Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ak Nl10 Fr

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    17
    Jak poprawnie rozegrac taka reke bez pozycji na NL10:

    gdzies na middle, do mnie same foldy wiec standardowy rise 4bb. Dostaje 1 call z CO. (mam taki sam stack jak przeciwnik)

    Flop:

    Betuje za pule i dostaje instant call

    Turn:

    Betuje ponownie 3/4 puli poniewaz w moim mniemaniu check oznacza tutaj oddanie puli do ewentualnego betu przeciwnika.
    Ponownie dostaje call.

    River:

    I ponownie ta sama sytuacja, check i fold do ewentualnego zagrania przeciwnika?

    Value bet i call all ina przeciwnika gdyz staje sie pot committed?
    Ostatnio edytowane przez 5andman ; 04-01-2009 o 13:15

  2. #2
    Nie napisałeś nic o przeciwniku (LAG/TAG, dobry/słaby). Nie napisałeś nic o stackach poza tym że są równe. Poza tym z tego co piszesz to nie betujesz po to żeby wyciągnąć z przeciwnika kasę ale po to żeby jak najszybciej się go pozbyć???!!! A zarówno przed jak i po flopie masz ładną rękę.
    Przyjmując że jest to raczej słaby gracz, w takiej sytuacji obstawiłbym go na KK z jakimś słabym kickerem.
    Gdyby miał 2 pary, albo seta to po turnie dostałbyś raczej re-raise.
    Jeśli mam rację i ma KK ze słabym kickerem to nie powinieneś bać sie all-ina, bo istnieje prawdopodobieństwo że koleś to calling-station.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    17
    Z tego co pamietam nie mialem na niego statystyk, ostatecznie zagralem Vbet na river i pozniej call jego all ina. Pokazał

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja bym zagrał na 1 z dwóch sposobów:

    1. Na turnie koleś może mieć już kolor więc check-call i na river check. Jeśli mocno zabetuje to fold, jeśli słabo to call.
    2. Bet na turnie i jak dostaniesz call to check na river i ewentualny call niezbyt dużego beta.

    Nie sugeruję się wynikiem ale szansa na kolor jest tu duża. Jego rozegranie:
    -instant call na flopie - spokojnie może do czegoś zbierać
    -call na turnie - doszło mu ale slowplauje (STANDARD na tych stawkach)

    Wiem ze może miec jakąś parkę od której byś więcej wyciągnął, ale nie możesz pozwolić żeby każdy flush czy strit cię stackował gdy masz tptk

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    1. Na turnie koleś może mieć już kolor więc check-call i na river check. Jeśli mocno zabetuje to fold, jeśli słabo to call.
    Nie wiem czy to mądra linia. Sprawdzamy na turnie z założeniem, że prawdopodobnie na riverze spasujemy?


    A tak w ogóle, to robimy notkę na misia że jest dawcą i gramy dalej.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie wiem czy to mądra linia. Sprawdzamy na turnie z założeniem, że prawdopodobnie na riverze spasujemy?
    Na tych stawkach goście często grają w następujacy sposób:
    - na flopie cię calną
    - na turnie gdy pojawi się możliwość koloru (i oni go nie mają) a ty zaczekasz to zabetują
    - jeśli sprawdzisz i na river ponownie zaczekasz to też zaczekają.

    Tu dużo osób slowplauje i taki donk przecież widzi, że możesz mieć kolor. Wie też, że może go slowplujesz bo czesto SAM TAK ROBI jak ma. I bez koloru czy choćby seta/2par rzadko będzie tu szalał.

    Przynajmniej tak jest na PS