Strona 5 z 573 PierwszyPierwszy ... 345671555105505 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #41
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    muszę powiedzieć, oczywiście bez urazy Palo, że strasznie mnie denerwują takie wypowiedzi. PS special, może jeszcze RiverStars? Widziałem dziwniejsze rzeczy i rozdania na żywo, a spokojnie także w innych pokerroomach. Karty w talii układają się losowo i nic się na to nie poradzi. Żaden Pokerroom nie miałby nic z podrasowywania rozdań, zwłaszcza w turniejach. Jedno wiem na pewno. Ci którzy zgłaszają takie pretensje, to ci którzy przegrali rozdania. Czy ktoś z nich narzeka, jak wygra KK vs AA?
    No ale tak jak mówił Phil Hellmuth: Jeżeli bad beat powoduje, że nie grasz potem swojej gry, to w ogóle zrezygnuj z pokera. To część gry i nic na to nie poradzisz.

    Pozdrawiam spiskowców,

    Warsaw

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    A ja mysle ze tam sie najczesciej bad beat zdarza gdzie sie najwiecej gra... po prostu wiecej rak, wiecej takich sytuacji.

    Goral

  3. #43
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zreszta rachunek prawdopodobienstwa musi sie zgodzic , te gorsze rece tez czasaem musza wygrac

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    absolutnie nie twierdze ze taka partia moze zmienic styl gry lub cos podobnego po prostu byla ciekawa i juz
    nie rozumiem warsaw twojego podejscia powinno byc bardziej luzne
    a propos gdzies ostanio zanikla twa gra na ps
    pewnie zmieniles pokerroom lecz chyba nie z powodu takich rozdan na ps...
    no i kolejne ciekawe smieszne rzeczy na ps
    dzis sitgo
    hup reka aa no to przeciwnik tez aa
    kolejne rozdanie k9 a przeciwnik aa smieszne jak nie wiem co
    no i nie wyptowadzilo mnie to z rownowagi a racz\ej poprawilo humor

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    24
    Ja tam zgadzam się w zupełności z wypowiedzią Warsawa. To jest ogromnie irytujące, jak ludzie, którzy przegrywają grę, gadają bzdury w stylu, że tylko na PS takie rzeczy się dzieją. W końcu nikt nikogo nie zmusza do grania właśnie tam. To działa trochę na zasadzie szukania winnego porażki. Zresztą gdyby w pokerze chodziło tylko o to, że wygrywa zawsze lepsza karta wyjściowa, to byłaby to już zupełnie inna gra.... ale czy taka ciekawa?....

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to chyba jakis spisek ratujcie juz nigdy nie zagram na ps przeciez to wspanialy pokerroom najlepszy na swiecie....
    dlaczego to tylko mnie sie przydarza bede wyl i buczal buuuuuuuuuuuuuu
    blacha i wiktor ratujcie mnie zblakana owieczke

  7. #47
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    24
    :lol: :lol: :lol:
    Ależ, Palo, nie bierz tego do siebie. Każdy ma prawo sie pożalić. Moja gwałtowna reakcja wynika po prostu z tego, że na PS to nagminne zjawisko, że ludzie narzekają na serwis, a to przecież niedorzeczne (tak się tworzą przesądy właśnie). Ja sama się często wściekam, jak przegrywam z lepszą kartą, ale mówię sobie wtedy, ze taki jest poker, a nie PS, i tyle. To przypadek, że akurat na Ciebie spadła ta burza Sorry, to się więcej nie powtórzy :wink:
    Pozdrawiam

  8. #48
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Palo nie dramatyzuj. Skoro do tej pory grywałeś na Poker Stars to chyba oczywiste że niespodzianki właśnie tam Cię spotkały. Prześledziłem wątek i są tu również wpisy z Full Tilt Poker, Expekta, Pacyfik Poker czyli nie jest to specjalność Poker Stars. Na innych serwisach ludzie też przegrywają mając lepszą kartę startową. Ba oglądałeś WSOP 2004, było tam sporo ciekawych rozdań z zaskakującymi rozwiązaniami ale to nie powód aby określać to specjalnością krupierów z danego kasyna.
    Najprostrzy sposób aby się o tym przekonać to zmień serwis na inny i pograj tam odpowiednio długo. Tylko nie rezygnuj całkowicie z Poker Stars, pamiętaj o naszych czwartkowych turniejach no i zbliżających się mistrzostwach :P

  9. #49
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    To może 3 grosze ode mnie:
    PokerStars stoliki 0.05/0.10 NL. Mam QQ, Qxx na flopie, nie ma koloru ani strita. Jeden gość wchodzi. Turn 2, rzeka też 2. Chyba sie domyślacie co miał?
    Nie wiem, może trochę za wolno to rozegrałem, że pozwoliłem mu dobrać te dwie ostatnie karty.
    To było jak narazie pierwsze rozdanie, które naprawdę mnie wyprowadziło z równowagi (to było po paru dniach, kiedy po raz pierwszy zaczął mi się kurczyć bankroll na PS), od tego momentu przerzuciłem się prawie wyłącznie na limity i właściwie nie gram już na PS. Nie, żebym uważał, że PS jest jakieś nieuczciwe, albo "ustawione", ale po prostu nie mogę tam już nic zdziałać.
    Sporo o tym jest na forum cardplayera: są opinie, że generator liczb pseudolosowych na PS jest wadliwy i odsy są zupełnie wypaczone. Nie wiem, czy to jest prawda, w każdym razie nie słyszy się takich narzekań na PartyPoker,gdzie gra przecież kilkakrotnie więcej ludzi.

  10. #50
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co do tego narzekania, to ostatnio na PS gralem z gosciem ktory mowil ze sie przeniosl z PartyPoker bo wlasnie mial problem z bad beatami i mowil ze tam to jest notoryczne, zdziwil sie jak powiedzialem ze tutaj duzo ludzi nazywa to riverstars i jest podobnie. Wiec mysle ze jest tak wszedzie, co do algorytmu losowania kart, to sa pewne testy ktore sprawdzaja jakosc takiego algorytmu, a zdaje sie ze shufler poekrstars dostal jakis tam certyfikat poprawnosci losowania, wiec mysle ze jest jak najbardziej ok.