Strona 100 z 573 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102110150200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #991
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    przerwa, zmiana poker roomu, cierpliwosc

  2. #992
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Ja już 2 razy miałem takie czarne serie.

    Pod koniec pierwszej miałem taką samą dolinę jak Ty jaco.

    Bankroll play money spadł mi do 10$ (

    Aż pewnego dnia przyszly AA i na NL10 pól stołu zaplaciło 50$ wpadło i pożniej już powoli.

    A do tych 10 spadłem tylko dlatego, że nie potrafiłem jeszcze efektywnie zarządzać bankrollem, wpadałem w tilta no i ta czarna seria to już kompletna masakra.

    Ostatni tydzień miałem podobnie.

    Radzę dokładnie to samo co koledzy:

    - Odpocznij, może nawet kilka dni przerwy jak potrafisz
    - Poczytaj sobie gorzkie żale (mi pomaga jak widze jakie się rzeczy dzieją czasami
    - Może zmień room (początki miałem na PS i jak po tez czarnej serii dostałem AK flop AKK gosc po raisach allin z 22 i turn,river 22 i mnie zabil karetą to zaraz z tamtąd uciekłem i prawie uwierzyłem w niektóre teorie spiskowe)
    - Nie daj się sprowokować badbeatami i mocne układy nadal graj tak samo - zakładając, że rozgrywasz je dobrze w dłuższym okresie nie ma szans, żebyś był na minusie.
    - Nie nastawiaj się, że jak wszystko przegrasz to kończysz z pokerem bo to nie pomaga, rodzi się frustracja i "samospełniające się proroctwo" może zadziałać.

    Nie jestem żadnym spejalistą w tym temacie i sam dopiero ucze się radzić sobię z czarnymi seriami, ale możliwe że chociaż trochę pomogłem.

    TRZYMAJ SIĘ!!! nie daj się fishom

    Pozdrawiam

  3. #993
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    89
    Krótko: X kolejka ligii szczecinskiej... Dostaje KK, raise 10 X BB, 2 czy trzech callerow, flop: 9d,7c,3d; all in z mojej strony jeden caller... I co mi pokazuje: 9,3 off...

  4. #994
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    349
    Jaco,

    Zmiana pokerrrom'a w takich sytacjach pomaga.
    Czasmi zmiana gry też pomaga - może popróbuj stoliki albo omahę?
    Tydzień przerwy też dobrze robi.
    Tylko pamiętaj - zmień coś, bo z twoich ostatnich wpisów winika, że podążasz nie w tę stronę co trzeba.

    Carlos

  5. #995
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Pokerroomy zmieniałem kilkakrotnie, stoliki grałem, przerwę robiłem prawie tygodniową, omaha mi nie leży

  6. #996
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    No i wczoraj wygrałem turniej , pierwszy od niepamiętnych czasów:P
    Co prawda grosze ale będzie dobrze.

  7. #997
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    dzien konia w odwrotnym tego slowa znaczeniu,normalnie przegralem już 3 buy iny z gosciami ktorym na river pomagaly 3-4 karty a postawili na nie wszystkie pieniądze na turnie,666 widocznie to dzien Fisha

  8. #998
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Jaco czytając Twoje posty doszedłem do wniosku że masz pecha

  9. #999
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    A ja doszedłem do wniosku że jakbym miał wpisywać tutaj wszystkie takie swoje rozdania, to miałbym najwięcej postów ze wszystkich użytkowników.

    I jestem pewny że nie jestem wyjątkiem.

    Sting

  10. #1000
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    widzisz a jaco wypisuje a i tak nie ma za dużo tych postów :twisted: :wink: