Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Znikam :)

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jutro wylatuje do Stanow, wiec na wakacje raczej nie bede mogl zbyt czesto zagladac na forum, tak wiec dalem Kirkowi jako najbardziej zasluzonemu forumowiczowi (przynajmniej po ilosci postow ;P) funkcje moderatora, jakby ktos zaczal zasyfiac forum to kirek mam nadzieje zrobi porzadek, w razie co Marian ma dostep do wszystkich plikow i bazy wiec w razie co tez moze pogrzebac (na wszelki wypadek zrobie backup . Organizowanie czwartkowych turniejow tez przekazalem Kirkowi. Niestety pewnie nie bede mogl zagrac na 20 turnieju, ale jubileuszowy i tak wg mnie bedzie 25 ;P a na nim powinienem byc
    Na forum sprobuje co jakis czas sie pojawiac, w zaleznosci od dostepu, bo wstepnie mam wyladowac na jakims zadupiu niedaleko Cleveland

    ps. Jak komus nie dziala cos, albo ma do mnie jakies ostatenie pytania to dawajcie szybko znac, bo o 4 rano mam byc na lotnisku.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A co mi ta, Marian dostaje prawa administratora

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    GL & HF 8)

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Tylko daj znać jak ci się tam powodzi, jak praca itd.

    GL,

    Warsaw

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    doli taka sciema z tym wyjazdem do pracy ; tak naprawde pojechal doic cieniarzy us boys ktorzy dumnie sie zwia ppp...

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Znalazlem jakas biblioteke i mam dostep do sieci, w prawdzie tylko www ale dobre i to , dzisiaj mialem pierwszy dzien w robocie, nie wiem jak to sie po polsku nazywa, ale chyba cos w stylu projektowanie krajobrazu czy cus takiego, landscaping, a ja robie jako robol sadzacy roslinki, podlewajacy itd. w sumie 9$ za godzinke, ale pracodawca jest bardzo spoko, zreszta polskiego pochchodzenia i powiedzial ze niektore zlecenia bede platne wiecej, tak wiec dzisiaj placil nam 20$ za godzinke ;P. Pogadalem z nim troche no i okazalo sie ze ma znajomego milosnika pokera, tak wiec moze wprowadzi mnie do jakiejs niewielkiej farmerskiej gry domowej (pamietacie jak to wygladalo w hazardzistach, a raczej jak sie skonczylo ;P). DObra, nie bede sie rozpisywal, siec jest wiec zerkac na forum bede

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cześć Doli,

    czyli jest dobrze, jak nie lepiej...

    No i jeszcze ten znajomy od pokera... ehh...

    Grzej tam miejsce, trzymaj kontakty i za rok jedziemy razem

    Trzymaj się,


    pzdr, Warsaw

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Doli,

    A moze tam na farmie sprzedaja Texas Holdem i Theory of Poker?

    Mam straszne klopoty aby je kupic przez siec (nie chca wyslac, klopoty z platnoscia lub jakies kosmiczne terminy) a w polsce moge tylko pozyczyc od Mariana ta druga pozycje, wiec moze bys mi kupil i przywiozl ze soba a ja pokryje wszelkie koszty?

    Dzieki i milej pracy,

    Goral

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W sumie to nawet moze moglbym sprzedac ci swoje, a swoja droga ja kupowalem z 4 ksiazki na ebayu i nie bylo zadnych problemow, nie pamietam jkuz jak gosc sie nazywa, ale ma duzo opinii i sprzedaje lekko zniszczone ksiazki, o nawet polowe taniej, okazalo sie ze te zniszczenia to np. zagiety lekko rog i rysa na okladce ;P tak ze polecam, jak go nie znajdziesz daj znac, to sprobuje odnalezc jego login.

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Juz zamowilem, ty anyway

    Goral