Strona 49 z 60 PierwszyPierwszy ... 39474849505159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 597
  1. #481
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Dyskusja niesamowicie się rozwinęła;p.

    Myślę, że większość zainteresowanych się wypowiedziała.

    Zgadzam się, że warto posłuchać Rebel'a prezydenta, bo ma ogromne doświadczenie w organizacji
    Ja bym widziała to tak:

    Podniesienie buy-inu do 40 zł (z czego 5zł Masters, 5 zł rake)
    Uważam, że ciekawą opcją byłby Terminator (pomysł Nesquika), w zeszłym roku bardzo się wszystkim spodobał. Można by zamiast co 3/4 turnieju re-buy zorganizować właśnie Terminatora z buy-inem 50zł, z czego 10zł szłoby na bounty za każdego osobnika. Myślę, że to ciekawe urozmaicenie. Tych re-buy'owych w moim odczuciu aż za dużo (czwartkowa Liga, THT, small).
    Brak jokerów w przyszłym sezonie, to już większością zadecydowaliśmy.
    O ciekawe nagrody od sponsora warto byłoby się postarać, a także o puchary w następnej lidze. Przecież gramy sportowo
    Co do osoby, który by się wszystkim zajmowała, myślę że aż tak bardzo nie jest potrzeba. Póki co dajemy radę Wiadomo, że gdy Rebel i Yacah to przygotowywali wszystko było zapięte na ostatni guzik. Ale oni zajmować się tym nie będą, a nie wiem czy ktoś z nas chciałby się czegoś takiego podjąć. Na pewno bardzo pomaga Misiaq swoimi idealnie dopracowanymi tabelkami I za ten wkład musi być jakieś PODZIĘKOWANIE.

    Sądzę, że Rossi uwzględni nasze propozycje i stworzyć coś ciekawego na nowy sezon. Tchnienie wiosny:P

  2. #482
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    25
    Cytat Zamieszczone przez Marique Zobacz posta
    Dyskusja niesamowicie się rozwinęła;p.

    Myślę, że większość zainteresowanych się wypowiedziała.

    Zgadzam się, że warto posłuchać Rebel'a prezydenta, bo ma ogromne doświadczenie w organizacji
    Ja bym widziała to tak:

    Podniesienie buy-inu do 40 zł (z czego 5zł Masters, 5 zł rake)
    Uważam, że ciekawą opcją byłby Terminator (pomysł Nesquika), w zeszłym roku bardzo się wszystkim spodobał. Można by zamiast co 3/4 turnieju re-buy zorganizować właśnie Terminatora z buy-inem 50zł, z czego 10zł szłoby na bounty za każdego osobnika. Myślę, że to ciekawe urozmaicenie. Tych re-buy'owych w moim odczuciu aż za dużo (czwartkowa Liga, THT, small).
    Brak jokerów w przyszłym sezonie, to już większością zadecydowaliśmy.
    O ciekawe nagrody od sponsora warto byłoby się postarać, a także o puchary w następnej lidze. Przecież gramy sportowo
    Co do osoby, który by się wszystkim zajmowała, myślę że aż tak bardzo nie jest potrzeba. Póki co dajemy radę Wiadomo, że gdy Rebel i Yacah to przygotowywali wszystko było zapięte na ostatni guzik. Ale oni zajmować się tym nie będą, a nie wiem czy ktoś z nas chciałby się czegoś takiego podjąć. Na pewno bardzo pomaga Misiaq swoimi idealnie dopracowanymi tabelkami I za ten wkład musi być jakieś PODZIĘKOWANIE.

    Sądzę, że Rossi uwzględni nasze propozycje i stworzyć coś ciekawego na nowy sezon. Tchnienie wiosny:P



    całkowicie się zgadzam
    - brak jokerów
    - buy-in za 40 zl z terminatorem okazjonalnie zamiast re-buyów
    - masters

    dorzuciłbym ewentualnie propozycję, aby nie brać pod uwagę wszystkich wyników tylko np. 7-8 najlepszych wyników na 9 spotkań, bo z tego co widziałem w tabeli prawie nikt nie mógł zjawić się na każdy turniej

    pozdrawiam

  3. #483
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Nie uważam by był to dobry pomysł, bo w takim razie od razu zakładamy, że przychodzimy powiedzmy tylko na 7 z cyklu, a to nie ma sensu.

    Poza tym jeśli odejmujemy 1 najsłabszy wynik (to powiedzmy eliminujemy zły dzień/ odpadnięcie na bad beacie, a nie absencje w turnieju). Dlatego uważam, że 9 turniejów, z czego jeden najsłabszy pominięty w generalce. Niech mają coś z tego regularni gracze.

  4. #484
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    25
    kiedy to właśnie jest formą premiowania tych, którzy byli na każdym turnieju, bo mogą oni pominąć sobie słaby wynik.
    Natomiast osoby, które nie mogły raz czy dwa przyjść nie byłyby przynajmniej karane za brak obecności...nie traciłyby tak dużo w generalce

  5. #485
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez ostap Zobacz posta
    kiedy to właśnie jest formą premiowania tych, którzy byli na każdym turnieju, bo mogą oni pominąć sobie słaby wynik.
    Natomiast osoby, które nie mogły raz czy dwa przyjść nie byłyby przynajmniej karane za brak obecności...nie traciłyby tak dużo w generalce
    No nie wiem... Bylem np na wszystkich turniejach i odpadlem na badbeacie i zdobylem tylko 8 pkt. I jaka to jest forma premiowania mnie (ktory byl na wszystkich turniejach) jak od generalki mi odejmiesz 8 pkt a ktos kto nie byl to mu nic nie odejmiesz?

  6. #486
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Może i masz rację. Kwestia do przedyskutowania. Chociaż nie pamiętam żeby kiedykolwiek wcześniej tak było. Zawsze był odejmowany 1 wynik.

  7. #487
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez Dommmus Zobacz posta
    Kubik



    31-40 piją wódkę na czas

    38. Goorka


    Pasuje robota!!! Możecie nawet brać rebuye....puchar za zwyciestwo moze byc juz robiony z moim nickiem

  8. #488
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    199
    Był to mój pierwszy sezon z pokerem i na pewno nie mam doświadczenia takiego jak wielu innych forumowiczów ale:
    - turniej masters uważam za bardzo dobry pomysł, mobilizujący do regularnego grania,
    - osobiście uważam, że jeden z turniejów typu re-buy/add-on powinien być w kalendarzu przynajmniej dowiedziałem się co to jest i jak można dostosować strategię do tego typu turnieju,
    - joker za bardzo losowy - jestem za usunięciem,
    - terminator - rewelacja na pewno wprowadzi całkiem sporo akcji, także dwa - trzy turnieje tego typu czemu nie ...

    Co do wielkości blind'ów wiadomo, że po pierwszej przerwie zaczyna być szybko ale jeżeli turniej jest jednodniowy w środku tygodnia to chyba nie ma innego wyjścia. Ewentualnie masters można zrobić 2 dniowy (z wpisowym np. 150 zł - pierwsze 20 osób z ligi opłacone jeżeli przyjmiemy że w puli na masters znajdzie się 3000). Mogłaby wtedy wyjść naprawdę emocjonująca liga i naprawdę emocjonujący masters.


    Pozdrawiam i do zobaczenia wiosną.

    Fafal

  9. #489
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    25
    to ja tez dorzuce moje 3 grosze - co prawda dolaczylem do ligii w polowie ale cos tam zaobserwowalem:

    * buy-in 40zl to dobry pomysl (50 za duzo - w koncu to small stakes, a 40 to jzu wzrost wiec moze troche zastopuje frekwencje)

    * ciekawym pomyslem byloby utrzymanie re-buy ALE np. tak jak bylo co 3-4 tyg. ORAZ na te okazje buy-in/re-buy za 50zl (wtedy nie byloby az tak duzo ludzi i re-buy'ow -> same re-buy bym zostawil bo to jednak fajna odmiana jest

    * joker faktycznie byl pelen random - jestem za zeby wyrzucic

    * druzynowka tez taka sobie - lepiej masters i promowanie gry tych ktorzy czesto / dobrze grali

    * terminator - dobry pomysl jestem za

    * aha, zdecydowanie pomeczylbym sponsora o cos wiecej...

  10. #490
    jak jest z druzynowym?
    jak punktujemy?
    ustalmy to zanim zaczniemy !



    mamy potwierdzac obecnosc?
    jesli tak to
    26. bazee - stawie sie