Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    5
    Witam

    Każdy z nas wie, że nie ma żadnego problemu, aby dla nowego konta uzyskać rakeback na FTP. Jest wiele stron, które to umożliwiają. Nie ma również problemu, aby dla istniejącego konta uzyskać rakeback. Pisze się maila do supportu a oni po jakimś czasie również to umożliwiają.

    Mój problem polega na tym, że kiedyś zarejestrowałem się na FTP z jakieś tam strony czyt. przez jednego z affiliate (żeby otrzymać deposit bonus) a teraz, kiedy zacząłem trochę poważniej grać to oczywiście chciałbym mieć rakeback. Niestety po wymianie wielu maili z supportem nic nie wskórałem i zapewne nic nie wskóram. Zaznaczam, że bardzo zależy mi na graniu właśnie tam i nie chciałbym się nigdzie przenosić.

    Jak wiadomo regulamin zabrania posiadania więcej niż jednego konta na FTP. Tajemnicą poliszynela jest to, że wielu, nawet bardzo znanych graczy, posiada po kilka kont. Rozumiem zatem, że pokerroom wymaga tylko, aby przy ich użyciu nie dopuszczać się oszustw. Chyba, że jak to zwykle w życiu bywa FTP stosuje różne miary na GRACZY i na graczy.

    Oszukiwanie nie jest moją intencją. Chciałbym po prostu założyć nowe konto na kogoś z rodziny bo rozumiem, że na moje dane to nie przejdzie, a na stare już nigdy w życiu się nie logować. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej materii? Czy to jest wykonalne, czy np. po IP mi powiążą konta, zbanują i stracę bankroll?

    Sprawa jest z gatunku poważnych, bo bez rakebacku tracę dobre kilkaset dolarów miesięcznie i jeżeli tu nic nie wskóram to będę musiał się przenieść gdzieś indziej, czego, jak już wyżej zaznaczyłem, bardzo nie chciałbym robić.

    Temat trochę drażliwy, ale może ktoś mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami, jak nie tu to na PW. Przecież chyba nie tylko ja mam taki problem.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ..Marcin.. ; 04-01-2009 o 18:31

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez ..Marcin.. Zobacz posta
    Tajemnicą poliszynela jest to, że wielu, nawet bardzo znanych graczy, posiada po kilka kont. Rozumiem zatem, że pokerroom wymaga tylko, aby przy ich użyciu nie dopuszczać się oszustw.
    Sam sobie odpowiedziałeś powyżej na to pytanie.

    Ale satelit do turnieji live z konta żony to raczej nie graj

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    ale spokojnie mozesz na kogos innego zakladac
    ja mam 3 konta i zadnego problemu nie robia wyplaty bez skanow dokumentow itp nie masz sie cos bac

    zaloz konto poprostu na inne dane najlepiej takie same z kad bedziesz wplacal kase np netteler tu i tu takie same dane i bedzie bez problemow

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    5
    Problem jeszcze polega na tym, że jak zarejestruję nowe konto, to dostanę również max. 600$ bonusu, a to już będzie poważne nadużycie. Jak sobie poradziliście z tym? Czy uznajemy, że to nowe konto, na innych danych, i przysługuje mu bonus. (chyba z przeznaczeniem na cele charytatywne ) I właśnie przez ten cały bonus obawiam się, że mogą się przyczepić do takich samych IPek.
    Ostatnio edytowane przez ..Marcin.. ; 05-01-2009 o 10:02

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    9
    mogą się w sumie przyczepić, wyczyść cookies, zarejestruj się przez proxy, może się uda

  6. #6
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez ..Marcin.. Zobacz posta
    Problem jeszcze polega na tym, że jak zarejestruję nowe konto, to dostanę również max. 600$ bonusu, a to już będzie poważne nadużycie. Jak sobie poradziliście z tym? Czy uznajemy, że to nowe konto, na innych danych, i przysługuje mu bonus. (chyba z przeznaczeniem na cele charytatywne ) I właśnie przez ten cały bonus obawiam się, że mogą się przyczepić do takich samych IPek.

    Nigdy nie zakładaj drugiego konta,
    jezeli nie chcesz mieć problemów.

    Może nie teraz, ale za pół roku wygrasz jakąś banke
    i wówczas ktoś się czegoś dopatrzy.

    Akurat FT jest przyjacielski w tej kwestii, nie zabiera kasy,
    ale zawsze może być ten pierwszy raz.

    Co do braku rakaback ? Cóz nie takie w zyciu błedy się popełnia
    i trzeba za nie płacić, (a dokładnie nic extra Tobie nie zapłacą)

    Jezeli bedziesz wartościowym graczem, to po dużej ilości emailów
    do supportu będzie miał możliwość zamiany konta na takie,
    gdzie wypłacają rakeback.

    P.S. I chyba najważniejsze, jeżeli zaczynasz gre w pokera,
    to nie zaczynaj od miejsc, gdzie jest najwyższy poziom.
    FT obok PS to dwie najwyższe przeszkody

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    moj kolega mial ten sam problem

    On mial w sumie lepiej bo nie gral tam jakies 1,5 roku , wiec napisal ze nie pamieta maila loginu hasla etc. Czy moze zalozyc nowe konto napisali ze tak

    Zalozyl nowe konto supprot o tym poinformowal a oni potem wyslali maila ze usuneli jego stare konto bo na FTP mozna miec tylko jedno aktywne konto


    P.S ja zaczalem grac ostatnio omahe na Fulltilt i poziom jest tam duzo nizszy niz na PS

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    to dziwne bo ja mialem podobnie,załozyłem konto na FTP po czym ani razu na nim zagrałem(o ile dobrze pamietam) i po jakims roku czasu,ostatnio chciałem zamknac jej,aby zalozyc przez affiliante i mimo ze molestowałem ich paroma emailami to za cholere nie pozwolili mi na zalozyc nowego