Strona 158 z 573 PierwszyPierwszy ... 58108148156157158159160168208258 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,571 do 1,580 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #1571
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja to mam kurwa kumulację. 6 set z rzędu wjebany. Robie check-raise na flopie 7 krotnie! i typ kurwa call z 4 flushem i bez oddsów. Turn oczywyście flush. Przy 7 secie zrobiłem check-raise allin i kurwa zgarnąłem ok 8BB. Znowu były 2 do flusha na stole. Tym razem myślę ni chuja, chcecie dobierać pedały to kurwa grać o stacki. Oczywiście dostałem folda. Kolejne BI w plecy. -4BI 3 dnia grania. Idę na rekord.

    Ale nie tiltuje. Wiem, że prawdopodobieństwo jest po mojej stronie. Tylko żeby bankrolla wystarczyło.

  2. #1572
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    lecce85 bets $150, SINOBRODY calls $100.

    SINOBRODY shows [ 8S,2D ]

    takie donki tam graja ze boli glowa


    Pozdrawiam

  3. #1573
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Tym razem myślę ni chuja, chcecie dobierać pedały to kurwa grać o stacki.
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Ale nie tiltuje. .

    Hmm... Chyba jednak troszkę tak... Ale rozumiem.

    p.s. Iseiblue patrz Re: Cincinatti Kid.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 04-07-2007 o 08:43

  4. #1574
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    14
    Własnie ta wypowiedź skłoniła mnie do napisania powyższego postu. Piszesz, że budujesz dopiero bankroll, co sugeruje, że dopiero uczysz się grać. Jednocześnie na czyjeś uwagi dotyczące Twojej marginalnej gry, odpowiadasz w dość chamski sposób. Wyrównanie do dużego blinda z pozycją z any two jest przez wiele osób uważane za błąd. Sprawdzenie podbicia bez pozycji z 28o jest delikatnie mówiąc warte analizy, czy na pewno to dochodowe zagranie.
    Proponowałbym mimo wszystko więcej samokrytyki i rozpoczęcia analizowania własnych rozdań; dodatkowo polecam przeczytanie książki Sklanskiego o turniejach i może przerobienie filmików z HU z CR.

  5. #1575
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Szanowny Kolego o jakże wymyślnym pseudonimie !!
    Rozumiem, że mogłeś poczuć sie urażony moimi komentarzami do uwag na temat mojej gry, jednak nie miałem zamiaru urazić nikogo, więc pozwól, że skrobnę parę słów wyjaśnień...


    Cytat Zamieszczone przez IseiBluE Zobacz posta
    Piszesz, że budujesz dopiero bankroll, co sugeruje, że dopiero uczysz się grać..
    To się akurat zgadza..

    Cytat Zamieszczone przez IseiBluE Zobacz posta
    Jednocześnie na czyjeś uwagi dotyczące Twojej marginalnej gry, odpowiadasz w dość chamski sposób..
    marginalnej?? - powiedziałbym, że wypróbowuje inne zagrania i szukam optymalnego, własnego stylu, z racji tego iż jestem początkującym graczem. może marginalne dlatego, że w książce było napisane inaczej ? Hmm??

    chamski sposób??
    1. wierz mi, że chamski sposób odpowiadania na posty znacznie odbiegałby od mojego tonu wypowiedzi
    2. zgadzam się jednak iż niezbyt kulturalnie odpowiedziałem komuś kto był łaskaw podzielić się ze mna uwagami na temat mojej gry, co wynika z irytacji tym, że większość graczy ocenia to z perspektywy gry stolikowej a to się nijak ma do grania HU, które cechują się znaczną odmiennością. Poza tym komentarz Kida , na który to moja odpowiedź cię uraziła, nie zawierał nawet głebszej analizy rozdania tylko jakąs amatorską uwagę odnośnie grywalnych układów startowych bez podania choćby propozycji lepszego zagrania.

    Cytat Zamieszczone przez IseiBluE Zobacz posta
    Wyrównanie do dużego blinda z pozycją z any two jest przez wiele osób uważane za błąd. Sprawdzenie podbicia bez pozycji z 28o jest delikatnie mówiąc warte analizy, czy na pewno to dochodowe zagranie..
    Na pewno po lekturze niesamowitej ilości podręczników jesteś bardzo dochodowym graczem. Prawo jazdy też pewnie zdałeś po lekturze podręcznika dla początkujących kierowców bez wyjeżdzenia nawet godzin.
    Jak już wspominałem to jest HU. Nie jesem ekspertem od grania nawet tej odmiany pokera ale wiem tyle iż to nie turniej i czekanie sobie na premium hand tu nie może mieć miejsca. Każde 2 karty są grywalne. Zwłaszcza w sytuacji gdy mam 4 razy wiecej zetonow a blindy są już spore i nie mogę pozwolić rywalowi na oddawanie mojej dużej. W tym rozdaniu uznałem iż dołożenie 1bb jest opłacalne.
    Tak na marginesie mam pytanie: grałes kiedyś HU??

    Mam nadzieje ze nie odbierzesz tego jako zachety do kolejnej slownej potyczki bo nie taki był mój zamiar. Dzieki za cenne uwagi i zwrócenie moich oczu na poglądy uznanych autorów, gdyż o to po części mi chodziło gdy zamieszczałem to rozdanko.

    Pozdrawiam

    Sinobrody
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 04-07-2007 o 11:01

  6. #1576
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    46
    Dobry post...podobał mi sie!
    Fajnie sie bawisz ironią, a że znasz Macieja T to tym bardziej trzymam twoją strone:P
    Pozdro

  7. #1577
    ja gram HU i to dość długo i na wysokie stawki (50 do 100 euro wpisowego) i musze ci powiedzieć że call z kartą 82 w tym wypadku to duży błąd. Na co liczyłeś? Na flop 882? Jeśli już zdecydowałeś się grać z tą kartą to trzeba było dać all in preflop jeżeli mialeś sporą przewage w żetonach nad przeciwinikiem albo po prostu fold. To tyle ode mnie.

  8. #1578
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    omg
    No wy mnie dobijacie!! Skoro on dał raise pf będąc szortem to z czym wg was mógłbym go sprawdzić, ew. zagrać all in?? z parami powyżej 10,i ak aq?? a może po każdym raisie mam pasować jeśli nie mam co najmniej qq?? co to za raise zresztą mini raise??koleś agresywnie grał i raisował wiekszosc pf a potem check/bet/fold, ja zagrałem imo w danej sytuacji dobrze i do upadłego bede bronił swego zagrania,

    p.s. pietia podaj pokerroom na jakim grasz i nick tam i jak juz zrobie bankroll to cie odwiedze na tych "wysokich stawkach"
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 04-07-2007 o 12:29 Powód: usunięty zbędny cytat

  9. #1579
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Dokladnie Sinobrody nie bron tego zagrania bo bylo ono poprostu złę i pewnie sam to wiesz nie chcesz oddawac przeciwnikowi 1 BB wiec zamierzasz oddac mu 2 BB :P

    A co do dolozenia z any two to zagranie to jest POPRAWNE Z MATEMATYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA !!!!

    Bo z najgorsza karta w HU przeciwko average hand i tak masz oddsy lepsze niz 3 do 1

  10. #1580
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    No wy mnie dobijacie!! Skoro on dał raise pf będąc szortem to z czym wg was mógłbym go sprawdzić, ew. zagrać all in?? z parami powyżej 10,i ak aq?? a może po każdym raisie mam pasować jeśli nie mam co najmniej qq??

    tak najlepiej wszystko sprowadzic do absurdu gdy brak argumentow na poparcie swojej tezy