Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 89
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    11
    Mechanizm b.prosty kasę dostają ci nowi i ci co regularnie robią depozyty. Może ktoś w końcu z tym coś zrobi bo nie wierzę w 10 bed beat z monsterami typu AA, KK, QQ ( bossmedia w tym przoduje ). Wczoraj to ogólnie miałem ogromną polewkę gostek z 46 wygrywa na AQ. Owszem gdyby to było 1 raz. Ale na takie śmiecie wygrał z 4 razy. Teraz jest tak i będzie bo pokerroomy wolą dac kasę tym, którzy robią regularne depozyty. I nie pierd... proszę, że nie mają w tym interesu bo mają oczywiście na mały czas. Zawsze biedaków będą w ch.. robic.
    POzdrawiam.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Następny karaluch...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    Skoro...

    Cytat Zamieszczone przez Tomal2222 Zobacz posta
    88% pokeromów teraz rigged
    To graj w tych 12%.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    88% to poparte wlasnym doswiadczeniem? rozumiem grales w 100 i w 12 nie dzialy sie cuda? proponuje jak kolega wyzej - grac w tych normalnych.

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Tomal2222 Zobacz posta
    Teraz jest tak i będzie bo pokerroomy wolą dac kasę tym, którzy robią regularne depozyty.
    No ale jak ci gracze zaczną wygrywać, to przecież przestaną robić depozyty...

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    proponuje jak kolega wyzej - grac w tych normalnych.
    Ja wszystkim takim oszołomom proponuję grać na żywo. Jak się okaże, że on sam jest rigged, bo rozda dwie karety w jednym rozdaniu, to może przestanie fantazjować.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    88.265%

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    Czy ktoś mógłby zamieścić listę roomów z podziałem na rigged i nie-rigged. Obecnie pracuję nad zbudowaniem bankrolla na 3 roomach. Wydaje mi się, że nie są rigged, ale wolałbym mieć 100% pewności. Dziękuję za pomoc, a taka lista przyda się nam wszystkim. Wesołych Świąt!

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    dlaczego tylko 88% pokeroomow jest rigged ?

    moim zdaniem jest to raczej cos kolo 99%

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Tomal, czy mógłbyś podać te roomy, które są rigged?
    Zrobię sobie w nich depozyt i będę z tego żył do emerytury.