Strona 1 z 27 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 263

Wątek: Eurolotek vol.3

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Ruszamy z kolejną edycją Eurolotka, mam nadzieje ze podobnie jak poprzednie edycje będzie cieszyła się ona dużym zainteresowaniem. Jako, że pierwotny organizator poprzednich Eurolotków Jack Daniels zrezygnował ze wzgledu na brak czasu, sprawami organizacyjnymi zajmę się ja.
    Start: połowa stycznia (weekend 17-18.01)
    Koniec: koniec marca
    Zapisy: do 16.01
    Punktacja: 3pkt za dokładny wynik, 1 pkt za wytypowanie 1x2
    Wpisowe: 100zl na konto (namiary podaje jako PW dla zainterestowanych) oraz 40$ na PS(konto RichardPL)
    Struktura wygranych: 50% - 1 miejsce, 30% - 2 miejsce, 20% - 3 miejsce + ekstra dodatek od Jacka Danielsa 100$ dla zwyciezcy (może w trakcie konkursu znajda się dodatkowi sponsorzy

    Dodatkowe uwagi:
    - nie zmieniamy raz obstawionych wyników
    - typy będą pojawiały się najpóźniej 24h przed rozpoczęciem pierwszego meczu z listy
    - jeżeli ktoś nie obstawi danego wyniku przed rozpoczęciem spotkania lub po jego rozpoczęciu otrzymuje 0pktów
    - typy umieszczamy w tym wątku
    - jeżeli na miejscu premiowanym znajdzie się więcej niż jeden zawodnik, to decydująca wartością jest liczba dokładnych wyników. Jeżeli jest ona równa wtedy albo nagroda jest dzielona pomiędzy graczami, bądź jeżeli zgodzą się wszyscy zainteresowani gracze mogą oni rozegrać dogrywkę, która rozstrzygnie o zwycięzcy
    - liczy się wynik meczu po 90 minutach, dogrywka + karne nie są zaliczane.

    Oto wstępny regulamin, wszelkie uwagi mogą być zgłaszane do 16.01
    Czekam na zgłoszenia.

    Lista uczestników:
    RichardPL (wpłacono 100zl)
    frankyfurbo (wpłacono 40$)
    palo (wpłacono 100zl)
    Intelowiec (wpłacono 40$)
    sonix112 (wpłacono 100zl)
    shaolin26 (wpłacono 100zl)
    diesel (wpłacono 100zl)
    Tompkins (wpłacono 40$)
    kepucz (wpłacono 40$)
    MiiKeEEe (wpłacono 40$)
    pershing (wpłacono 100zl)
    MatisPL (wpłacono 100zl)
    Soprano (wpłacono 100zl)
    Ostatnio edytowane przez RichardPL ; 13-03-2009 o 13:55

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja z przyjemnoscia zagram

    Jedno pytanko odnosnie tej edycji:
    Po ile spotkan typujemy kazdorazowo i czy tylko w weekendy czy jak beda ciekawe rozgrywki w srodku tygodnia to tez?

    I taka mala sugestia. O wiele lepiej byloby, gdyby typowac bez dokladnych wynikow, tylko 1x2. Za typ jednodrogowy przyznawac 2 punkty, a za dwudrogowy 1 punkt.

    I jechac na przyklad 10 spotkan kazdego weekendu. Mozna rowniez dorzucac punkty bonusowe za 6(1), 8(2) i 10(3) poprawnie wytypowanych spotkan. Wtedy beda rozne strategie gry

    I po kazdej kolejce musi pojawic sie uaktualniona tabelka-wtedy jest jasnosc i unika sie nieporozumien

    No i mogloby byc nieco wyzsze wpisowe...

    PZDR
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 05-01-2009 o 17:12

  3. #3
    Ilość spotkań granych każdorazowo powinna być niezmienna i z góry (czyli na starcie) wiadoma. Stały termin typów również ułatwiłby nam zabawę.

    Pomysł z punktami bonusowymi jak najbardziej mi się podoba.

    Oczywiście gram i już przesłałem kasę na PS

    pozdro
    Franky

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Zapisuję się

    Poproszę o numer konta na PW (nie mam konta na PSie)
    Czekam na propozycje side betów z 1:1 na długą falę i jak na każdą z kolejek

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Potwierdzam, rowniez zagram.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    0
    Potwierdzam udział

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Czy organizator zabawy odpowie na sugestie uczestnikow czy nie ma juz zadnych zmian w regulaminie?
    PS. Poslalem wlasnie kase na PS.
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 06-01-2009 o 22:40

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Good luck wszystkim! Może i ja sie jeszcze zdecyduję, choć obawiam się, że o połowie meczów zapomnę...

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Zgodnie z malym glosowaniem w watku dotyczacym poprzedniej edycji wygrala stara opcja zamiast nowej 1x2 i zgodnie z tym beda to zazwyczaj 4 mecze do obstawienia. Jack zapraszamy

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Panowie-zglaszac sie
    Przeciez to groszowe sprawy, a o wiele wieksza radocha grac w 25 niz w 10...