Strona 75 z 573 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #741
    nie wiem co jest popierdolone w tym ze jj przegralo z qq

  2. #742
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    120
    To ze przy flopie z J bez Q przychodza 3 K,tylko mi nie mów że to jest sytuacja codzienna .

  3. #743
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Od poczatku koles mial lepiej, wiec nie wiem co Cie tak wkurza. Chcialbys ludziom bad beaty dawac

  4. #744
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez teleranek1
    Moje obawy co do tego ze soft w Betfair jest popierdolny potwierdza to rozdanie.

    ----- HOLE CARDS -----
    dealt to _Dakota_ [Js Jd]
    Rodn01101: folds
    alfiesnow: calls 15
    LooseHead: raises to 30
    Sam268: folds
    harlo75: calls 30
    Protoc002: folds
    Mickystar: folds
    _Dakota_: raises to 195
    Morri56: folds
    Principal: folds
    alfiesnow: folds
    LooseHead: raises to 1000 and is all-in
    harlo75: folds
    _Dakota_: calls 805
    ----- FLOP ----- [Jh 7h Kc]
    ----- TURN ----- [Jh 7h Kc][Ks]
    ----- RIVER ----- [Jh 7h Kc Ks][Kd]
    ----- SHOW DOWN -----
    LooseHead: shows [Qs Qh] (A Full House, Kings full of Queens)
    _Dakota_: shows [Js Jd] (A Full House, Kings full of Jacks)
    LooseHead collects 2067 from Main pot
    ----- SUMMARY -----
    Total pot 2067 Main pot 2067 Rake 0
    Board [Jh 7h Kc Ks Kd]
    Seat 1: Mickystar folded before Flop (didn't bet)
    Seat 2: _Dakota_ (button) showed [Js Jd] and lost
    Seat 3: Morri56 (small blind) folded before Flop (didn't bet)
    Seat 4: Principal (big blind) folded before Flop (didn't bet)
    Seat 5: Rodn01101 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 6: alfiesnow folded before Flop (didn't bet)
    Seat 7: LooseHead showed [Qs Qh] and won (2067) with A Full House, Kings full of Queens
    Seat 8: Sam268 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 9: harlo75 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 10: Protoc002 folded before Flop (didn't bet)
    http://bieszczad.strefa.pl/historia.html
    Dodam tylko żeby uprzedzić komentarze w stylu za mało grasz,gram dużo i w wielu firmach pokerowych ale ta seria w Betfair to jest jakieś nie porozumienie.
    a co w tym takiego dziwnego, ja dzis mialem sytuacje (allin przed flopem): ja JJ, przeciwnik QT, flop Jxx, turn K, riv 9 , to co tam gdzie gralem soft tez jest popierdolony?
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 11:59

  5. #745
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    wawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez ownerek
    mnie nikt nie przebije...
    Maniac na stole. Limit 2/4. Mam AQ. Raise pre flop. Maniac wchodzi.

    Flop A 3 10

    ja bet, maniac wchdzi

    turn Q

    ja bet maniac reraise (wiem ze z kazda para na rece by podbij przed flopem, wiec mam pewnosc ze mam najmocniejsza reke) ja podbijam i maniac znow podbija.

    river..... 3

    ja bet maiac reraise.

    ownerek call i tek kurwa zjebany leb, szmaciarz 3 9 na rece.

    duzo mnie to kosztowalo. Ten pojebniec wjebal prawie 500$ ale moale to pocieszenie dla mnie....
    A czy pomyślałeś choć przez chwilę, że jeśli cię nie podbija po flopie może mieć seta 10??? lub 3 i gra slowplaya? zebys dostal cos do tego asa? Więc kto tu jest zjebanym łbem, szmaciarzem??? Dostałeś Ad i podnieciłeś się jak niezdrowa dupa, ale nie martw się nie tacy jak ty przegrywali na silne karty. Dyscyplina i matematyka to podstawa w tej grze. Po za tym widze 3 na river (para w stole) czekam i zrzucam karty jesli nie gra za podstawową stawkę. . Przegrałeś to rozdanie jak dzieciak

    p.s Poker to gra z kartami, z matematyką a nie z przeciwnikiem więc po co to wyzwiska. Sztuką nie jest wygrywać z silnymi kartami, sztuką jest zrzucic siez nimi w odpowiednim momencie, jesli tego nie rozumiesz, jestes cienki a za to zagranie , nalezy mu sie szacunek...

    Po za tym...jestes juz tak czytelny( bicie na flopie, agresywność przy jednym przeciwniku i małej puli, że reraise x3 po turnie to jest skrajny debilizm... masz tylko dwie pary, a set jest bardzo groźny, Po co wogle grasz?

    Faktycznie, w jednym się z tobą zgodzę. Nikt cie nie przebije w tym rozdaniu...Można zapomnieć, lub nie pomyśleć o secie będąc zaślepionym Asem damą , pozytywnym flopem i damą na turnie dająćą dwie slilne pary ale kiedy w piątej karcie wychodzi blotka dająca parę blotek w stole. Zagranie jest czymś naprawdę niezrozumiałym wybacz...Nie ma innej możliwości jak check i zastanawiać się czy sprawdzić jesli facet zagra... Jeśli to był by NL mistrzostwem świata jest po piątej karcie zagrać za wszystko, sugerując AA DD w ręce ...ale tak grają najlepsi

  6. #746
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hmm... "wiem ze z kazda para na rece by podbij przed flopem, wiec mam pewnosc ze mam najmocniejsza reke". Co więcej, po fakcie okazało się, że ownerek miał rację, więc o co chodzi? Co, Twoim zdaniem miał robić po flopie - slowplayować TP z drugim kickerem? Mnie się wydaje, że jak gra się z maniakiem, to golimy go właśnie na mocnych rękach. Ale może ja też jestem "zjebanym łbem"

    Poker nie jest grą z przeciwnikiem, tylko z kartami? Może Ci się z szachami pomyliło?

    Pozdrawiam,
    Pablo

  7. #747
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    wawa
    Posty
    59
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah
    Hmm... "wiem ze z kazda para na rece by podbij przed flopem, wiec mam pewnosc ze mam najmocniejsza reke". Co więcej, po fakcie okazało się, że ownerek miał rację, więc o co chodzi? Co, Twoim zdaniem miał robić po flopie - slowplayować TP z drugim kickerem? Mnie się wydaje, że jak gra się z maniakiem, to golimy go właśnie na mocnych rękach. Ale może ja też jestem "zjebanym łbem"

    Poker nie jest grą z przeciwnikiem, tylko z kartami? Może Ci się z szachami pomyliło?

    Pozdrawiam,
    Pablo
    ""wiem ze z kazda para na rece by podbij przed flopem, wiec mam pewnosc ze mam najmocniejsza reke" - jeśli taka myśl, jest założeniem podstawowym, to naprawdę, życzę sukcesów...

    Nie wiem kto to jest maniac , i jak gra to pierwsze. Po takim rozdaniu, zapisuje go jako najgroźniejszy typ, bo gra na wszystko. To po pierwsze .

    Po drugie: Rozdanie nie zostało dokładnie opsiane. Nie wiem kto jest na jakiej pozycji. Jeśli ownerek był na Early, z silną kartą najlepiej jest zagrać Call. Jesteś mniej czytelny i ewentualnie mniej przegrasz, po za tym, zaw3sze za plecami ktos cie moze nadbic...jeśli nie to podbił prawidłowo...

    Po trzecie z parą dziesiątek podbija się na Middle tylko jesli się jest pierwszym, a na late jesli jestes pierwszy lub jeden inny gracz, w kazdym innym przypadku z para dych i z kazda inną parą na tych pozycjach się tylko dokłada.

    Więc odrzucenie seta 10 po flopie jest absurdalne...

    Oczywiście, ze gram slow playa, jest mała pula, a dużo do stracenia. Jeden przeciwnik, pozytywny flop. Oczywiście że gram check-raise. Nawet po damie na turnie, żeby nie być czytelnym. Choć i tak widać co sie dzieje w rozdaniu. Nie zgarnę wiele, a mogę przegrać jesli jest 10 10 w rece lub 3 3 u opsa.

    p.s Z jakim drugim kickerem? kicker to jest większa karta w ręce od tej która w połączeniu z kartą w stole daje ci parę. Narazie to mam damę do asa, więc przegramnawet jesli u opsa zobacze AK , po dwóch parach już jestem dobry, ale wciąż istnieje grożba seta i NIEWYCIAGNE WIELE W TYM ROZDANIU, to mi kaze być ostrożnym, jeśli ktoś tego nie rozumie to jest nie mój problem. Przegrałem wiele takich rozdań..więc uważam że agresja, na malej puli w dwójke w miare z pozytywnym flopem jest niewskazana...

    Nie pomyliło mi się z szachami. Nie ważne kto siedzi przy stole. Ważne jak gra i ile moge zabrac mu chipsów w rozdaniu to wszystko.

    p.s Aha , jeszcze jedna wazna rzecz . A 3 suited w rece, do podbitej pulin a fpreflopie bedac na late sie doklada. Wiec oprocz seta grozxi jeszcze ten psikus... AA DD AK u przeciwnika wykluczam bo dostalbym po glowie na preflopie raczej, może miec KJ i draw do strita, bardzo prowdopodobny gram tylko check reise.... założenie , mam najsilniejsza reke po flopie, lub po turn (mam KJ i juz mam strita) to kpina z tej gry...OWNEREK DOBRA NAUCZKA, wyciagnij wnioski

  8. #748
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    120
    Cytat Zamieszczone przez radek0444
    Cytat Zamieszczone przez teleranek1
    Moje obawy co do tego ze soft w Betfair jest popierdolny potwierdza to rozdanie.

    ----- HOLE CARDS -----
    dealt to _Dakota_ [Js Jd]
    Rodn01101: folds
    alfiesnow: calls 15
    LooseHead: raises to 30
    Sam268: folds
    harlo75: calls 30
    Protoc002: folds
    Mickystar: folds
    _Dakota_: raises to 195
    Morri56: folds
    Principal: folds
    alfiesnow: folds
    LooseHead: raises to 1000 and is all-in
    harlo75: folds
    _Dakota_: calls 805
    ----- FLOP ----- [Jh 7h Kc]
    ----- TURN ----- [Jh 7h Kc][Ks]
    ----- RIVER ----- [Jh 7h Kc Ks][Kd]
    ----- SHOW DOWN -----
    LooseHead: shows [Qs Qh] (A Full House, Kings full of Queens)
    _Dakota_: shows [Js Jd] (A Full House, Kings full of Jacks)
    LooseHead collects 2067 from Main pot
    ----- SUMMARY -----
    Total pot 2067 Main pot 2067 Rake 0
    Board [Jh 7h Kc Ks Kd]
    Seat 1: Mickystar folded before Flop (didn't bet)
    Seat 2: _Dakota_ (button) showed [Js Jd] and lost
    Seat 3: Morri56 (small blind) folded before Flop (didn't bet)
    Seat 4: Principal (big blind) folded before Flop (didn't bet)
    Seat 5: Rodn01101 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 6: alfiesnow folded before Flop (didn't bet)
    Seat 7: LooseHead showed [Qs Qh] and won (2067) with A Full House, Kings full of Queens
    Seat 8: Sam268 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 9: harlo75 folded before Flop (didn't bet)
    Seat 10: Protoc002 folded before Flop (didn't bet)

    Dodam tylko żeby uprzedzić komentarze w stylu za mało grasz,gram dużo i w wielu firmach pokerowych ale ta seria w Betfair to jest jakieś nie porozumienie.
    a co w tym takiego dziwnego, ja dzis mialem sytuacje (allin przed flopem): ja JJ, przeciwnik QT, flop Jxx, turn K, riv 9 , to co tam gdzie gralem soft tez jest popierdolony?

    Jeśli uważasz tę twoją sytuację za podobną do mojej to gratuluje trafności spostrzeżen .Przecież ja nie opisałem sytuacji w której JJ przegrywa ze stritem bo to jest sytuacja normalna.

  9. #749
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    1. Nie wiem po cholerę wyciągasz rozdanie sprzed półtorej roku.
    2. Nie widzę nic złego w zagraniu Ownerka.
    3. Twoje wywody brzmią jak "zrzucę 10-10 przy flopie A-10-5, bo ktoś mógł zlimpować AA" - z takim podejściem nigdy nie wygrasz. To nie jest Omaha aby grać na nutsy.
    4. W Limita jestem słabo zorientowany, ale szczerze mówiąc nie rozumiem próby slowplayu: darmowa karta to dla maniaka prezent, może utworzyć 2 pary, trójkę - nie można się po takim niczego spodziewać, dlatego należy mu podbić - aby zbieranie do trójki czy 2 par było dla niego kompletnie nieopłacalne.
    Inna rzecz, że w Texas Holdem jestem niezbyt dobrym graczem - moje ulubione gry to Omaha i 7Stud.

  10. #750
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Założę się, że gdyby wyszło KKKJx, to powiedziałbyś tylko: "No nic, miał najlepszą rękę od początku do końca".

    A gdybyś miał QQ, a przeciwnik JJ i wyszłoby Jxxxx, to pewnie też byś bluzgał na room. A ty właśnie o mało nie załatwiłeś tak kolesia.