Strona 5 z 23 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 227

Wątek: Wyzwanie Durra

  1. #41
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ziigmund to nie ta klasa co Durr więc co w tym dziwnego?

  2. #42
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    A ja bede oryginalny i postawie, ze ktos sie wycofa z tego meczu zanim dobija do 50k rak, przy oddsach 1:1,5 (moje 100$ do czyjegos 150$)

  3. #43
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    Moim zdaniem durrr robi nieświadomie (a może i świadomie) niezłą reklamę dla FTP, bo przecież tam będą grać. Na wszystkich forach, portalach pokerowy będzie się ciągle przewijała nazwa FTP, FTP… Myśle, że szefom FTP będzie bardzo zależałom, żeby durrr został pokonany prze ich prosa. I wcale bym się nie zdziwił, jakby taki Ivey zagrałby z durrrem na freerollu za kasę od FTP (ale i tak się o tym nie dowiemy - tajne przez poufne).

  4. #44
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    I na superkoncie

  5. #45
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez rewelo Zobacz posta
    I wcale bym się nie zdziwił, jakby taki Ivey zagrałby z durrrem na freerollu za kasę od FTP.
    Ponoc jest wspolwlascicelem, wiec kasa FTP jest i jego kasą.

  6. #46
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    Przed chwila czytalem wywiad z Antoniusem i z wielkim respektem podchodzi do Durrrra, a slowa w stylu: "nawet jeśli przegram, najprawdopodobniej dużo mnie ten pojedynek nauczy", "Oczywiście nie zdecydowałbym się na przyjęcie wyzwania w sytuacji, gdyby Tom płacił 1:1" czy "Nie chcę grać z Tomem, jeżeli mogę trafić na dobrą akcję gdzie indziej" raczej nie wroza mu sukcesu w tym pojedynku.
    Mysle, ze Durrrr wygra wszystkie te gry a swoja droga dzieki wyzwaniu zapewnil sobie gre na caly rok.

  7. #47
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    to Durrr za takie promowwanie FTP powinien dostać z kasę na zakład

  8. #48
    Cytat Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
    Przed chwila czytalem wywiad z Antoniusem i z wielkim respektem podchodzi do Durrrra, a slowa w stylu: "nawet jeśli przegram, najprawdopodobniej dużo mnie ten pojedynek nauczy", "Oczywiście nie zdecydowałbym się na przyjęcie wyzwania w sytuacji, gdyby Tom płacił 1:1" czy "Nie chcę grać z Tomem, jeżeli mogę trafić na dobrą akcję gdzie indziej" raczej nie wroza mu sukcesu w tym pojedynku.

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305

  10. #50
    chyba lepsze byloby zdjecie dziury w glowie zrobionej sprezarka