Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Josek Zobacz posta
    mialem podobny problem. mi zabrali extended, tez mieszkam z rodzicami, a mbank przysylal mi wyciagi bez pieczatki i podpisu, mimo ze przez telefon za kazdym razem zapewniali ze bedzie tak jak chce. uporalem sie z tym w zaledwie pol roku...
    co to za gówniany bank był?

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    zmienil mi sie kod pocztowy,a w tepsie jest stary,am rachunek z nieznacznie zmienionym kodem pocztowym,przywalą sie pewnie co? mam jeszcze,aktualny rachunek z cyfry+ z pieczatką z datą dokladnym adresemktora opcje wybrac i czy wogole probowac,przyznaje ze chcialbym sprobowac ich pogonic lekko wczoraj John mi to niejako zagwarantował

    Ps. Canal+ to miedzynarodowa marka moze to przemowic na korzysc tego rachunku?

    EDIT2- Gdyby nie chodzilo o wieksza kase to bym im to w photoshopie zrobil ale tak wole sie nie bawic...jak ktos zechce ich oszukac to i tak to zrobi,a my musimy sie meczyc

    EDIT2- zaproponowalem i powiedzieli ze 3-5 dni to zajmie napisale ze dam im C+ itd. zobaczymy,niestety nie wynegocjowalem przyspieszenia operacji .
    Ostatnio edytowane przez comp ; 09-01-2009 o 14:08

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    nie przyjeli C+
    · Invalid utility bill type( needs to see the actual monthly bill)
    dzisiaj dostalem od inteligo ten zamwiony wyciag z czerwona pieczatka druga pieczatka z podpisem pracownika,zanim wysle im ten skan powiedzcie mi do czego sie moga jeszcze przyczepic...jak skanuje dokument to nie wszystkie rogi sa widoczne,przycinac czy co robic,mimo ze dokument jest 1-sza klasa to oni pokazali ze wszystko potrafią odrzucic...

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Wszystkie rogi muszą być widoczne, zrób fotę aparatem cyfrowym jeśli skaner nie daje rady.