Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    karty w polityce ostatnio rozdaje sie czesto, licytacji tez duzo : najpierw flop, czyli wybory parlamentarne, potem turn czyli pierwsza tura prezydenckich, potem river - drugie prezydenckie, teraz ostatnia licytacja, lecą raisy, PO dało all-in ... ciezko nie rozkminiać tematu przez pryzmat naszej ulubionej gry. stad pytanie na bocznicę: który z polityków waszym zdaniem bylby najlepszym pokerzystą ?

    osobiście wydaje mi sie ze marcinkiewicz moglby byc grozny

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    Giertych ma zawsze pokerowa twarz :lol: .

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    hehe w pokerowej terminologii to kaczyński miał niezłego runner runnera :shock:

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Osobiście wydaje mi się że zajebistym graczem byłby ........ Janusz Korwin-Mikke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

    Tymbardziej że kiedyś oglądałem rozmowe z nim i nie jest mu obca gra w pokera.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Korwin ostro napiera w brydża z tego co mi wiadomo.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha
    Korwin ostro napiera w brydża z tego co mi wiadomo.
    nie tylko ostro, ale i dobrze, jest współautorem książek brydżowych oraz autorem zajebistej książeczki 'Pewnego razu...', też bym stawiał na niego...

    ...ale jest też Lech Wałęsa - blefiarz nad blefiarze, kiedyś zablefował że rozda każdemu po 100 baniek i wyblefował wszystkich!

  7. #7
    Adrew Lepper bylby słaby, każdy pot chciałby ukaść z blotkami....

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Jesli chodzi o pokerową twarz to Waldemar Pawlak z PSL jest nie do pokonania nawet przez Giertycha

  9. #9
    no i prosze,
    kto ogladal dzisiaj wiadomosci w TVP1 (wlasnie sie koncza) widzial pokerowe porównanie przy niusach o nowym premierze
    sam marcinkiewicz stwierdzil ze jego propozycja w stronę PO to "nie bleff ale powiedzenie "sprawdzam" )
    hehe
    pokazali tez jakiegos dyrektora kasyna ktory cos mowil o blefowaniu i pare ujęć ze stołu - oczywiście 5-card draw jak to w polsce