Strona 159 z 573 PierwszyPierwszy ... 59109149157158159160161169209259 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,581 do 1,590 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #1581
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    Jestem nowym użytkownikiem tego forum, więc ciężko mi byłoby być wiarygodnym, gdybym pisał o własnych doświadczeniach. Tylko z tego powodu odwołałem się do osób z CR tj. muddywater czy GP oraz ksiązki Sklanskiego. Ogólnie samo rozdanie nie jest tutaj priorytetem, dziwi mnie jedynie Twoja postawa. Piszesz, że zaczynasz się uczyć grać, Kid wyraża swoją opinię i od razu odpisujesz mu, aby poszedł do lekarza. Teraz piszesz, że jest to amatorska uwaga. Szkoda jedynie, że w tym całym śmiesznym pustosłowiu i wołaniu "to HU", nie stać Ciebie na jakikolwiek argument dotyczący tego rozdania.

    Pozdrawiam

  2. #1582
    Chodzi mi o to Sinobrody że mając sporą przewage w żetonach nie możesz dać sie zdominować, a ten koleś robiąc mimi raise chciał ci po prostu ukraść blind licząc że spasujesz ze słabą kartą. Te jego podbicie było na tyle śmieszne że powinieneś dać all in pokazując siłe. I tu byłoby to poprawne, bowiem miał jednak gorszą rekę od twojej, najwyższa 7. A i tak i tak skończyło sie na all inie, więc lepiej żebyś dał jednak ten all in preflop, najprawdopodobniej koleś by spasował i następnym razem by się dwa razy zastanowił czy podbić w ten sposób ze słabą kartą. Na pewno zrobiłby to z lepszą kartą i wtedy miałbyś już jakieś informacje, a tak i tak skończyło sie to dla ciebie bardzo żle. Już rozumiesz?

  3. #1583
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    a mi sie nie chce mu pisac duzo wiec tylko grzecznie poprosze

    SINOBRODY NIE ODZYWAJ SIE JUZ BO PIERDOLISZ GŁUPOTY !!!

    zreszta koledzy w postach wyzej juz ci wszystko wyjasnili

  4. #1584
    ps: gram na i4poker, nick mam ten sam co na forum. Chętnie zapraszam.

  5. #1585
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    SINOBRODY NIE ODZYWAJ SIE JUZ BO PIERDOLISZ GŁUPOTY !!!
    To byla moja pierwsza mysl przy pisaniu posta :P

  6. #1586
    Hej wyluzujcie, bo sie chłopak zamknie w sobie Sinobrody HU to bardziej gra z przeciwnikiem niż na karty. Dam ci dobrą wskazówke: mając przeciwnika na wykończeniu duś go i sprawdzaj jego all in z każdą kartą, a podbicia albo folduj albo raisuj na all in. Oczywiście chodzi mi tu o gre preflop.
    Ostatnio edytowane przez pietia ; 04-07-2007 o 12:39

  7. #1587
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    Jeżeli chodzi o sprawdzanie ze SB z any two to faktycznie z matematycznego punktu widzenia mamy oddsy, ale praktycznie zalezy to od przeciwnika. Harrington nie pochwalał takiego foldowania, ale też trudno się z nim zgodzić. Przecież mając 100% dojścia będziemy dość często raisowani z BB i wtedy musimy się zrzucić. Dodatkowo dużo agresorów gra CB na flopie turnie i riverze, a wtedy z 4 para na stole nie chcielibyśmy za każdym razem sprawdzać do końca i grac duże pule. Nasze dojścia powinny być uzależnione od readu nad przeciwnikiem oraz obraną na niego strategią a nie na oddsach do rivera, gdzie tak naprawdę najcześciej pierwsza agresywna decyzja bierze pota, zas ewelntualny końcowy pot na riverze będzie kilkunastokrotnie przewyższał nasze dorzucenie do BB. Dodatkowo brak pozycji też robi swoje. Na niskich stawkach oczywiście zdarzają się gracze mający 0%-5% agresji pre flop i wtedy możemy pozwolić sobie na oglądanie większej ilości flopów kierując się owymi oddsami, jeżeli jednak spróbowalibyśmy grać 100% pre flop na NL400 to z dobrym graczem na pewno bylibyśmy sporo do tyłu.
    Osobiście uważam foldowanie ze SB za prawidłowe, natomiast trudno mi powiedzieć, czy jest to na pewno jedyna słuszna strategia, być może nawet za kilka lat zmienię zdanie na ten temat.
    Ostatnio edytowane przez IseiBluE ; 04-07-2007 o 12:44

  8. #1588
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hej!

    Co do samego zagrania - to zgadzam się z pietią, cisnąć go
    Ale nie jeźdźcie tak po sinobrodym, bo to że napisał, że dopiero się uczy to taka połowiczna prawda - tzn. uczy się jak my wszyscy Spójrzcie na wątki poświęcone poznańskiej lidze, np.:

    http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...t=4940&page=10

    Pozdro

  9. #1589
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    IseiBlue masz racje jak rpzecinik czesto po naszym wyrownaniu podbija to nie ma to sensu

    Ale wiele osob gra bardzo pasywnie preflop i wtedy mozna dokladac praktycznie z kazda karta

    Ale tak jak mowisz wiele zalezy od przeciwnika i tutaj sprawdza sie tez powiedzonko z innych dyscyplin sportowych gra sie tak jak przeciwnik pozwala :P

  10. #1590
    Dokładnie, a w szczególności w HU.