Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: set up download

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    6
    Hi
    zarejestrowalem sie na chilipoker z pokersavvy i problem nastapil podczas sciagniecia oprogramowania ,
    Szybko i Za darmo ściągnij oprogramowanie do Pokera - Chilipoker.com nie widac download button aby pobrac setup,
    jak napisalem do supportu do wyslali mi set up tyle ze zawirusowany(antywirus powiedzial ze moze to byc jakis robak albo trojan, a support aby wylaczyc zapore i instalowac ) co powinienem teraz zrobic ? instalowac set up z wirusem troche mnie nie przekonuje

    z góry dzieki
    pozdrawiam

  2. #2
    nie używaj darmowysz antywirusów typu panda. Takie antywiry działają na zasadzie nie znam to wir instaluj śmiało
    pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mavericksheep Zobacz posta
    instaluj śmiało
    Bardzo lubię takie rady. Ciekawe, czy weźmiesz na siebie odpowiedzialność, jeśli tam naprawdę będzie wirus.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie wiem jak inne, ale nod32 na kazdego klienta ipoker wskazuje wirusa - dlatego trzeba go zdeaktywowac na chwile - przerabialem u siebie.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Tam sa chyba jakies reklamy i to nod wykrywa.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Używam Avasta i nie zakrzyczał mi na żaden room.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Bardzo lubię takie rady. Ciekawe, czy weźmiesz na siebie odpowiedzialność, jeśli tam naprawdę będzie wirus.
    Cytat Zamieszczone przez yurlov Zobacz posta
    napisalem do supportu do wyslali mi set up tyle ze zawirusowany
    Tak jeśli oprogramowanie dostał mejlem od suportu to biorę za to odpowiedzialność. Owszem ostrożności nigdy za wiele ale nie popadajmy w paranoję
    btw. nie doczytałem faktycznie jak używasz darmowych antywirusów to możesz być przewrażliwiony na punkcie zawirusowanych plików
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mavericksheep ; 29-12-2008 o 14:34

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez mavericksheep Zobacz posta
    Tak jeśli oprogramowanie dostał mejlem od suportu to biorę za to odpowiedzialność.
    Szkoda że Cię nie znałem w dobie częstych wirusów na płytach dołączanych do sprzętu, oczywiście oryginalnych. Sporo bym dorobił do emerytury