Strona 573 z 573 PierwszyPierwszy ... 73473523563571572573
Pokaż wyniki od 5,721 do 5,728 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #5721
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Nie wiem co Ci odpowiedzieć. Widziałeś w moim wątku zjazdy na 400BI. Widziałeś też, że to minęło i teraz jest zajebiście. Oczywiście to też się kiedyś odwróci i znowu zlecę na kilkaset BI. Taki nasz los. O ile nie wierzycie, że PS Was oszukuje, a mam nadzieję, że tak jest, to doskonale wiecie, że TAK PO PROSTU JEST.

    Albo się z tym pogodzimy, albo musimy porzucić tę grę. Ot i wszystko. Ja też czasem jebnę pięścią w stół, ale nerwy mijają po sekundzie. Dodatkowo bardzo pomaga mi wbijanie sobie do głowy spotów, gdzie to ja wyssałem. Bo jak doskonale wiadomo nasz mózg ich nie odnotowuje, a jak doskonale wiadomo JEST ICH DOKŁADNIE TYLE SAMO ILE TYCH ODWROTNYCH.

  2. #5722
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    To ja zapytam inaczej, czy grałbyś teraz te sity gdybyś run od 4k do 4,5k sitów (albo ten od 5,5k do 6,5k) miał od samego początku ich grania? Czyli rozpoczynasz nowy rodzaj gry i zjazd na 1,5k$ w 500 grach. Bo chyba właśnie to chłopaki mają na myśli.

  3. #5723
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez StingnWo Zobacz posta
    Czyli rozpoczynasz nowy rodzaj gry i zjazd na 1,5k$ w 500 grach. Bo chyba właśnie to chłopaki mają na myśli.
    Chłopaki mają na myśli zmianę stawek, a nie rodzaju gry. W takim razie moja odpowiedź jest oczywista - wróciłbym na swoje stare stawki i spróbował wyższych ponownie, gdy mój bankroll dojrzeje.

  4. #5724
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Może decydującym elementem układanki jest pytanie, czy poker ma być dla ans źródłem utrzymania. Ja w tej chwili pracuję na etacie, ale coraz bardziej realnie zaczynam myśleć o porzuceniu pracy na rzecz pokera. Wtedy po prostu trzeba grać i grę poprawiać, bo inaczej nie będzie się miało grosza przy duszy, wiec raczej nie będzie problemu z motywacją do siadania do sesji. I oczywiście trzeba zapomnieć o marzeniach o milionach i tropikalnych wyspach - to utopia. Poker to zwykły zawód, niektórzy się w nim wybijają właśnie na te tropikalne wyspy, ale większość wygrywających graczy robi pieniądze tylko trochę wyższe niż te, które mogliby robić w innych zawodach.

  5. #5725
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No, w moim przypadku to chyba oczywiste, że nie myślę nawet o utrzymywaniu się z pokera.
    Czemu to oczywiste?

  6. #5726
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Każdy jest donkiem do czasu, gdy przestanie nim być

  7. #5727
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098

  8. #5728
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Łatwo to wszystko powiedzieć, trudniej pamiętać i mieć pod kontrolą, gdy zacznie się pechowa seria...