Strona 462 z 573 PierwszyPierwszy ... 362412452460461462463464472512562 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,611 do 4,620 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #4611
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Miał 2% na flopie a 20% na turnie.
    No i co z tego że 2% skoro za darmo zobaczył turna który dał mu jakieś podstawy do dalszej gry.

    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Mega sick, 3-outer
    A gdzie bet na turn? For value oczywiście.


    W każdym bądź razie też się chciałem pożalić. W tym miesiącu po 4k rozdań PLO oszukali mnie na 6BI (a w "szczycie" było -14BI). Na szczęście nie ma tragedii ponieważ w tym samym czasie zagrałem też 4k rozdań PLO8 gdzie z kolei ja oszukałem innych na 11BI. Więc w sumie na plus, ale bez rewelacji.

    jdx

  2. #4612
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A gdzie bet na turn? For value oczywiście.
    Mówisz serio? Hm... chyba faktycznie mogłem wyciągnąć value od jakiegoś 75 czy XX, a przy tym jednocześnie upiec dwie pieczenie wyrzucając z rozdania, niektóre przynajmniej, niskie pary...

  3. #4613
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Mówisz serio? Hm... chyba faktycznie mogłem wyciągnąć value od jakiegoś 75 czy XX, a przy tym jednocześnie upiec dwie pieczenie wyrzucając z rozdania, niektóre przynajmniej, niskie pary...
    mi sie wydaje, ze bet turn i river bylby ok...a na co go stawiales podczas gry? czy to donk? przeciwko TAGowi to bym napieprzal z donkiem to bym sie zastanawial...

  4. #4614
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Na co go obstawiałem? Na jakieś 30%-50% rąk

  5. #4615
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Mówisz serio? Hm... chyba faktycznie mogłem wyciągnąć value od jakiegoś 75 czy XX, a przy tym jednocześnie upiec dwie pieczenie wyrzucając z rozdania, niektóre przynajmniej, niskie pary...
    Po co float jak nie chcesz betować? Dobierałeś do A lub J?

  6. #4616
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Po co float jak nie chcesz betować? Dobierałeś do A lub J?
    +1

    Trias, z tym "for value" to nie było na serio co można było wywnioskować po uśmieszku z przymrużonym okiem. Poza tym zyskujesz nie tylko na wywaleniu niskich parek ale także AQ czy też innego AJ (to jest IMO najfajniejsze - wywalić taka samą rękę); do tego gdy wywalisz SD/FD które na turnie mają 30-40% equity (czyli są około 2:1 dog) to też nie ma tragedii. Generalnie to IMO masz taką rękę, że gdy zagrasz na turnie to jedyną reakcją przeciwnika z której będziesz zadowolony jest pas.

    jdz

  7. #4617
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Po co float jak nie chcesz betować? Dobierałeś do A lub J?
    Po co miałbym do czegokolwiek dobierać, skoro bardzo często mam najlepszą rękę?
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Generalnie to IMO masz taką rękę, że gdy zagrasz na turnie to jedyną reakcją przeciwnika z której będziesz zadowolony jest pas.
    I to jest właśnie powód, dla którego nie betowałem turna
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 10-10-2009 o 16:44

  8. #4618
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Po co miałbym do czegokolwiek dobierać, skoro bardzo często mam najlepszą rękę?
    Bo chyba lepiej (IMO) jest zamienić tak słabą rękę w blef niż później na river zastanawiać się nad hero callem i zgadywać czy bet kolesia to jest vbet, blef z lepszą ręką czy też stone cold bluff. Poza tym nawet jeśli koleś zaczeka river to nie masz pewności czy masz najlepszą rękę bo być może koleś zastawia się na check-call z pocket 33 albo właśnie river mu dał układ o podobnej "mocy".

    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    I to jest właśnie powód, dla którego nie betowałem turna
    J.w. Poza tym zawsze można spróbować 2nd barrela na river.

    jdx

  9. #4619
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Bo chyba lepiej (IMO) jest zamienić tak słabą rękę w blef niż później na river zastanawiać się nad hero callem i zgadywać czy bet kolesia to jest vbet, blef z lepszą ręką czy też stone cold bluff. Poza tym nawet jeśli koleś zaczeka river to nie masz pewności czy masz najlepszą rękę bo być może koleś zastawia się na check-call z pocket 33 albo właśnie river mu dał układ o podobnej "mocy".
    Tym razem ja +1

    A jeżeli Trias obstawiasz go na 30-50% rąk to czemu nie 3bet preflop?

  10. #4620
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Już nie pamiętam co to był za gracz, ale nie spodziewałem się po nim, że sprawdzi mojego 3beta z wieloma gorszymi rękami