Strona 59 z 573 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109159559 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #581
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ponad 1,5 buy-ina z na je..nych jacusiach przewaliłem. Najpierw vs dwie pary, potem set vs flush. W tzw. międzyczasie miałem jeszcze raz JJ, ale wywaliłem szybciutko po flopie

  2. #582
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nie no dzisiaj mialem po prostu jeden z gorszych dni Co chwile rozdania tego typu: mam AA, flop niski, poszly all iny na flopie, gosc pokazuje JJ, river J. Albo: mam 66, flop 622. All iny poszly na turnie, gosc pokazuje AA, river A. Albo mam strita na flopie - gosciowi dochodzi runner runner ful. Jedyne co mnie pociesza to to ze mimo takiego strasznego dnia jestem tylko 1 buyin w plecy :lol:

  3. #583
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Obiecalem sobie, ze nie napisze nic wiecej w tym temacie ale jak uczy zycie, nigdy nie mow nigdy.

    Satelitki Sit&Go do niedzielnego $215, PokerStars

    buy-in 500FPP
    graczy 27
    miejsce 2

    buy-in 300-iles FPP turbo
    graczy 36
    miejsce 2

    buy-in 1500 FPP
    graczy 9
    miejsce 2

    buy-in 1500 FPP
    graczy 9
    miejsce 2

    Niby nienajgorsze wyniki ale tylko jeden sie kwalifikowal, pod koniec kazdej mialem takiego kurewskiego pecha ze nie chce mi sie grac przynajmniej na kilka miesiecy, zwlaszcza w dwoch pierwszych wymienionych gdzie w HU mialem przewage ok 3-1 w zetonach w kazdej,
    kolesie lapali jak z nut, co chcieli i jak chcieli!!!

    przyklad jeden z wielu:

    ja
    flop
    ja all-in
    koles call z
    turn...
    river 6

    A najbardziej wku*wiajace jest to, ze bylbym niezle do przodu jakby to byly zwykle sit&go nawet za $11

  4. #584
    no teraz to sie musze wpisac )
    sytuacja typowo turniejowa - odpadka "on the bubble" czy najbardziej frustrująca przegrana - ale jak: na stole 4 osoby, dwoch bogaczy (okolo 4.000 chipsow kazdy) i dwoch golców po 300-400 zetonow - ja i drugi typ.
    BB mnie wyssal, zostaje mi 105 zetonow, akurat na ostatni SB (200/400) all-in.
    ale za nim to nastapi, jeszcze jeden hand - ja w roli obserwatora. i ten koles ktory tez byl na zejsciu wchodzi za wszystko co mu zostalo. nie pamietam dokladnie kart, ale w kazdym razie po turnie byl underdogiem z QQ vs. AA.
    "no to do domu i jestem w money, chociaz tyle" mysle sobie, ale oczywiscie jaki river ?


    tak, Q.

    koles zostaje, ja w nastepnym odpadam i znowu 4th.... :cry:

  5. #585
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    5
    Sam nie wiem gdzie to wpisac,zacząłem w "manipulacjach" bo na gorąco, a że odpadłem wtedy z AA na KJ (podbicia te sprawy) flop x x K , to all in ,przeciwnik (tym razem nie ZeeJustin) call i turn J No to gorzkie żale,ale bardziej jako ciekawostka :twisted:
    Pykam sobie na PS w turnieju za...No właśnie! Jest to normalne ? Człowiek wygrał wczoraj turniej ten z wpisowym 200$ i zgarnął... 137K $ ,a teraz,czyli dzień później zamiast jeszcze to oblewać to gra w turnieju za...2,20$ ?? Ale ok, jego sprawa. tylko,że hmmmmm...
    (skrócona wersja z hand history bo długie)
    PokerStars Tournament #16317452, Hold'em No Limit - Level IV (50/100) - 2005/12/12 - 23:13:22 (ET)
    Seat 5: ZeeJustin (1025 in chips)
    Seat 6: jjz2 (5190 in chips)
    Seat 8: dispatchjan1 (3425 in chips)
    Dealt to jjz2 [Kc Kh]
    theCeSarkid: calls 100
    ZeeJustin: raises 925 to 1025 and is all-in
    jjz2: calls 1025
    dispatchjan1: calls 1025
    *** FLOP *** [4h 5s Ad] (i tu wiem,że błąd zrobiłem grając dalej,ale byłem jakoś irracjonalnie przekonany na 100%,że Zee ma AA i zacząłem coś dumać o side pocie,że z czym mógł wejść dispatchjan1: Ax czy moze pokaze jakąś parke QQ lub KQ itp.? I jesli nie ma asa to niech on kombinuje:
    jjz2: bets 500
    dispatchjan1: calls 500
    *** TURN *** [4h 5s Ad] [6s]
    jjz2: checks
    dispatchjan1: bets 1000 (no dobra,ma pewno tego Asa ,ale tyle dałem...jest jeszcze river...)
    jjz2: calls 1000
    *** RIVER *** [4h 5s Ad 6s] [7s]
    jjz2: checks
    dispatchjan1: checks
    *** SHOW DOWN ***
    jjz2: shows [Kc Kh] (a pair of Kings)
    dispatchjan1: shows [Ac Ah] (three of a kind, Aces)
    dispatchjan1 collected 3500 from side pot
    ZeeJustin: shows [8h 9s] (a straight, Five to Nine) !!!
    ZeeJustin collected 4250 from main pot
    jjz2 said, "nice"
    ZeeJustin said, "lol"
    ZeeJustin said, "i was trying to lose"
    hellboy.com said, "nice catch justin"
    hellboy.com said, "sorry then"
    ZeeJustin said, "haha, np"
    gambler2k4 [observer] said, "RIGGED"
    gambler2k4 [observer] said, "LOOOOOOL"
    gambler2k4 [observer] said, "www.ZeeJustin.com"

  6. #586
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    hehe jesli to byl zeejustin to musialy mu sie chyba turnieje pomylic i pewnie myslal ze gra w turnieju za 200$ a nie za 2$ za duzo popil dzien wczesniej po wygranej :P

  7. #587
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Przed chwilą odpadłem jako siódmy z turnieju na bet365. In the money, kilkukrotnie pomnożone wpisowe + 1 rebuy, ale niedosyt...

    Final table, stacki prawie identyczne u każdego, w partii limpuje 6 z siedmiu osób, brak podbić na preflopie, mam 33 i łapię seta przy flopie 34J rainbow i przegrywam z setem JJJ... Koleś który złapał swojego seta wygrał ten tur po potrojeniu na mnie i limperach. Zdarza się.

    Niby wynik niezły, a gorzki żal jednak pozostał :?

    Pzdr

  8. #588



    Al iny poszły na flopie....

  9. #589
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    o jejku i ała :P Pewno zabrudzili ekran z radosci jakie szczescie mieli

  10. #590
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    ja napisze tak:
    ten dzien jest pechowy caly dla mnie pod kazdym wzgledem..
    pozdrawiam