Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: 2 rozdania

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Więc w tym momencie chyba mniej to się sprowadza do jego statsów tylko ważne jest po prostu co pokazał wcześniej przy podobnych akcjach w showdownie. Jeśli te akcje c/r ai robi dość light to easy call i tyle.

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    I. potrzebujesz equity 40% zeby wyjść na zero. musisz odpowiedziec sobie na pytanie jaki jest jego zakres
    PFR 8% ułatwia nam tu sprawę jak dla mnie to: TT+,66-55,AhKh,AhQh,AhJh,ATs,Ah9h,Ah8h,Ah7h,Ah6h,Ah5h,Ah4 h,Ah3h,Ah2h,ATo
    (ale jestem w tym słaby;/)
    przeciwko temu zakresowi masz equity 36%. Fold

    II. potrzebujesz equity 43%. troche trudniej okreslic jego zakres, założyłem ze bedzie to jakis random FD, Ax, 22. przeciwko takiemu zakresowi masz ponad 70%. Call

    Ale przydałyby się jakieś notatki, jeśli widziałeś pare razy z czym tak robi to decyzja powinna być już łatwa.

    Co to jest CRF?? jeżeli check/raise flop i robi tak w 50% przypadków to nie widze sensu zakładania tematu

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez crook Zobacz posta
    I. potrzebujesz equity 40% zeby wyjść na zero. musisz odpowiedziec sobie na pytanie jaki jest jego zakres
    PFR 8% ułatwia nam tu sprawę jak dla mnie to: TT+,66-55,AhKh,AhQh,AhJh,ATs,Ah9h,Ah8h,Ah7h,Ah6h,Ah5h,Ah4 h,Ah3h,Ah2h,ATo
    (ale jestem w tym słaby;/)
    przeciwko temu zakresowi masz equity 36%. Fold

    II. potrzebujesz equity 43%. troche trudniej okreslic jego zakres, założyłem ze bedzie to jakis random FD, Ax, 22. przeciwko takiemu zakresowi masz ponad 70%. Call

    Ale przydałyby się jakieś notatki, jeśli widziałeś pare razy z czym tak robi to decyzja powinna być już łatwa.

    Co to jest CRF?? jeżeli check/raise flop i robi tak w 50% przypadków to nie widze sensu zakładania tematu
    Nie zgadzam się z 1 przypadkiem gostek robi raise i dostaje 3beta jeżeli jest w miarę myślącym graczem to A9s-A2s odpadają,można nagiąć tu A10s,AJs.Z podanym przez ciebie zakresem mozna się zgodzić jeżeli kolo byłby sprawdzony przez nas pre flop.
    Ostatnio edytowane przez easygracz ; 07-01-2009 o 10:35

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    byc moze, przydałoby sie jeszcze "fold to 3bet" ale wydaje mi sie ze bedzie b.mały, tacy goście jak dostana raise czy 3bet PF to bardzo często dokładają z zakresem jakim limpuja czy raisuja.
    z drugiej strony odrzucenie kilku rąk jeszcze bardziej zmniejesza nasze equity, wiec tym bardziej Fold

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    po 1 rozdaniu easy call powinieneś wiedzieć jak rozegrać następne

    convert plz

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Reszel
    Posty
    28
    W pierwszym rozdaniu dalem fold. Z akcji pf uznalem, ze moja overpair jest w dupie. Poza tym to byla pierwsza taka akcja ze strony goscia, i nie mialem odpowiedniej probki (chociaz 100 to tez nie jest rewelacja).

    W drugim sprawdzilem. Bardziej ze wzgledu, iz pomyslalem, ze kolo probuje mnie wyjebac, jak poprzednim razem, mimo ze pula byla mikra. Moim oczom ukazalo sie 8h7h! Na turnie jednak bylem juz bez szans, ale nie zmartwilo mnie to bardzo. Mam za to reada na tego donka, i nastepnym razem bede mial light call.

    Dzieki. Pozdrawiam