Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Deposit bonus

  1. #1
    Wiem, ze deposit bonus jest wyplacany w calosci po jego wyrobieniu. Istnieje tez opcja by poprosic support o wyplacenie polowy po zrobieniu polowy punktow. A czy potem dostaje sie druga transze? Czy moze w takim wypadku nie mozna juz wyrobic reszty bonusa?
    Pozdr.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    JAK juz bedziesz wiedział ze nie dasz rady piszesz do supportu i wypłacają tylko połowę I nie dostaniesz wiecej nic

    Bonusik płacony jest w całości przy pełnym wyrobieniu

  3. #3
    Acha to dobrze, ze nic nie pisalem. Spokojnie dam rade

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    GL

  5. #5
    Czy reload bonus (60FPP/$1) to stała oferta, tzn. proponowana każdorazowo po wyrobieniu poprzedniego bonusa?

  6. #6
    Nie, te oferty sa jakos dobierane do graczy. Okazalo sie, ze po wyrobieniu deposit bonusa dostalem 2 rozne oferty reload. Jedna slaba po polsku 1$ za 60 punktow. A druga po angielsku, juz calkiem niezla, czyli 29$ za 1000punktow czyli 1$ za jakies 34 (co jest lepsze niz przy normalnym deposit bonusie).

  7. #7
    czyli jesli zrobilem first deposit to do kogo sei zglosic po reload albo jakis ukryty rakeback?? albo sami sie zglosza??

  8. #8
    Do mnie sie sami zglosili

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    15
    Witam mam pytanie po jakim czasie dopisuja kaske za bonusik, na stronce mam ze wyrobilme punkty i ze otrzymalem bonus a kasy nie widac.
    Pozdrawiam Stingus

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Na drugi dzien od wyrobienia powinna być na koncie w innych przypadkach livechat do suuportu polecam