Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Jest wiele śmieciowych tematów,

    EDIT KIREK: Jak sam zauważyłeś Twój temat należał do śmieciowych więc na podstawie późniejszych postów postanowiłem zmienić jego temat i może nie będzie on musiał trafić do kosza.
    Ostatnio edytowane przez pokerstars ; 04-01-2009 o 22:33 Powód: Skoro śmieciowy to do śmieci :)

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    i z tej pieknej okazji soft tak nie wyrabia ze nie mozna sie dolaczyc do stolikow

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Zarejestrowalem sie do DorN 52$, nastepnie sie wyrejestrowalem widzac ze soft nie wyrabia. Po jakims czasie klikam zakladke "Registered in tournaments" i nie wierze wlasnym oczom, S&G 180 osob 22$ wiec klikam w niego i oczom moim ukazuje sie "take your seat" w ktorym mnie nie ma...
    Zdziwilo mnie to wiec spradzam bankroll - oczywiscie brakuje 52$ a w zakladce "Registered in tournaments" nie mam go.

    Przeszukalem trwajace i nic, 52$ poszlo sie ....

    Troche to zenujace i wk...., juz nie chodzi o te 52$ ale teraz sie zastanawiam ile juz mialem takich przypadkow gdzie tego nie zauwazylem??...

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Kurwa gram sobie multitabling i głównie obserwuję że coraz więcej jest miejsc gdzie kółko jest całe żółte i nie ma obok ksywki. Ale jakiegoś napisu typu "empty seat" też nie ma. Miałem wrażenie że to są wolne miejsca zresztą nie widziałem żeby z nich ktoś żetony na stół wrzucał. No ale po jakimś czasie tych miejsc było więcej, niż tych co gracze siedzieli. No to postanowiłem zmienić te stoły - patrzę na lobby a tymczasem ku mojemu zdziwieniu stołów z wolnymi miejscami na moich stawkach mało. Wybieram jeden gdzie 1 wolne miejsce i... wszystkie miejsca żółte (żadnych ksywek), gry nie widać. Ale jak kliknąłem jedno miejsce to wyskoczyło info że jest ono zajęte. LOL I tak samo na innych stołach
    Wyłączyłem soft, włączyłem, to sie od razu włączyło kilka stołów - oczywiście nikogo na nich nie widać - wszystkie miejsca żółte

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    A mi wlasnie zniknal turniej Sunday Milion 1,5 do ktorego bylem zarejestrowany. mam nadzieje ze do 22:30 wroci :/ i jak biore registred in tournaments to mi go nie wyswietla., choc wczesniej bylem zarejestrowany i bylo ok
    edit: na szczescie juz SM wrocilo
    Ostatnio edytowane przez RichardPL ; 04-01-2009 o 21:21

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    solidaryzuje sie w pelni z tymi, ktorych spotkaly takie problemy ... to bardzo dziwne !

    a moze jest jakas roznica, jezeli sciaga sie soft przez pokerstars.com lub pokerstars.pl ?? oczywiscie nie powinno byc, ale bardzo dziwne historie tu przytoczyliscie ...

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jaka ma byc roznica? jest tylko na .net

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a, no to sorki, nie zauwazylem ...

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jaka ma byc roznica? jest tylko na .net

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    9
    trzeba będzie się przenieść do innego roomu jak tak dalej będzie

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    z tymi zoltymi miejscami to rzeczywiscie zaczyna byc uciazliwe ;/ miejmy nadzieje ze to przejsciowe problemy