Strona 52 z 573 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152552 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #511
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    2rock: pozostaje sie cieszyc ze tym razem wtopiles przynajmniej z gorsza reka

  2. #512
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    heh no chociaz tak sie usprawiedliwiam :P

  3. #513
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    No comment...

    Pacific,ring games,NL

    reka 99, przed flopem bez podbic.

    Flop ... wczesna pozycja-wiec czekam,jakis gosc podbija 3xbb,drugi przebija do 10xbb,ja wchodze,pierwszy tez.

    Turn: ...ja czekam,1gosc gosc tez,drugi bet o 20xbb,przebijam do 40xbb ....1wszy fold...drugi allina ,mial prawie max buy-in,zreszta ja tez.
    Wiec call...

    River: błotka

    Pokazuje mi

    :roll:

  4. #514
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nie moge sie cos ostatnio na stolikach przelamac na sb i moje wysokie parki nadziewaja sie sety a moje sety na runner wyzsze fulle

    przypadek sprzed kilku dni przegrania aa vs qq po flopie 889 troche mnie wytracil z rownowagi
    hmm myslalem ze sie cos zmieni ale chyba nie da rady z tymi stolikami
    w reku qq raise preflop 5bb flop kq8 alliny kolo ak turn k riv a
    grrr

    edit znow kk vs 88 flop 346 turn 9 bet za pol stacka przeciwnika on all riv...

  5. #515
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    No to kolej na mnie.
    Expekt.com
    THNL stakes 0,05/0,10 $
    Hands:

    Karlos1234

    joebasic post small blinds 0,05
    Karlos1234 post big blinds 0,10
    plastmatic fold
    kaerddeboise calls for 0,10
    wildbill3 reise for 0,20
    usnaoo7 folds
    atnigth folds
    HEPT folds
    Fullwitch folds
    joebasic calls for 0,15
    karlos calls for 0,10
    kaerddeboise calls for 0,10
    Dealing FLOP
    joebasic checks
    karlos1234 checks
    kaerddeboise checks
    wildbill3 calls for 0,10
    joebasic folds
    karlos1234 calls for 0,10
    kaerddeboise calls for 0,10
    Dealing TURN
    Karlos1234 checks
    kaerddeboise checks
    wildbill3 checks
    Dealing RIVER
    Karlos bets for 2,70
    kaerddeboise folds
    wildill3 went all-in for 9,85
    karlos1234 calls for 7,15
    karlos1234 shows full house
    wildebill3 shows four of kind , winning 20,50$

    Cóż zdarza się, ale można się wkur....

    Pozdro:
    Karlos

  6. #516
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Tragiczne rozdania: hmm i to na pacificu :roll: po ktorych odpadalem z turniejów.

    Reka 55, flop 596 .. gosc robi all-ina ...sprawdzam... Turn 9 River 6....idiota pokazuje K6off...gdy robil all-ina pula była znikoma.


    Reka AA,podbijam 6xbb,Flop 256 ..podbijam odpowiednio 6xbb. gosc call
    Turn T...podbojam 8xbb...gosc all-in za 30xbb....call pokazuje mi Qtoff...river Q :roll:


    A to jest najleprze-sam nie wiem co chcialem zrobic -chyba chcialem udowodnic sobie ze potrafie zrzucic seta...

    Mialem Q3s na bb,bez podbic przed flopem, Flop QQ2....2 gosci all-ina robi,woec mysle na bank ktorys ma Q z wyzszym kickerem,fold..turn 3 ..ale to mao wazne...wazne ze 1wszy gosc AA drugi do koloru zbierał i nie dostał. Głupio zagrałem co ?


    edit: hmm zrewanzowalem sie mialem Q6off na bb...flop QQj..gosc all-ina dal ..tym razm sprawdzilem mial AA..nic mu nie doszło
    pozdro

  7. #517
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez barlogos
    Reka AA,podbijam 6xbb,Flop 256 ..podbijam odpowiednio 6xbb. gosc call
    Turn T...podbojam 8xbb...gosc all-in za 30xbb....call pokazuje mi Qtoff...river Q :roll:
    na flopie 12bb ty walisz 6bb, trochę mało, jakbyś cont. beta robił, jakbyś walnął z 10bb to by zaczął węszyć parkę, powiedzmy że by sprawdził i trafił tę dychę (jest 24bb) walisz ok. 20bb i jeśli jest idiotą to coż, łapie tą damę, ale na moje oko spasowałby maksymalnie na turnie (chyba że by miał seta w tym przypadku, ale nie miał) - po prostu z jego punktu widzenia nie widać było tych asów, zobaczył natomiast zwykłe cont. bety, ogólnie ja jak wtopię z asami to się nie przejmuje - po pierwsze w większości przynoszą i tak zysk, po drugie rzadko przychodzą i kasę trzeba robić na czym innym

  8. #518
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Tak mysle ze podbicia za małe,ale nie sadze by zrzucił QT gdy trafia T na Turnie..nie po to wchodzil az do Turna zeby potem zrzucic Wydaje mi sie ze myslał ze mam AK.Po 2 w pacificu gracze graja przewaznie loozno.

  9. #519
    zagrałem sobie 1 on 1 na titan poker o 20 $
    i gram z cżłeniem już ja mam 1300 a on 700
    duża w ciemno była 100
    mam AA podbijam do 300, call
    flop:
    QKJ daje jego all ina, on CALL
    turn:
    9
    river:
    6

    jego karty 66 ...... potem odrobilem wszystko to była prawie identyczne sytuacja i znów jego all in i na river mu do trójki doszło :/

    p.s. ostatecznie udało sie wygrać te 20$ ale strasznie dużo nerwów mnie to kosztowało

  10. #520
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Gram sobie przy stoliku 25$ NL, siedzę na MP dostałem śliczne 7h 8h, jakieś podbicie do 4BB, wszedłem, ktoś za mną all-in za 10$, SB all-in za 20$. No to fold.
    Flop 5h 6h i coś tam, turn coś tam, river 9h. I jak tu się nie wkurwić :/ Wygrał koleś z parą asów, a ja przy tym samym stoliku parę rozdań wcześniej przegrałem AA vs AK off. Koleś złapał kolor.