Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89
  1. #81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    127
    Łaskawie proszę, żeby jak najszybciej sprawdzić stan trzeźwości ekipy odpowiedzialnej za soft. Może ktoś przeholował z napojami wyskokowymi i podkręcił oprogramowanie na full action. Pewnie to i miłe dla obserwatora z boku ale niezmiernie wkurwiające dla graczy. Mówię to zarówno z pozycji tego co przegrywał dzięki waszej radosnej choć zbyt już bezczelnej twórczości jak i z pozycji tego co ogrywał innych. Wiem, że są bad beaty ale z tego co mówi matematyka nie powinny one być zbyt częste. I tak jest w zdecydowanej większości pokerroomów. Wy jednak jesteście (nie)chlubnym wyjątkiem. Może ktoś z was tego nie spostrzegł ale film Żądło został już nakręcony dawno temu więc nie potrzebujecie tworzyć nowych scenariuszy. Więc ustawcie soft tak aby działał prawidłowo a nie odpierdalał non stop akcje set vs set, najwyższy full, czy kolor kontra straight flush, inne wspaniałe flopy dla dwóch przeciwników typu seta jednemu, to strita drugiemu. Ja wiem, że to się zdarza ale nie z taką częstotliwością jak u was do jasnej cholery. Chyba zarobiliście już wystarczające wiele żeby nie napędzać sobie rake'u w tak chamski sposób.

  2. #82
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Jeden z ciekawszych idiotycznych postów imo. Można się rozweselić

  3. #83
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    przepraszamy, postaramy sie to naprawić

  4. #84
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    soft juz jest na "normal action".

    pozdrawiamy
    ekipa na kacu

  5. #85
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    ło matko mi titan rigguje da sie cos z tym zrobic?

  6. #86
    Da - Start->Titan Poker->Uninstall i przestanie jak ręką odjął

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Na stars dzis to samo, widac wszyscy zapili na sylwestra

  8. #88
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Na Starsie już piją co najmniej od świąt

  9. #89
    wielkanocnych ad 2003