Strona 551 z 573 PierwszyPierwszy ... 51451501541549550551552553561 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,501 do 5,510 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #5501
    @ dypson18
    Zrozum, to Ty popełniłeś tutaj błąd. Po jego 3b masz 0 folding equity, czyli musisz grać o stack albo foldować. Villain wrzucił połowę swojego staka robiąc 4b, myślisz że może spasować do Twojego AI? Oczywiście że nie może, bo JEST pot comitted. Naturalnie nie znam dynamiki gry z tamtego turnieju, więc nie wiem czy koleś był maniakiem który wrzucał AI co chwila - jeśli tak to oczywiście zagrałeś poprawnie, a jeśli nim nie był to poprawnym zagraniem jest tutaj fold do jego 3beta. Tak czy inaczej nie ma na co narzekać, bo przecież wolisz chyba aby pokazał 75s niż AK czy AQ, które równie dobrze mógł tutaj mieć, prawda?
    Fail. Looknij jeszcze raz dokladnie na stacki.

  2. #5502
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Cytat Zamieszczone przez Davvid Zobacz posta
    Fail. Looknij jeszcze raz dokladnie na stacki.
    +1
    W którym miejscu on był comitted ?

    to villian grał 3-bet, a ja grałem 4-bet all in dajac mu bardzo slabe pot oddsy do sprawdzania z taka karta. Implied odds tez nie bylo najlepsze bo musial zaangazowac ok 1/4 stacka na sprawdzenie mnie w tym spocie.
    Ostatnio edytowane przez dypson18 ; 09-05-2011 o 14:48

  3. #5503
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    to villian grał 3-bet, a ja grałem 4-bet all in dajac mu bardzo slabe pot oddsy do sprawdzania z taka karta. Implied odds tez nie bylo najlepsze bo musial zaangazowac ok 1/4 stacka na sprawdzenie mnie w tym spocie.
    W kwestii technicznej - jeśli byłeś AI to jego pot odds = implied odds (już więcej nie dołożysz).
    Co nie zmienia faktu, że jego call był raczej dziwny.
    EDIT: nie zmienia to również faktu, że ja folduję do 3beta w tym miejscu.

  4. #5504
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    To czy ktoś folduje do 3-bet'a czy nie, to jest jego indywidualna sprawa, koles 3-betowal zupelnie przypadkowe rece, blindow bronil mega czesto ( na BB byl koles na sit oucie, czego on nie chcial odpuszczac bedac na SB ) wiec nie uwazam zeby ten 4-bet byl zlym pomyslem, tym bardziej ze zostawiam mu naprawde duze FE i ktos o zdrowych zmyslach wyrzuca tam tam naprawde jeszcze kilka lepszych rak jak A9 , AT, AJ. W turnieju pokerowym chyba nie chodzi o to zeby sie murowac i czekac na monstery ...

  5. #5505
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Nie atakuję Cię, tylko piszę jak bym zagrał, także wyluzuj I oczywiście pisałem to nie znając wcześniejszego przebiegu gry ani statystyk...
    A na marginesie - jeśli często 3betował, to jak często się składał po 4becie?

  6. #5506
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    stol mialem dosyc malo "odwazny", wiec 4-bet byl tam rzadkoscia, nie pamietam zeby ktos go w ogole 4-betowal :P turniej to turniej, uznalem ze rzadko ma tam cos grubego wiec wsunalem rzecz jasna z intencja foldu - nie mialem pojecia ze on moze byc az tak glupi

  7. #5507
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    niesamowite jest, że taki beznadziejny topic zdobywa więcej odpowiedzi niż 90% normalnych topików w tym dziale, w których ktoś prosi o poradę. Wtedy ludzie jakoś się nie kwapią do wypowiadania, n/c.

  8. #5508
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    To czy ktoś folduje do 3-bet'a czy nie, to jest jego indywidualna sprawa, koles 3-betowal zupelnie przypadkowe rece, blindow bronil mega czesto...
    A nie uczyli matula aby (aggro-)donków nie blefować??? No chyba że to był push for value - w takim razie chylę czoła i podziwiam umiejętność perfekcyjnego czytania przeciwników.

    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    W turnieju pokerowym chyba nie chodzi o to zeby sie murowac i czekac na monstery ...
    No i przeciwnik dobitnie to pokazał.

    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    Implied odds tez nie bylo najlepsze...
    Cytat Zamieszczone przez dypson18 Zobacz posta
    ... ze zostawiam mu naprawde duze FE ...
    Odnoszę wrażenie, że używasz terminów których znaczenia nie znasz...

  9. #5509
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    Aż taki głupi nie był. Gość zapewne wcisnął 15 000 bedac pewny, ze sfoldujesz, niestety dla niego się odwinąłeś, jednak tu fold by był dla mnie niezrozumiały biorąc pod uwagę jego stack. Nawet jak to przegra, ma jeszcze kosmiczną ilość żetonów, a jak wygra wyeliminuje Ciebie i powiekszy jeszcze bardziej kosmiczny swój stack. Taka jest właśnie przewaga gości, którzy mają 4 razy więcej niż ty i 8 razy więcej od innych i to jest jak najbardziej słuszna droga, bo gdy to wygra, już mu prawie nikt nie zagrozi, a jak przegra, nic się właściwie nie dzieje. Easy call, tym bardziej, ze karty 75s są ok na słabe Ax, na które mógł cię obstawiać jak i na małą parkę. Dwie żywe karty z wieloma możliwościami, a nawet jakbyś miał AA, to dla niego lepiej callnać to z 75s niż QQ
    Ostatnio edytowane przez Mody26 ; 09-05-2011 o 17:15

  10. #5510
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Chyba bede musiał troche zweryfikować swoje zdanie. ponad 20 k rąk i 12 Bi na minus. Dzisiaj 6 BI. Najgorsze jest to, że czlowiek traci pewnośc siebie. Nie wiem czy to jest swing, czy swing bedzie jak cos wygram