Strona 64 z 573 PierwszyPierwszy ... 1454626364656674114164564 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #631
    Widze ze ty jeszcze beta nie widziałes :lol: ja tu niewidze nic dziwnego

    jak bys miał A flusza i gosc by cie pocałował str fluszem to nie chce wiedziec co by sie z tobą stało :lol: :lol:

  2. #632
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    107
    Ja wczoraj podobnie :P
    Gram HU, pierwsza karta JJ, po raise przeciwnika all-in (on fold)
    Druga karta QQ, po raise przeciwnika all-in. On call z 77 i doszedł mu kolor :P

  3. #633
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    2
    Jestem ciekaw co powiecie na takie rozdanie. Musze przyznać, że było to rozdanie które mnie chyba najbardziej zbulwersowało w mojej karierze gracza.

    stól 0.5/1 $ (10 seat)

    W sumie w tej akcji brało udział 3 graczy.

    gracz A - pozycja EP (130 $)
    gracz B - pozycja MP (76$)
    ja - pozycja LP (110$)

    gracz A (86os)
    gracz B (AQs)
    ja (AA)

    Flop (666)
    Turn (Q)
    River (A)

    Rozgrywka wyglądała następująco:
    Zarówno gracz A jak i B przed flopem zrobili call za 1 $. Ja jak by to wypadało mając na ręce AA zrobiłem raise do 4 $. Obydwaj ci gracze dali call. Po flopie kiedy na stole leżały trzy 6 gracz A dał check, gracz B bet za 2 $. Ja dałem raise do 6$. Gracz A po dłuższym zastanowieniu dał call, B tak samo call. Po tym kiedy na turnie pojawiła sie Q, gracz A standardowo check, B raise do 7 $. Ja zrobiłem re-rasie do 14 $ (przpuszczajac ze gracz ten w oczekiwaniu na swoja karte własnie ja otrzymał). Gracz A i B dali call. O tyle ile działanie gracza B było dla mnie zrozumiale, cały czas mnie zastanawiała pozycja gracza A (pomySlałem że moze ma on na ręce pocket KK). Gdy na river pojawił sie As, gracz A check, B bet za 25 $. Moja sytuacja była juz jasna po tym jak na river doszedł mi As miałem najwyższego fulla wiec dałem @ll in. Gracz A i B call. Po okazaniu kart duże zdziwko


    Czasami zastanwaim się czy jakakolwiek analiza w stosunku do niektórych graczy ma jakiś sens. Gracz A przez cały czas gry na stole prezentował typ (tight agressive). Poza tym ten call za 4 $ mając na rece 86 off suit to juz wogóle dla mnie porażka. Ten koleś to miał chyba jakieś niesamowite pzreczucie albo nie wiem. Bo innego racjonalnego wyjaśnienia nie moge sie doszukać.

    Pozdro

  4. #634
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tomaszów Maz.
    Posty
    126
    nie jestem jakims mistrzem w karty, ale bet 4xBB z AA to troche malo jak na moje oko, a gosciowi rozdanko potoczylo sie pieknie

  5. #635
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287

  6. #636
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Kolejna historia z cyklu: "Coś ty zrobił ?!"

    Turniej ,blindy 25/50 mam ok 2,2k ,dostaje 99 na reke

    Jakis gosc podbija 4xbb ..sprawdzam

    flop:547 ...gosc podbija 10xbb(ma ok 2,5k) robie all-ina on call

    Turn:Q
    River:K

    jego reka QKoff -Przeciez to jakies nieporozumienie :shock:

    Nie chodzi juz nawet o to ze doszlo....poprostu zagrał jak kretyn :?

  7. #637
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Co zrobić. Ja dziś wrąbałem 2 buyiny: raz z AA vs T2 (a zrobiłem raise preflop 8xBB) a drugi raz mając seta KKK vs 42off (gość jeszcze zrobił raise preflop 6xbb) a na turnie złapał strita. Na dodatek jakiś koleś nonstop komentował: "lol, lol" i lekko się zdenerwowalem, ale potem powstrzymałem nerwy i odrobiłem to z nawiązką. :roll:

  8. #638
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    Wlasnie rozjebalem kilka rzeczy w pokoju i dobrze ze nie mam sasiadow bo pobiegl bym komus wyjebac gram druga godzine na titan poker nie idzie nic wtopilem juz okolo 100$ lekko zrezygnowany ale coz moze sie odmieni no i dostaje na reke AKwino daje rais a tu cos nie tak pada net i czekam i czekam i sfoldowalo mi reke, patrze co sie dzieje 5 osob w puli flop QQJ dwa wina, juz lekki szal jak wyjdzie 10 wino to rozjebie kompa goscie sie raisuja turn 10wino , poszedl sie jebac bonus za reke dnia i super pula acheeeeeeeeeeeeeeeeee jutro jade do gosci od netu i chyba bedzie zadyma [/list]

  9. #639
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez golowas
    Wlasnie rozjebalem kilka rzeczy w pokoju i dobrze ze nie mam sasiadow bo pobiegl bym komus wyjebac gram druga godzine na titan poker nie idzie nic wtopilem juz okolo 100$ lekko zrezygnowany ale coz moze sie odmieni no i dostaje na reke AKwino daje rais a tu cos nie tak pada net i czekam i czekam i sfoldowalo mi reke, patrze co sie dzieje 5 osob w puli flop QQJ dwa wina, juz lekki szal jak wyjdzie 10 wino to rozjebie kompa goscie sie raisuja turn 10wino , poszedl sie jebac bonus za reke dnia i super pula acheeeeeeeeeeeeeeeeee jutro jade do gosci od netu i chyba bedzie zadyma [/list]
    bywa jak mam taki zajebisty net w akademiku ze co chwile slychac " k***** mac " jak ja gram albo jak moj kumpel gra stary odrobisz to powodzenia

  10. #640
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    136
    Stacki po 120BB, 3 all-iny przed flopem, moje AA vs AK+AQ. Idealne karty, goście są praktycznie martwi.

    Dwa kaziki na flopie. Jestem BROKE