Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Witam !

    Czy możecie podać mi adresy pokerów, do któych można wpłacić pieniądze za pomocą systemu Moneybookers ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Ups
    Niestety ja nic nie wiem na ten temat ale mam nadzieję że inni bywalcy forum Ci pomogą 8)

    ps. Proponuję zaloguj się jako użytkownik forum a może zyskasz większe zaufanie :wink:

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    Ups
    Niestety ja nic nie wiem na ten temat ale mam nadzieję że inni bywalcy forum Ci pomogą 8)

    ps. Proponuję zaloguj się jako użytkownik forum a może zyskasz większe zaufanie :wink:
    Mam z tym właśnie problem, bo około 3 tyg. temu zarejestrowałem się, następnie dostałem link aktywujący konto, jednak podaję prawidłowy login i hasło, ale zalogować się nie mogę :roll: Wysłałem mail'a do Doliego, ale niestety odpowiedzi nie dostałem.

    wpierw wyskakuje mi " Podałeś nieprawidłowe lub nieaktywne dane użytkownika " , a potem jak chce zmienić hasło to : "Adres email, który podałeś nie pasuje do zapisanego razem z bazą danych ". Wpisuję na 100 % poprawne dane.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Jako, że Doli dał mi uprawnienia Administratora mogę coś na to poradzić. Jeśli możesz prześlij mi mailem (adres pod przyciskiem poniżej) Twój login i mail jaki podawałeś przy jego zakładaniu to obadam sprawę, ew. zmienię hasło i Ci je odeślę.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Bielsko - Biała
    Posty
    9
    OT : I już wszystko OK. Marian 3 minuty temu przysłał mi maila, że konto zostało aktywowane. Sprawdzam - zalogowałem się .

    Znalazłem PokerRoom.com, na którego można wpłacić poprzez system Moneybookers. Jednak w ogóle nie przypadł mi do gustu :? [/url]