Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    No więc tak mam juz netellr od x lat konto extended(max 48k$).Ostatnio zechcieli znowu weryfikowac zweryfikowanych,nie bede pisal jaki to idiotyzm bo to kazdy wie(mialem 2 karty netka niedawno nawet zrobilem depozyt karta kredytowa - minimalny i mialo byc ok ale nie jest).

    Wyslalem im rozne dokumenty ale uwazaja ze to musi byc cos z ich listy akceptowanych. itd.Niestety nie zweryfikowali,wczoraj dostalem mejla ze zabiora mi extended jak do 9 stycznia nie dam im dokumentow z adresem.

    Problem polega na tym ,że mieszkam z rodzicami na siebie mam tylko polsat cyfrowy i na ironie maja promocje 5-6 miesiecy gratis(jeszcze nie dostaje rachunków.Chcialem przepisac telefon okazalo sie ze trzeba dlugo odczekac.Konto w banku mam w inteligo glownie z tego korzystam,tam znowu trzeba czekac w cholere zanim dostane wyciag i to w dodatku nie podpieczetowany(neteller pewnie bedzie wybrzydzal jak zwykle. tak jak sie domyslam(bylem dzisiaj w banku ale okazuje sie ze oni nie mają dostepu do inteligo i nie wystawią mi wyciagu(PKO BP). No wiec tak na matke prędzej zmotam jakis rachunek(TP SA np).Pytanie tylko czy nie wpakuje sie w wieksze tarapaty jak im to zapropponuje?

  2. #2
    Mialem dokladnie taki sam problem, tylko ze ja wlasnie nie mieszkam z rodzicami, a wszystkie dokumenty tozsamosci mam na stary adres. Natomiast rachunki przychodza mi na zupelnie inny. Na szczescie ja mialem wiecej czasu i poprosilem bank o wyciag i zmiane adresu korespondencji na stary. Po 3 dniach mialem gotowe dokumenty z adresem pasujacym do dowodu.
    Ty jednak nie masz tyle czasu. Ale podejrzewam, ze w Inteligo tez musza byc jakies elektroniczne wyciagi. Oni chyba nie akceptuja elektronicznych, wiec moze sprobuj taki wydrukowac, potem zeskanowac tak, zeby byly widoczne wszystkie rogi kartki i taki im wyslac. Nie sadze, zeby pieczatka byla konieczna. Wyciag, ktory dostalem z banku takiej nie mial i to lykneli.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    hmm no ten wyciag elektroniczny mam ale on jest czarno bialy i i nie wiem czy przejdzie jest adres,e-amil,imie nazwisko itd. historia wiadomo ale wyglada troche zbyt malo skomplikowanie.Sytuacja jest taka ze chce wyplacic wieksza sume z Betfair zeby wyplacic calosc na moneybookers najpierw musze wyplacic 300$ na neteller,raise czy fold?

    ewentualnie co mi grozi jak sie połapia?

    EDIT: NIE AKCPETUJA ANI ELEKTRONICZNYCH ANI CZARNO BIALYCH. CO zrobia mi z kontem jak dosle im za pare dni?

    w ogole to warto gadac z tymi pajacami zeby np odlozyli mi blokade konta czy cos? nie chcialbym znowu sie pierdzielic z ich fajowymi procedurami.....
    Ostatnio edytowane przez comp ; 08-01-2009 o 15:23

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    nie zablokuja Ci konta, tylko co najwyzej zmienia z Extended na ten zwykly, a jak doslesz wyciag z inteligo to Ci wroci na extended spowrotem

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    ok to w takim razie zamówię przez telefon w inteligo mam nadzieje ze przyjdzie w miare szybko bo jak zamawiałem ze strony to raz nawet nie doszło,mimo ze sie za to płaci.

    Wyciag zamowiniony wiec chyba powinno byc oka,pieczatki tez bedą
    Ostatnio edytowane przez comp ; 08-01-2009 o 16:19

  6. #6
    mialem podobny problem. mi zabrali extended, tez mieszkam z rodzicami, a mbank przysylal mi wyciagi bez pieczatki i podpisu, mimo ze przez telefon za kazdym razem zapewniali ze bedzie tak jak chce. uporalem sie z tym w zaledwie pol roku...

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Gośc od inteligo dobrze mnie zrozumiał,gdyby t on wystawial nie byloby pewnie opcji ze dostane co innego ale kto wie kto to na koncu wystawi.

    Wiem jak sie z netellerem trudno dogadac i bynajmniej nie chodzi o znajomosc jezyka,cos czuje ze taki pedantyzm kanadyjczycy mają w jakims stopniu we krwi .
    Pisza ze te weryfikacje narzuciła im FSA ile w tym prawdy? cos mi sie wydaje ze nie wiele

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    mialem podobna sytuacje, ze rachunki mialem na rodzicow. poinformowalem o tym neteller i okazalo sie, ze akceptuja rachunki na rodzicow, o ile jest ten sam adres i rzecz jasna nazwisko. wyslalem im rachunek za telefon na mame i nie bylo zadnych problemow. najlepiej poinformuj o tym wczesniej support.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    a jednak? to co wkoncu zrobic,na livechacie troche ostro pojechalem z nimi i teraz zaluje ale nie mają sie do czego przyczepić(mam traume netellerową chyba ) wszystkie dane sie zgadzają pogadam a livechacie nie wiem tylko czy chce trafić znowu na Johna .
    Ostatnio edytowane przez comp ; 09-01-2009 o 11:31

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    e tam, ja na livechacie to zawsze ich poganialem jesli chodzi o weryfikacje, to ja rachunek na rodzicow zaproponowalem telefonicznie, a pozniej przez livechat. tyle, ze to bylo podczas pierwszej weryfikacji konta, wiec nie wiem, moze podczas kolejnej weryfikacji takie dokumenty beda niewystarczajace, chociaz watpie