Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Czytam to forum juz prawie rok czasu i na początku nie miałem żadnego pojęcia na temat pokera,praktycznie wszystkie informacje i wiedze zdobyłem właśnie tutaj i jak na początek zupełnie wystarczyła.Nie jestem za kasowaniem działu bonusy i freerole z prostego powodu,że dzięki temu rośnie popularyzacja pokera w Polsce i chyba wszystkim nam o to chodzi,jeżeli sie mylę i forum miało spełniac inną rolę to w porządku.Jeżeli natomiast to prawda,ze przez nagminne wykorzystywanie bonusów bez depozytu jestesmy banowani,to ten dział powinien byc skasowany.Powinien pojawic się jakiś mini dział w którym byłyby informajce na temat nettelera i ogolnie wpłat,wypłat transakcji itp.W dziale Poker w Internecie jest kilkadziesiąt różnych zapytan w tym temacie i zrobiło sie bardzo nieczytelnie.Bardzo ważna sprawa,to artykłuly na temat pokera,które kiedys były na www.pokerzysta.pl Myśle,ze gdzies na forum powinno znaleźc sie dla nich miejsce i powinny pojawiac sie częsciej.Forum stało się miejscem dzięki któremu początkujący mogą nabyc potrzebną im wiedzę.Na żadnej polskiej stronie dotyczącej pokera,nie ma tyle wartosciowych informacji co tutaj.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Co prawda ostatnio prawie nie czytam forum, a forum BiF już wcale, ale jestem za likwidacją działu BiF.

    Myślę, że Doli powinien odpowiedzieć sobie na pytanie: czemu wogóle ma służyć forum.pokerzysta.pl?

    Quintana pisze o popularyzacji pokera w polsce.
    Czy ma to być "popularyzacja", przez ściąganie żądnej 5$ dzieciarni?

    Czy może forum powinno służyć:
    wymianie opinii, dyskusji o strategii itp,
    analizie rozdań
    informowaniu o grach i turniejach na żywo,
    a w końcu promowaniu zdrowego, analitycznego podejścia do gry


  3. #23
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ja też jestem za likwidacją działu BiF, też kiedyś zaczynałem, ale szczerze - 5$ czy 10$ ekstra z promocji nie powodowały, że natychmiast rzucałem się do danego pokerroomu. Jak koleś pisze że umie zrobić z 10$ promocyjnych 50 czy 100, to niech wpłaci swoje pieniądze a nie zakłada po 3 konta naraz; dlatego do tej pory gram tylko w znanych miejscach, bo wiem że mnie tam nikt nie zbanuje za pochodzenie, mi byłoby wstyd jakbym takiego majla dostał (patrz ostatni temat o 10$ promocji bez depozytu w dziale BiF), a co smutniejsze, kiedyś przed zapisaniem się do danego pokerroomu sprawdzałem zawczasu czy czasem Polacy nie są tam zbanowani (i tak było kiedy chciałem zapisać się do GamingClub), czy popularyzacja ma się odbywać na zasadzie że ktoś napisze - hej ludziska tu i tu jest promocja można założyć 5 kont i mieć 50$ za darmo, lepszy byłby dział typu 'Jak zacząć' - wrzucić tam wszystkie dyskusje o netelerze, informacje i recenzje o pokeroomach, gdzie grać, wrzucić informacje o freerolach (jak ktoś nie chce nic wpłacać) - a walczyć z tematami typu 5$ czy 10$ za free...imho

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    No ok moj ostatni post o promocji 10$ depozytu był pierwszym i ostatnim z tego rodzaju,za co z góry przepraszam,wydawało mi sie,ze Prima to porządna firma.Najlepiej wykasowac ten dział bo rzeczywiscie przynosi wiecej złego niż dobrego.

  5. #25
    Może by należało pomysleć nad zmianą moderatorów lub ich zwiekszeniem .Mozliwe że mają mało czasu by dbac o forum obecny stan forum na to wskazuje i nie chodzi mi to o dział bonusów :cry: :cry:

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Quintana
    No ok moj ostatni post o promocji 10$ depozytu był pierwszym i ostatnim z tego rodzaju,za co z góry przepraszam,wydawało mi sie,ze Prima to porządna firma.Najlepiej wykasowac ten dział bo rzeczywiscie przynosi wiecej złego niż dobrego.
    nie masz za co przepraszać, pewnie chciałeś pomóc graczom bez BR wystartować, ty nie masz wpływu na to, że ktoś będzie naginał przepisy

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    jak skasujecie dział BiF to $pawelrad$ bedzie miał o 50% mniej postów :lol:

  8. #28
    O 100% :P :P :P :P :P

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Też jestem za likwidacją BiF. Po bonusy łatwiej zajrzeć na strony które się tylko tym zajmują, np. bonuswhores, teraz w dziale BiF jest totalny bałagan i kłotnie, po co?