Strona 68 z 573 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118168568 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #671
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Niskie cisnienie robi swoje;P

  2. #672
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Cytat Zamieszczone przez Gajowy
    ... nie poszedlem spac .. ale fajny topic - carlos - ja to sobie wydrukuje i w ramki oprawię - to przeciez moj ulubiony gatunek SF
    W ramki możesz oprawić, ale to nie żart tylko fakt autentyczny.
    I przestroga dla "gajowych" :roll:

    Carlos

  3. #673
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez Karlos
    W ramki możesz oprawić, ale to nie żart tylko fakt autentyczny.
    I przestroga dla "gajowych" :roll:
    Carlos
    ok wiem, że to nie żart ale brzmi to jak opowieść z mojego ulubionego gatunku SF. Bo to przecież ONI tak tasują karty w tym oprogamowaniu, że przeciwko AA przegrywasz i mając AA przegrywasz.

    Przestrogę biorę do siebie i polecam to innym.

  4. #674
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    22
    " Bo to przecież ONI tak tasują karty w tym oprogamowaniu"
    polecam - www.ruchoporu.org

  5. #675
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    27
    :cry:
    Stała sie rzecz iscie straszna. Przypuszczam ze ktos odprawiał na mojej kukielce rytuał voodo, poniewaz dopadlo mnie Przeklenstwo Fulla.
    Tak, Tak..prosze sie nie smiac, to najprawdziwsza prawda. Ciagle tylko te fulle. Moj bankrol siegnał dna. Jeszcze 1 Full i bende splukany.
    MA ktos pozyczyc pistolca?
    :cry:

    Przyklad:

    Mam AQ....podbijam sobie elegancko, podbijam...flop: QQ6. No mysle piekna rzecz mnie spotkala. Check dla podpuchy i wszyscy check. Turn 7, mysle sobie a podbije bo nie ma na co czekac, dwoch call...River 9...Mysle sobie oby nikt do strita nie dobral ale daje bet, koles raise...no to cholerka ftopa ze stritem, ale daje call...typ pokazyje Q6.

    P*^($#@*^#$rzony FULLL....Po raz kolejny juz dzis i po raz kolejny w przeciagu 10 min. Nie wspominajac wczorajszego turnieju


  6. #676
    trudno powiedziec, czy to bylo zagranie do konca poprawne

    bo pograles slow play w sytuacji, gdy na stole lezaly karty do lepszej reki, niz Twoja

    a w szczegolnosci, gdy podbicie moglo byc niskie lub stolik byl na mikrolimitach (co mozna wnioskowac po wejsciu z Q6 po raisie)

    zas z drugiej storny kto by zrzucil AQQQ? 8)

    jak to roy rounder pisze, zawsze daz do heads up (jeszcze do dzisiaj pamietam, gdy przez takie checki stracilem swoj ostatni buyin)

    zreszta zagrywanie w takich sytuacjach check, to patrznie badbeatowi w oczy, zwlaszcza przy kilku graczach

  7. #677
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    2 turnieje i w obu odpadlem na allinach preflop AA vs AT i AA vs A3s
    W obu przypadkach wpadal kolor na turnie i riverze. Miejsca odpowiednio: 12 i 17. Tyle godzin grania, wkurwic sie mozna :|

  8. #678
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    65
    Don't worry Bober załatwiłem dziś gościa z setem asów po flopie mając na ręku 86s na flopie dotałem kolor a on seta, było ryzyko ale się opłaciło to tylko poker
    p.s.
    Gdzie jest stolica wschodniej Polski, bo wydaje mi się że ja w niej mieszkam?

  9. #679
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    ja to wiem ale denerwujace jest gdy po paru godzinach grania odpada sie blisko final table w pechowy sposob i to 2 razy.
    A stolica wschodniej Polski to Lublin :wink:

  10. #680
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Chyba Ukrainy