Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    nie chce mi sie szukac moze mi ktos powiedziec ile czasu jest na wyrobienie bonusa na towerze i ile prowizji to 1pkt?

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez axara Zobacz posta
    A jeszcze jedno pytanie: można przenieść notatki jakoś w komputerze między ongamowskimi roomami?
    tak

    kopiujesz zawartość pliku c:\Program Files\TowerGaming\Resources\PlayerNotes.irf do analogicznego pliku w roomie, w którym zamierzasz grać, a następnie tylko zmieniasz w trzeciej linijce tekstu Username na ten z nowego roomu i gotowe

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez yeyq Zobacz posta
    Od listopada jeszcze Ci nie przysłali?
    nie

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez mularPVC Zobacz posta
    nie chce mi sie szukac moze mi ktos powiedziec ile czasu jest na wyrobienie bonusa na towerze i ile prowizji to 1pkt?
    ja na 500$ miałem 60 dni

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ja korzystam z 500% bonusu do 5000$, nastepnie niekonczace sie bonusy x8, sklep hey i jeszcze dodatkowy % od partnera - jak widac mozna tylko trzeba sie zarejestrowac poprzez dobrego partnera.

  6. #16
    Czy mozesz podac tego partnera?


    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 02-01-2009 o 14:33 Powód: usunięty zbędny cytat

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    29
    Mam problem z uruchomieniem oprogramowania HeyPoker. Po pobraniu instalacji otrzymuje komunikat:

    Patch failed, network error(12029): A connection with the server could not be established

    Ktos wie w czym moze byc problem? Ich strona dziala, stoly przez www rowniez moge odpalic...