Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    czy moze ktos powiedziec skad bierze Boss Media srednie kursy walut przy transferze srodkow z konta pokerowego na zwykle??
    no bez przesady, ale euro stoi ponad 4, a ja przy transerze 1000 euro.. wychodzi mi srednia po 3,71 ... dlaczego az taka roznica

  2. #2
    Cześć Jordan!

    Boss Media 'weryfikuje' kurs euro raz w miesiącu - pod jego koniec, zazwyczaj ok. 28-31 dnia miesiąca. Głównie po to żeby rakeback był jak najbardziej bliski aktualnemu kursowi.

    Jednocześnie tak naprawdę przelewanie środków w dwie strony po tym samym kursie nie ma wpływu na Twoje finanse - nic nie tracisz, nic nie zyskujesz.

    Pozdrawiam,

  3. #3
    dzieki za szybka i wyczerpujaca odpowiedz.. no to teraz wszystko jasne

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Cześć, którego dnia miesiąca ten kurs jest zmieniany? Jakaś stała data?

  5. #5
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    dzis chyba byl zmieniony

  6. #6
    Chodzą plotki, że jest to ostatni wtorek miesiąca

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    5
    jeśli np dziś wygrałem troche euro na paradise a kurs dzis wynosi 4,89 jednak przelanie na konto główne odbyło się po kursie 4,20... i mam pytanie, czy pod koniec miesiąca dostane jakieś wyrównanie, czy coś w tym stylu? Gdyby po każdym wyjściu z paradise kwota nie była przelewana na konto główne nie byłoby problemu, ale niestety jest inaczej.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1
    Napisz do supportu emaila że prosisz o zmianę waluty konta głównego na euro i problem z głowy.
    Mój kumpel zmienił i pokazał mu się nawet neteller na sportingbecie. Ja trochę obstawiam więc pln są dla mnie wygodniejsze.

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    transferując dziś środki z konta głównego (gdzie kwota podawana jest w PLN) na konto pokera wyszło mi, że mam ich w euro około 8% mniej niż miałem logując się 2 dni temu.
    rozumiem, że wynika to z wahań kursu?

  10. #10
    Tak, zmiana kursu została dokonana 26 lutego. A jak wiadomo złotówka przez ostatni miesiąc poleciała mocno wobec euro.