Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Witam
    Chciałby się zapytać czy jest ktoś z tych okolic chętny do pogrania jakiegos turnieju albo cash ,zawsze to jakas rozrywka na zimowe wieczory

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    148
    jak się zbierze troszkę osób to jestem jak najbardziej chętny w weekendy

  3. #3
    Witam ostrych bykow! Jezeli udaloby Ci sie zebrac wieksza ilosc "ostrych bykow" ze swojej okolicy (tzn. kolo 20 osob) to my jako przyjezdni chetnie bysmy z wami skrzyzowali karty.

    A jezeli Ci sie to nie uda, a jestes zapalonym graczem to zapraszamy do Szczecina, tutaj sie jakos kreci i mozna pograc w milym gronie (no sa wyjatki, np. Mario fisz)

    P.S. Marynarz ale daliscie popis sily w stargardzie. Dobrze ze z wami nie jechalem bo bym was wogole osmieszyl wygrywajac ten turniej w HU z mega wymiataczem MAJKIEM

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Witam wszystkich
    7 lutego bedzie mały turniej podejzewam na max 50 osob w Straslund wpisowe 50 euro w Niemczech jakas godzina jazdy z Świnoujścia. Jak by ktoś był chętny ze mną jechać to dajcie znac na priv.
    Wiecej informacji o ternieju na stronie

    Ostsee-Spielbanken: sonstige Pokerturniere

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Cześć, koledzy wcześniej wspomnieli o szczecinie, chciałem nadmienić że w Stargardzie też jest już Liga Więc jak będziesz kiedyś w okolicy to zapraszam, kontakt do mnie 695-50-42-42. Napisz jak tam w Stralsundzie na turku.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Do stargardu rzadko jerzdze ale teraz jak w szczecinie się ruszylo to bedzie można coś pograć. W niemczech niestety nie byłem ale jak będzie jakiś następny turniej to postaram się pojechać. Pozdrop

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Witam panowie zapraszam na sporawy turniej 50 rebuy szczeguly pod linkiem:

    http://forum.pokerzysta.pl/zachodnio...zczecinie.html

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    9
    W Świnoujściu odbywa sie liga pokerowa w kazdy wtorek. Sponsorem jest unibet. Pisz na tego maila - slp.pablo@o2.pl , na pewno dostaniesz odpowiedz co gdzie i jak