Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    co za głupota, aby na wulgaryzmy donków odpowiadać tym samym

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    otoz to!
    jak chce lamus gadac, niech gada po ang,

    bedac obecnie w paryzu nawet merci im nie mowie tylko thank you, niech sie ucza jezykow

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Znajomy opracowal bardzo irytujaca odpowiedz, krotka i zrozumiala dla kazdego ale nie trzymajaca sie tematu "ok", zazwyczaj koles pozniej pyta "what ok?", a ty mu sadzisz caly czas tylko "ok", na kazde jego zdanie pisz to samo. tilt go zlapie na 90%

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Dobre
    To samo słyszałem o "lol". Co nie napisze - turlasz się ze śmiechu.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    podepne sie pod temat ze swoim problemem wczesniej uzywalem standardowych słow w takich przypadkach ,,suck my dick'' tylko trzeba sie nakropkowac duzo aby poszlo bez cenz,a grajac na multitab nieraz nie zdanzam i w zwiazku z tym problemem szukam czegos latwiejszego i krotszego w pisowni haah

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    podepne sie pod temat ze swoim problemem wczesniej uzywalem standardowych słow w takich przypadkach ,,suck my dick'' tylko trzeba sie nakropkowac duzo aby poszlo bez cenz,a grajac na multitab nieraz nie zdanzam i w zwiazku z tym problemem szukam czegos latwiejszego i krotszego w pisowni haah
    nie zdanżasz powiadasz.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nie pierwszy raz nie zdanża

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    nie zdanżasz powiadasz.

    tak myslalem ze cos jest nie tak z tym wyrazem,ale mniejsz z tym wali mnie to bo nie jestem na forum polonistycznym,a tak na marginesie mash lubisz sie bawic w pania profesor,pewnie zarzucasz kiecke i jaaazda haha

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Jesteś dobrym przykładem, na to że nieznajomość języka szkodzi. Nawet tego ojczystego.

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    tak myslalem ze cos jest nie tak z tym wyrazem,ale mniejsz z tym wali mnie to bo .... jestem.... na marginesie ..... i jaaazda haha
    nie trzeba nic dodawać, wręcz przeciwnie wskazane było co nieco ująć z tej pięknej wypowiedzi by podkreślić co autor miał na myśli...