Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 173
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Witam!

    Podobnie jak w zeszłym roku również i w tym organizuję swój urodzinowy turniej pokerowy Jack Daniels Poker Cup II. Odbędzie sie on w kasynie Olympic w hotelu Hilton w Warszawie w dniach 31.01-01.02 (wątpię, żebyśmy dali radę zakończyć turniej w jeden dzień). Wpisowe do turnieju to 500+50 zł. Stack początkowy 10.000 żetonów, poziomy blindów zmieniać się będą co 45 minut. A teraz najważniejsze, czyli nagrody dodatkowe, dodane do puli nagród:

    I miejsce - pakiet na Unibet Open w Budapeszcie w marcu o wartości około 2700 euro

    II miejsce - dwa bilety na mecz Liverpoolu w Premiership wraz z kosztami podróży

    III miejsce - telewizor plazmowy

    bounty za moją głowę w turnieju - Playstation 3

    Wszystkie nagrody funduje firma Unibet oraz WiśniewskiPoker.com za co serdecznie dziekuję!

    UWAGA!! Od teraz prowadzę wstępne zapisy na turniej! W związku z ograniczoną ilością miejsc w kasynie istnieja dwie opcje - jeśli zagra do 80 osób to będziemy wszyscy startowac razem, jeśli zainteresowanie będzie większe to rozbijemy pierwszy dzień na dwie tury (np. gracze z Wawy w piątek, a przyjezdni w sobotę lub dwie tury w sobotę). Zapisy przyjmuję pod adresem e-mail jdpoker@wp.pl. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko, nick (ewentualnie) oraz numer telefonu!!

    Oczywiście prezenty urodzinowe mile widziane Hehehehe!!!

    Kolejne informacje o turnieju pojawiać sie będą w tym wątku i na moim blogu na Pokertexas.

    Wszystkich serdecznie zapraszam!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 02-01-2009 o 15:05

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Beda moze jakies satelitki? :P

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ciekawie będize jak w heads upie obie osoby bedą chciały zająć 2 miesjce

  4. #4
    Spytam z ciekawości - czy masz zgodę właściciela marki Jack Daniel's na takie jej wykorzystanie?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ciekawie będize jak w heads upie obie osoby bedą chciały zająć 2 miesjce
    Kto co lubi - ja np będąc w trójce chciałbym wygrać albo zająć trzecie miejsce

    Oczywiście żartuję, wypłata za 2 jest większa. Ale czy ktoś by ode mnie odkupił te bilety za pół ceny...?
    Ostatnio edytowane przez MMP1980 ; 03-01-2009 o 11:32

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Za pól ceny powiadasz? Jak sie dowiesz ile ten pakiet jest wart i go wygraz to ie odezwij na PW

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    a ten mecz jest jakis konkretny czy na dowolny ?

    tylko ze mozna je wykorzystac na przyszly sezon bo z evertonem gramy juz niedlugo a united tez juz bylo wiec mozna na przyszly sezon przenisc ?

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez shou72 Zobacz posta
    Spytam z ciekawości - czy masz zgodę właściciela marki Jack Daniel's na takie jej wykorzystanie?
    Ludzka "poprawność" nie ma granic.

    P.S. Co się dzieję w tym roku , jestem po stronie JD

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    P.S. Co się dzieję w tym roku , jestem po stronie JD
    Nie wiem o jakie strony Ci chodzi - ja nie atakuję, tylko pytam - nie jestem po żadnej stronie.

    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Ludzka "poprawność" nie ma granic.
    To nie jest poprawność, a legalność.

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    To chyba oni mnie powinni prosić o zgodę na korzystanie z nazwy Hehehehe!!!

    Pokerstars, tak trzymaj w Nowym Roku!!