Strona 32 z 573 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132532 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #311
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Hand #51242366 at table: Table TH457
    Started: Mon May 16 10:53:12 2005

    pip66 is at seat 1 with $1174.70
    Radziek is at seat 3 with $262.00
    The Dizill is at seat 4 with $644.50
    salbo is at seat 5 with $478.00
    momus2 is at seat 6 with $822.75
    Baby_f is at seat 8 with $665.75
    HumanRake is at seat 9 with $455.15

    pip66 posts the large blind $10.00
    HumanRake posts the small blind $5.00

    HumanRake: --, --
    pip66: --, --
    Radziek: Ac, As
    The Dizill: --, --
    salbo: --, --
    momus2: --, --
    Baby_f: --, --

    Pre-flop:

    Radziek: Call $10.00
    The Dizill: Raise $20.00
    salbo: Call $20.00
    momus2: Fold
    Baby_f: Call $20.00
    HumanRake: Raise $80.00
    pip66: Fold
    Radziek: All-in
    The Dizill: Call $262.00
    salbo: Fold
    Baby_f: Fold
    HumanRake: Call $262.00

    Flop (Board: 2d, 4h, Kd):

    HumanRake: All-in
    The Dizill: Call $198.15

    Turn (Board: 2d, 4h, Kd, 4s):


    River (Board: 2d, 4h, Kd, 4s, 9s):


    Showdown:

    The Dizill shows: Qd, Qs (two pair, Queens and Fours)
    HumanRake shows: 9h, 9d (full house)

    Sidepot 2:
    e wins the pot of $393.30 with full house

    Radziek shows: Ac, As (two pair, Aces and Fours)

    Mainpot:
    e wins the pot of $836.00 with full house

    ($3.00 rake were taken for this hand)
    _________________________________

    To nie jedyne "świetne" rozdanie dla mnie ostatnio, najgorsze ze zachcialo mi sie zagrac wieksze stawki, bo na mniejszych nawet bym nie zwracal na to uwagi ze przegralem i tak w czasie bym wyszedl na swoje...

  2. #312
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nie ma to jak dostać w ciagu 15 minut 3 razy AA i za kazdym razem przegrac baaardzo duża pule. Ale coz, tak tez sie zdarza - po udanym tygodniu musza przyjsc bad beaty

  3. #313
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Nie kazda przegrana z AA jest bad beatem, nie przesadzajcie

  4. #314
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    W tym przypadku 2 razy przegrałem z runner runner stritem, a za trzecim razem byla to druga para dla przeciwnika na riverze, wiec to chyba bad beaty

  5. #315
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    zeby nie przybywalo postow w tym temacie za duzo, to radze ze jak mnie gdzies spotkacie to nie grajcie ze mna od wczoraj strasznie pomnozylem kasiurke na czyjis bad beatach czesto zdazalo mi sie wchodzic z 3,5 8,5 Q,2 alliny przeciwko AA,KK,AK itp. i zawsze ratowal mnie river wkoncu to dobra technika, skoro duzo przegrywasz w bad beatach wchodzac z AA to zacznij rzucac alliny z 2,7 a napewno zlapie sie minimalnie jakis secik

  6. #316
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    EDIT:

    Znowu ja :?

    sytuacja 1:

    turniej freeroll
    kasy:1,9k
    blindy :100/200
    reka:Kjs middle position ..do flopa nikt nie podbijal

    flop :KTJ...gosc na bb robi all-in za 1,7k...hmm jakby mial strita nie gralby all-in odrazu....jakby mial seta mysle ze tez nie..moze tez 2 parki? ....ale co mam go nie sprawdzac..?ljakos nie wierze by mial cos leprzego w tym momencie..call..reszta fold

    on QQ

    Turn:A ;/
    river: 7

    Czy to byl bad beat? Nie widze mozliwosci aby sie przed ty uchronić..ale moze se myle?

    a to jest kur**a druga sytuacja która wyprowadziła mnie z równowagi

    reka T9 bb zadnych podbic przed flopem,blindy 10/20 1wsze rozdanie

    flop 789-3 piki,moje T to pik..podbijam 100$...dwoch call..trzeci raise do 200...wszyscy call...Turn J trefl... robie all-ina(chce w ten sposob wywalic conajmniej 2 z 3 graczy byc moze dobieraczy) a pozatym nawet jak gosc ma juz kolor to i tak skonczymy all-inem.... jeden wszedl.. river: 2pik... on na reku AA...a czego jeden A to pik .
    Nie wiem czeu ale sie wkurwilem jak nigdy ,moze dlatego ze to bylo pierwsze rozdanie.

    Popelnilem jakis blad? czy niefart>?;/



    pozdro

  7. #317
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    barlogos .. jeszcze chyba nie wiedziałem żadnego prawdziwego bad beata w tych twoich niezliczonych tu postach :?

    Te rozdania co przytaczasz to zwykła pokerowa codzienność.

  8. #318
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Ten temat lubie szczególnie.Hmm wyjasnij jak mozesz różnice pomiedzy prawdziwym a nieprawdziwym(tzn. co? jakis mniej wazny ;D) bad beatem?.Wydawało mi sie ze albo bad beat jest albo go nie ma-myle sie?(zebys uwazniej czytal niektóre moje posty to bys jakiegos znalazł napewno :lol a ze sam czytalem w ktoryms poscie na forum ze bad beat jest jak np: twój strit na turnie,przegrywa z kolorem na riverze to druga sytuacja pod to podchodzi w sumie ..
    Natomiast pierwsza sytuacja jak dobrze zrozmialem jest zwykla,ok w sumieto sie zgadzam :wink:

    pozdrawiam

  9. #319
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Ja myśle że troche za ostro zagrałeś, przy 3 kartach takiego samego koloru już na flopie trzeba byc bardzo selektywnym, juz tam mogl kryc sie kolor, przy takim flopie mimo ze latwo o lepsza karte od AA to gosc sie raczej nie wystraszy zwazywszy na karte do koloru

    gdyby przy 4 kartach tego samego koloru majac top flusha podbil all to byl by glupi bo kto by w to wszedl wiec mysle ze mogles jeszcze uratowac troche zetonow... zreszta jeszcze straight flush byl mozliwy ,malo ale mozliwy

    chcialbym dodac ze bym pewnie zagral tak samo albo podobnie jak ty bo to co innego miec karty i grac a co innego dluzej sie zastanowic :mrgreen:
    _____________________
    jeszcze tutaj napisze bo mialem troche podobne rozdanie gdzie byl jednokolorowy flop

    ja 7 J

    niepodbite przed flopem cos 4 callerow

    flop 24 5 jakos tak

    ja check, jeden raise, drugi re-raise
    to byl turniej 100k guaranted na primie, wiec dlugo sie nie zastanawialem doszlem do wniosku ze mam niezla szanse ktora sie moze niepowtorzyc (choc mialem swiadomosc ze juz mam gorsza karte, ale mogl byc rowniez slabszy kolor set, albo wyzsza parka)to byl sam poczatek, pare rozdan

    no wiec ja all-in
    2 call 1# 2 2 , 2# AK

    turn 9 , river Q jakos tak ale w kazdymbadzrazie gosc wygral z tym A
    nawigacja GPS: http://sklep.gps.wroclaw.pl
    Teraz sobie mysle ze moglem to zagrac lepiej chociaz w taki sposob zeall-in na turnie (jakby doszedl czwarty to fold) - gosc z AK moglby juz to spasowac a tego z 22 bardziej by karty trzymaly
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 11:49

  10. #320
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Ten temat lubie szczególnie.Hmm wyjasnij jak mozesz różnice pomiedzy prawdziwym a nieprawdziwym(tzn. co? jakis mniej wazny ;D) bad beatem?.Wydawało mi sie ze albo bad beat jest albo go nie ma-myle sie?(zebys uwazniej czytal niektóre moje posty to bys jakiegos znalazł napewno :lol a ze sam czytalem w ktoryms poscie na forum ze bad beat jest jak np: twój strit na turnie,przegrywa z kolorem na riverze to druga sytuacja pod to podchodzi w sumie ..
    Natomiast pierwsza sytuacja jak dobrze zrozmialem jest zwykla,ok w sumieto sie zgadzam :wink:

    pozdrawiam
    Rozdania które opisujesz są zwykłymi przegranymi jakie zdarzają się każdemu co dzień.

    Nie będe się rozwodził nad tym kiedy jest to już bad beat a kiedy nie, szczególnie że chyba niepotrzebnie się czepiam bo temat nie nazywa się bad beaty tylko gożkie żale.. a żalić się można nawet że się przegrało z TT vs AA bo przecież moje TT zawsze wygrywa.

    Myslałem poprostu że nie ma sensu wypisywać tu prawie wszystkich przegranych tylko takie naprawde niesamowite.

    Sam co prawda bodajże w chwili słabości wpisałem tu kiedyś jakieś błache rozdania no ale jak to się mówi... zdarza się najlepszym.

    Tak czy siak chyba muszę pójść w ślady kilku innych i poprostu nie czytać tego topicu bo jakoś nic mnie tu niestety nie zaciekawia ostatnio.

    *imports warsaw's banned topics list*