Strona 121 z 573 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131171221 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #1201
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Generalnie wyleczylem sie juz z odwiedzania tego tematu ale....


    Gralem wczoraj 2 turnieje na expekt poker - oba shorthandy. Szlo mi swietnie i na obu doszedlem do final table. Na jednym bylem chipleaderem, na drugim bylem trzeci i....... $%^$%$#$^%*$#^%*^$#$#&^&^%$$#$$#$@$@$!$%&*(*&(*&(^ *%^#%@$#@!!@$#$%$#$$$%#^%$^&%^*&%* neostrada padla...

  2. #1202
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    tomek1234
    ale na nl10 nie trzeba nic kombinowac.
    Ja gralem na full ringach i prawie wszystkie AA i KK na rece walilem alina preflop i w 50-60% mialem jakiegos callera (czasem nawet i 3 weszlo) plus wchodzic w male parki tanio i jak jest set i jakas wyskoka karta to jak ktos podbija na flopie to alina i tez czesto wchodza.

  3. #1203
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    sorry Panowie... QJ było.. a co na party pokerze nie przegrywa sie na riverze?

  4. #1204
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Uhhh
    Około 22 na 25 ostatnich sesji to powazny minus.. chyba zapomnialem jak sie gra.

    Czy miał ktoś z was zła passe która trwała miesiąc? miesiąc praktycznie bez wygrywania?
    (Na limicie okolo 600-700Big betow na minus.)
    Ostatnio edytowane przez cra ; 25-09-2006 o 23:05

  5. #1205
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    ale nie bardzo wiem czego??
    Przecwinik w momencie allina mial 23% szans , oj albo malo jeszcze widziales albo zalezalo ci bardzo z jakiegos powodu na tym turnieju
    PS I po co bylo na flopie czekac?
    Pozdrawiam

  6. #1206
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    aLE JA NIE TWIERDZE ZE NUT FLUSH TO NIE JEST MONTER JA CI TYLKO MOWIE ZE WCALE TO NIE BYLO NIC NIEZWYKLEGO TAK JAK TY TO PRZEDSTAWIASZ ZE CIEZKO PO TAKIM CZYMS SIE POZBIERAC BO WIEEEELE GORSZE RZECZY CIE W POKERZE MOGA SPOTKAC NIZ COS TAKIEGO SZANSE PO TURNIE NA ZWYCIESTWO BYLO 77-23 NA TWOJA KORZYSC CZYLI WYGRYWASZ OK 3/4 RAZY A CO BYS POWIEDZIAL GDYBY GOSC MIAL 1 OUTSA I TRAFIL?? PO TAKIM CZYMS TO CIEZKO POWIEDZIEC NH I THATS THE POKER A PO TYM CO CIE SPOTKALO?? DLA MNIE NIC NIEZWYKLEGO

  7. #1207
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    zauważyłem znaczne pokłady agresji u Ciebie mirage, chłopak Ci tylko grzecznie odpowiedział, zamiast się wpieniać złap słownik ortograficzny "STARZEM"??

  8. #1208
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Dobra juz na ten temat wiecej nie napisze nie chce poprostu karmic trola
    Nie zrozumiales to nie zrozumiesz ...

    Juz wszyscy wiemy ze ty jestes najlepszym graczem wiec tak jak mowie to moj ostanio post w tym temacie prosze bardzo mozesz teraz napisac ze mam 10 lat itp i ze nie mam "starzu" zlewa mnie to...

  9. #1209
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Uhhh
    Usunalem notke, bo pisalem ja pod wplywem kolejnej sesji przegranej;]

    Mam pytanie, ile trwaly wasze najdluzsze downswingi? ile godzin? rozegranych rak, moze czesci bankrolla.
    Ostatnio edytowane przez cra ; 27-09-2006 o 22:59

  10. #1210
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    61
    Uhhh
    Współczuje szczerze, ja chyba bym się załamał, tylko że mówimy tu o zupełnie różnych bankrollach ... na oczy nie widziałem 5k$ a co dopiero to przegrać ... genralnie padaka.
    Ale mimo wszystko myśle że jeszcze będzie dobrze (może jestem niepoprawnym optymistą, ale czy po nocy nie zaświeci znów słońce ? )

    Pozdrawiam i życze sukcesów