Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 227 z 227

Wątek: Wyzwanie Durra

  1. #221
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Wow, bedzie piekne prosilbym o linka jak juz bedzie dostepne Dziekuje i Pzdr.

  2. #222
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    No to Plastuś pozamiatał ...

  3. #223
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    mocno... no ale powiedzcie szczerze, ze dwan nie ma 'upswinga' w decydujacych momentach... grubo zarlo mu na hsp5, wyjebal ph z national hu champs etc... pisze to nie umniejszajac jego skilla, nie ma to jak 5bet z 8,6 off przeciwko AK lederera i 8 na turnie [call 5beta przez lederera z AK rodem z micro imo]...

    pzdr.

  4. #224
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    93
    Kurde myślicie że się zmieszczą w 24 miesiącach?
    Woland, założyłem się z Tobą o kilka dolców (konto arghhh), mówię żebyś się nie denerwował że koleś zrobił deala i go od roku na forum nie ma, chociaż w sumie durrr prowadzi więc pewnie się za bardzo nie przejmowałeś Ogólnie to nawet jak chcesz możemy go unieważnić bo mnie tylko wk**wia to czekanie

  5. #225
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez leadzepp Zobacz posta
    Woland, założyłem się z Tobą o kilka dolców (konto arghhh), mówię żebyś się nie denerwował że koleś zrobił deala i go od roku na forum nie ma, chociaż w sumie durrr prowadzi więc pewnie się za bardzo nie przejmowałeś Ogólnie to nawet jak chcesz możemy go unieważnić bo mnie tylko wk**wia to czekanie
    Nie denerwowałem się. Mam nawet z kimś deala na pojedynek Dwana z Ivey'em, to już w ogóle w 2049r. chyba.