Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 227

Wątek: Wyzwanie Durra

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zdaje się, że tematu nikt takiego nie zakładał, było tylko info na shoucie.
    Durrrr rzucił wyzwanie stawiając 1,5 mln przeciwko 0,5, przeciwko osobie która zagra z nim 50k rozdań na 4 stołach headsup w omaszke albo holdem 200/400. Wczoraj zgłosił się pierwszy chętny nie kto inny jak Pan Phil Ivey . Myślę, że oddsy ma całkiem dobre, chociaż swoją drogą zastanawiam się, czy to nie przypadkiem jakaś kampania marketingowa FTP
    A tu link do Cardplayera: http://www.cardplayer.com/poker-news...oker-challenge

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    po 1 to nie Phil jest pierwszy w kolejce a Benyamin, podobno Phil jest anwet 3 bo 2 czeka Antonius.

    I tka naprawde te 1,5m do 500k to niewiele.
    Swingi w grze beda potezne i po 50k rozdan ktos z pojedynku wyjdzie napewno biednijszy o kilka milionów... pojedynki HU PLO mniedzy durrem a Degenyaminem beda po prostu chore

    trzeba zamowic sobie pop corn i piwo

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    wiesz moze kiedy zaczynają??

    ps Durrr przeciez moze i 8 stółów grać

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    jeszcze nic oficjalnie nie ma, Benyamin tez oficjalnie nie przyjal jeszcze
    durrr moze i 8, problem jest ze reszta ciezko bedzie miala z 4

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wogole tak sobie mysle kiedy graja sobie tacy dwaj prosi HU to jest tak ze jeden np durrr mysli sobie jestem najlepszym rgaczem na swiecie bo jeszcze daje handicap innym a reszta mysli sobie co ? zaraz wyczyscimy durra i jesze jakas kaska wpadnie ?

    w sumie to wiadomo ze tak super wysoko jest malo swiezej krwi ale czy tam naprawde kazdy uwaza sie za najlepszego ?


    Bo zakladam ze nie sa debilami by uwazac ze przeciwnik jest od nich lepszy ale moze im sie pofarci

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ze względu na to ze on normalnei gra 4 stoły a Ivey np 2 to faktycznie ma jakis tam edge ale nigdy nie będzie on taki żeby pokryć oddsy jakie dał...

    no i tak jak już w kilku miejscach było napisane siano z zakładu to tylko niewielka część tego co któryś może przegrać... przegrany przy jakis 20-30k rozdań może być już z 2-4mln w dupe spokojnie...

    tak czy siak zapowiada się zajebista zabawa na kilka tygodni jak już się zacznie

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    no to szykuje sie dobry serial do ogladania w te cieple wieczory

  8. #8
    Czy wam też wychodzi że jeden taki "mecz" to 100 godzin gry?
    Przyjemnie się będzie patrzyło ja David jest wysysany z pieniędzy, imo Durrr to jest bot, on ma mózg zaprogramowany do gry w pokera i niczego więcej. Podziwiam kolesia.
    Stawiam 50$ na durrra jesli do tego dojdzie
    Myślę ze nie daje 1m$ za nic, musi czuc przewage.
    Ostatnio edytowane przez arghhh ; 08-01-2009 o 01:31

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no to że ON czuje przewagę jest oczywiste ale już nie jest że aż tak wielką ją ma poprostu...

  10. #10
    Wiem że może zdarzyc się wszystko, gdyby w tym wyzwaniu jego przewaga była OCZYWISTA to nikt by się tego nie podjął, to właśnie sprawia że poker jest fajną grą i leży w niej tyle siana.
    Wydaje mi sie po prostu że koleś ktory gra tak wysoko z dobrymi wynikami, widzi innych highstakowców na co dzień i wie (albo wydaje mu się że wie jak każdy gra) nie podjąłby decyzji która jest dla niego (lub raczej jego zdaniem) -EV
    I ja w niego wierze

    Zgadzam się oczywiście w pełni z tym ze nawet jeśli jest lepszy to wcale nie znaczy ze wygra taki challange bo karty to karty (mozna byc donkiem i zarobic) a 50k handow to nie supermega ogromna próbka.
    Ostatnio edytowane przez arghhh ; 08-01-2009 o 02:37