Strona 66 z 573 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116166566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #651
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    no nie widzialem, ale juz mi zabrali 3 buy iny QQ v KK Q na flop K na river :cry: strit all in przed riverem koles lapie ten kolor to nic, ze za ostatnia karte musial zaplacic 10$, ale dal co to jest na niego :?

  2. #652
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    Juz nie moge z mojego pecha, czy Wy tez tak macie? Kilka rozdan z dzisiejszego dnia 44 flop 459 turn 5 leca all in dalem call 99. Pozniej 88 flop 8sQsJ bije koles call jakies x nie do koloru koles all in ja call JJ fajnie, potem
    KJ AKJ turn K all in koles call AT river A i te pechy zabieraja mi duzo duzo i jak tu byc na +, dobra wplakalem sie juz :wink: musialem komus sie wyzalic :wink:

    edit i QQ v AA i kolejne papa co za dzien

  3. #653
    thats a poker dude.

  4. #654
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Generalnie staram się omijać ten temat,ale to co mnie wczoraj spotkalo wymaga uwiecznienia,założyłbym nowy temat,ale znowu będziecie pisać żę jest już taki dział :lol:
    Najpierw przegralem strasznie dużo pieniędzy w 7 card studa,i postanowiłem zakończyć moją przygode z tą odmnianą pokera,na jakiś czasMiałem przekleństwo 7 cartygdy miałem flusha ktoś łapal fula gdy miałem mocne dwie pary ktoś łapał seta,nawet jak miałem karete to gość złapał stright flushaI to wszystko się działo oczywiście na riverku
    No więc gdy się już uspokoilem,postanowiłem zagrać turnieik,no i po przeciętnym początku udało mi się powoli i systematycznie powiększać ilość żetonów,aż zostałem chipliderem.,grałem naprawde świetnieblefy nie były sprawdzane,wykorzystywałem przewage żetonów,itd.No i mijają 3 h grania a ja mam 120K przy blindach 500/1000,drugi gracz za mną dopiero 60k,a następni w okolicach 30K.Zostaje 12 osob,dostaje sobie QQ jestem na bb nikt nie podbił więc ja podbijam,o 5K,limperzy odpadają i wchodzi tylko jeden gracz ma 20k.Flop QJJ,ja check,w nadziej że on zagra alla,i on dokładnie to robioczywiście easy call,jego karty to Jxs,spokoinie czekam aż żetony przesuną się w moją strone,ale niestety na river wypada J,troche sie wkurzylem,ale mówie to tylko 20k,no trudno gramy dalej.Mijają może 3 koleiki a ja mam TT.Ten sam gracz podbija wszyscy pasują ja wchodze Flop:KT 3 tęcza.Gość z miejsca wali all ina.Znowu uśmiech,mówie oddaż mi to co moje.Byłem przekonany że ma AK.Pokazują się jego karty AK!!!turn Q river J.Już nie było mi do śmiechu,wkońcu zostało mi 60k,a on mial już 80k,na innych pozycjach raczej sie tak wiele nie działo,więc byłem na drugim miejscu z całkiem przyzwoitym stackiem.Final tables zostało 8 graczy ,jakieś 15 min póżniej jestem na bb mam cały czas te 60k blindy 1000/2000, dostaje AKs więc raisuje do 10k,tylko chip leader daje call flop Kd2x2x,więc call 15k mój pogromca raise za mojego allla,myśle,myśle i naciskam call.Jego karty 6d7d.Znowu uśmiechturn xd river xd i tak odpadam z turnieju na 8 miejscu.Poprostu WIELKIE LOL!!!!!

  5. #655
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    najbardziej podoba mi sie twoje "mjalem" :P

  6. #656
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Graliśmy malutki turniej 5 osób w gronie przyjaciół (na żywo).
    Zostało nas dwóch. Żetonów mam 1/4 z tego co przeciwnik.
    Dostaję - all-in.
    Kolega po paru piwkach...
    Call pokazuje :
    Wszyscy w śmiech.
    Flop niczego nie zmienił , podobnie turn..
    River :?

  7. #657
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    a ja napisze tak: "wczoraj gralem tragicznie" pozdro

  8. #658
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    27
    gralem sobie turniej i trafilo sie ciekawe rozdanie:

    reka 44 flop Apik 4pit Ktrefl turn Kpik

    wiec nie podbijalem zbyt mocno bo myslalem ze ktos z kolorem moze pojsc all in oraz z trojka kroli wiec wszystko szlo po mojej mysli. river 10trefl Wiec mowie moje. posypaly sie all iny 1 gosc pokazuje kolor a drugi K 10

  9. #659
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Jak można stracić 20% bankroll'a w 2h na SB na stołach 5 osobowych?
    Odpowiedź bardzo prosta. NL 50.
    3 rozdanie na stole, jestem na buttonie i dotaję

    Kolo z pierwszej pozycji raise 3*BB, ja reraise 9*BB kolo call. Flop:

    Kolo bet 1/2 pot'a, ja reraise o pot, kolo all inn ja call. Kolo pokazuje:

    Asy się utrzymują. Mówie zdarza się i doładowuje buy in'a.
    Ten sam stół 10 rozdanie, utg patrzę na:

    reise 5*bb, wszyscy fold poza BB , który robi call. Flop:

    BB check, ja bet 2/3 pot, kolo raise all in, ja call kolo pokazuje:

    Asy się utrzymują. Ok trzeba zmienić stół.
    Zmieniam stół. Ósme rozdanie. Jestem na buttonie i mam :

    kolo z co raise 4*bb, ja call pozostali fold. Flop:

    Kolo bet o pot, ja raise o pot, kolo call. Turn:

    Kolo check, ja bet o pot, kolo all inn, ja call. Pokazuje:

    Szczena mi opada, asy się utrzymują. Doładowuje buy inna. Potem długi czas niewiele się dzieje, aż wreszcie na co dostaję :

    Kolo z udg raise 3*bb, ja reraise 10*bb wszyscy fold, kolo all in, ja oczywiście call. Kolo pokazuje:

    Flop:

    Jego full się utrzymuje. Wychodzę z siebie i staję obok.
    Robię 15 min przerwy żeby nie popaść w tilta. Herbatka, bułeczka luz, zdarza się odrobię.
    Wchodzę na nowy stół. Gram dość długo. Jestem jakieś 1,5 buy inn do przodu. Jestem na BB i dostaję:

    Dwóch gości call, ja check. Flop:

    Kolo pierwszy bet 2/3 pot'a, drugi fold, ja reraise o pot, kolo call.Turn:

    Kolo check, ja bet o pot, kolo reraise na all in ( miał większego staka ode mnie). Zastanawiam się, ale w końcu decyduje się na call. Kolo odsłania:

    Asy się utrzymują. Ja tracę w sumie 20% bankrola i przestaję na razie grać muszę sobie wszystko poukładać w głowie.

    Widzieliście kiedyś coś takiego? Wszystko w ciągu 2 h na stołach 5 osobowych.

    Carlos

  10. #660
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Wymiatasz :lol: