Strona 49 z 573 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149549 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #481
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Heh nie pierwszy i nie ostatni

  2. #482
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    "Niezly turniej"

    Pierwsze rozdanie dostaje KK,podbicie 5xbb ...zgarniam blindy.
    Drugie rozdanie :QQ podbicie 5xbb(hmm teraz sobie mysle ze moze jednak za mało?jak na ta faze turnieju?-czasem sam wchodze w takie podbicia z T9s) ....1 gosc wchodzi.

    Flop QJK tecza. podbijam 10xbb ....gosc przebija mnie do 20xbb ... spasowalby ktos w tym momencie?? ja zrobilem all-ina. Turn i river blotki.
    Gosc pokazal T9s ..w sumie mozna bylo sie spodziewac...ale czy ktos spasowal by w tym momencie?

    pozdro

  3. #483
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    112
    Raczej nikt,poprostu kolo mial farta,zdarza się

    Tak jak dzisiaj w turnieju
    gosc podbija 4xbb ja przebijam go do 12xbb(z AK),kolo wchodzi flop
    bodajze 544,robi check no to mysle ze ma 2 overcardy,bo wczesniej duzo razy podbijal mnie na flopie kiedy dalem check ale teraz bylem w uprzywilejowanej pozycji,tu sie zdziwilem bo tez zrobilem check:P
    turn bodajze 2,to sobie mysle ze napewno ma overcardy lub w najgorszym wypadku overpare (ale tu bardziej prawdopodbne zeby zrobil bet na flopiez czyms jak 10's czy j's),wiec w najgorszym wypadku mysle sobie ze ma tez AK i bedzie split,wiec daje all in(w pocie bylo 5k chipsow mialem cos kolo tego)gosciu robi call i pokazuje mi 54s............
    W jakiej ksiazce go do cholery uczyli callowania tak duzego raisa przed flopem z tym gownem,rozumiem czasem moza zrobic preflop raise z tym ale nie callowac rerarise.

  4. #484
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    jesli ten call Cie dziwi to jeszcze malo widziales, a poza tym gdyby wszyscy grali ksiazkowo to ta gra bylaby strasznie nudna, ja nie przeczytalem zadnej ksiazki o pokerze ale wiem ze bardzo wazne jest nie tylko czytanie graczy ale nie pozwalanie na to innym,mylenie przeciwnika,

    nie podales rowniez stawek jesli BB wynosil tutaj np 200 to tez uwazam ze gosc powinien spasowac

    z uwag to jeszcze nie nazwalbym gownem 45s, gowno dla mnie to 92 J3 itp
    dla mnie jest to grywalna reka tylko po prostu sa karty mniej i bardziej grywalne , grac mozna wszystko trzeba wiedziec tylko kiedy

  5. #485
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Było to pierwsze drugie rozdanie turnieju czyli blindy 10/20 ...chyba z para trzeba wiecej podbijac na poczatku runieju niz 5xbb co myslicie? jak by ktos mial AK czy jakies inne wysokie karty to sprawdzil by i 10xbb.

  6. #486
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    to bylo akurat do johna diablo , co do twojego rozdania to tez byloby mi ciezko to zzucic

  7. #487
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Bydgoszcz/Poznań
    Posty
    388
    SnG $10. zostalo nas 3. mam okolo 4k (50% zetonow), gra toczy sie dosc dlugo.


    blindy 150/300. mam JJ na BB, button przebija 2xBB za okolo polowe swojego stacka, przebijam za jego all-in. sprawdza i pokazuje T3off, trafia 2 pary.

    po paru rozdaniach powrocilem do 4k. dostaje KJ na BB, wszyscy ogladaja flopa AQT. ten sam button all-in za okolo 900. sprawdzam, turn A, river T. Pokazuje A3.

    Ostatnie rozdanie przegrywam z tym samym gosciem majac QQ przeciw jego 66 - trafil karete :?

  8. #488
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Przed chwila mialem jedno z tych rozdan gdzie nic sie nie da zrobic :roll:

    Mam 77,wszedlem chwile wczesneij wiec mam max buy-in. stol 10-osobowy,przed flopem bez podbic, Nl 50

    Flop 7JJ ... jakis gosc podbija 2xbb, drugi go przebija 4x bb natomiast 3 daje all-ina za 40$ kurde nie moglem tego spasowac oczywiscie call i licze na AJ u niego

    Turn i river nie wazny bo pokazał mi JJ

  9. #489
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    gdyby spadła jeszcze jedna siodemka zalapalbys sie chyba na jackpota

  10. #490
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Miec JJJJ i dac all-ina? Koles chyba za bardzo sie podniecil :P