Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 89
  1. #61
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Tomal ma racje - trzeba grac 85 lub 35 w drzewkach i wtedy Asy łamiesz w 88% przypadków - wlasnie odkrylem nowa teorie i sie bogace na 6 stolach grajac tylko takie rece - polecam sprobowac.
    PS dziala to tylko na sieciach bo na ftp i ps juz nie

  2. #62
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Pokeroomy są 100% ragged. Ten ragged to jest jedyny 100% pewny zarobek z gry w pokera nazywany rake. Każdy gracz jest ragged co rozdanie od 1centa do 4$ czy mu się to podoba czy nie. Więc nie wiem jaki jest sens ustawiać coś specjalnie na zarobek dla kogokolwiek skoro to i tak jest z góry ustawione na czysty zysk dla centrali.

  3. #63
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    obrodziło pod choinkę kołpakami...

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    no i akurat na wszystkich Polaków się uwzięło ...

  5. #65
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    loser z tego samego powodu dlaczego ludzie graja po 20 stolow !!


    Po co ? skoro na jednym stole tez wygrywaja ?

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Dosyć nietrafione porównanie.

    Jak pokerroom chce zwiększyć zysk to robi takie promocje, aby zwiększyć liczbę graczy i wtedy będzie więcej zarabiał właśnie na większej ilości graczy, ja tak by to zrozumiał, sebkrol18, a nie, że będzie ich dodatkowo okradał na boku.

    Trudno mi sobie wyobrazić taki system "rigged", który na dłuższą metę spowodowałby zysk. Damy wygrać jednemu graczowi, świetnie, będzie grał, tylko że odejdzie 10ciu innych których ogra.

    Chyba, że mówimy o tym, że będą jakieś superkonta które będą okradały bezpośrednio graczy, ale trudno mi to sobie wyobrazić w jakimkolwiek liczącym się roomie, który zarabia dziennie wielokrotności stacków najgrubszych graczy. O ile mnie pamięć nie myli to wartość FullTilta wyceniono luźno na 4 mld dolarów. Poza tym w Absolute już to przećwiczyli

    Pozostaje jeszcze podkręcenie softu, który generowałby większy rake, poprzez zwiększenie akcji. Po pierwsze na stawkach nl100/nl200 to już w zasadzie ma małe znaczenie, na nl400+ w już naprawdę jest mało znaczne, gdyż maksymalny rake pobierany jest od puli 60$ i jej zwiększenie nic pokerromowi bezpośrednio nie daje. Tendencje widzę raczej w drugą stronę, np. w Ongame na stołach do nl50 maksymalny rake ograniczono 1,5$.

    Jest jeszcze ostatnia opcja, że jednak nas dymają ze wszystkich stron mimo wszystkich znaków wskazujących, że tak nie jest - Oni są tacy sprytni. Kto chce, niech wierzy.

    Pozdrawiam

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 28-12-2008 o 17:18

  7. #67
    Przeczytalem ten watek i ciezko mi bylo uwierzyc w slowa Tomala. Postanowilem dokonac DEPOZYTU po 500$ na dwa roomy w ongame i 2 roomy w bossmedii oraz na pp ps i ftp. Zagralem na kazdym dokladnie po 400 rozdan na shorthand nl100. Efekt PORAZAJACY!!!! z bossmedii total +925 z ongame +855 a pp ps i ftp male minuski -120$. Slowa Tomala wbrew pozorom wydaja sie byc prawdziwe. Grajac na pp ps i ftp - serwerach uczciwych - mialem przecietne sesje. Grajac na rigged roomach SZALENSTWO!!! ciagle suckoutowalem przeciwnikow, ciagle AA vs KK albo KK vs QQ, az zal bylo konczyc sesji, pomimo tego ze obiecalem sobie max 400 rozdan. No i co na to powiecie?? Wyglada ze trzeba bedzie robic te wplaty i wyplaty. Dzieki za watek Tomala!!

  8. #68
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    /\
    |
    |
    rulez;]

    Tomal i jak idzie na FTP tym cudownym roomie?domyslam sie ze juz przegrales to co Ci dali z tlpoker.

    Problem nie tkwi w tym ze jakies roomy sa rigged , problemem jest to ze wszystkim sie wydaje ze moga wygrywac. Nawet Ci co maja heatera na 100k rozdan juz mysla ze beda z tego zyli a potem...bankrut....Tak naprawde tylko maly procencik ludzi jest na plus, ludzi o odpowiednich predyspozycjach.Reszta to przegrywajacy (Ci bez podstaw z vpip>50%) i Ci babrajacy sie na zero. Popatrzcie chociaz na ten watek, wiekszosc z tutaj piszacych i tak najezdzajacych na tomala gra nadal te same stawki ktore grali rok temu czyli nl10,nl20 nl50 (większość, nie wszyscy oczywiście)

  9. #69
    no bo lepiej "kosic po dolarku" niz uprawiac "stresujacy" HAZARD

  10. #70
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez pokerisfun Zobacz posta
    /\
    Popatrzcie chociaz na ten watek, wiekszosc z tutaj piszacych i tak najezdzajacych na tomala gra nadal te same stawki ktore grali rok temu czyli nl10,nl20 nl50 (większość, nie wszyscy oczywiście)
    LOL czyli jak ktoś gra NL10-NL50 to nie jest graczem wygrywającym? Przecież na tych stawkach można za godzinę wyciągać tyle co w robocie z pensją 1000-3000 na miesiąc czyli taką, jaką ma więcej niż połowa Polaków. Więc nie wiem czemu ktoś ma koniecznie szybko z tych stawek iść w górę zwłaszcza gdy wyżej nie idzie mu dobrze.