Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 89
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    11
    Masz rację. Z tym że trochę ich zwiedziłem. Tilt to osobna sprawa. ALE WIELKIE DZ ZA MIŁE SŁOWA. Pozdrawiam . POker musi się dalej toczyc. Naprawdę dziękuję

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141


  3. #33
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No niezupełnie, AP i UB dymały graczy i jak widać wciąż mają się nieźle. Co prawda ich oszustwa nie dotykały bezpośrednio przeciętnego gracza, ale cała firma była zaangażowana w tuszowanie sprawy i mimo to jej reputacja nie ucierpiała aż tak mocno, żeby musieli zwinąć interes.
    Nie wiem dokladnie jak to bylo ale z tego co sie orientuje to jeden czy kilku gosci mialo konto superusera i po prostu oszukiwali graczy. Myle sie?
    A jak wyszlo na jaw wszystko to chceli to zatuszowac zeby nie bylo za duzego rozglosu i nie stracic zaufania ale to juz inna historia.
    To tak jakby w banku kilku bankierow zaczelo wykradac ludziom kase to przeciez nie mozna powiedziec ze bank jako firma oszukuje.

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    16
    Jak to rigged? Nie kumam, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem dlaczego soft mialby byc rigged?
    Jakims cudem wplacilem jakis czas temu $20 po tygodniu mialem $200? Dlaczego wtedy nie przegralem? Admini na mnie patrzyli laskawym okiem?

    Predzej mi wytlumaczcie fakt czemu 52% graczy wygrywa a 48% przegrywa na "long run". Jakas dziwna dysproporcja nieprawdaz?

    Ej, a skoro sie juz bawimy w tego typu zagadki to czemu na ForExie w long run wygrywa tylko 2% graczy na swiecie? :P
    I czemu nie skarza sie oni na to, ze soft jest rigged, tylko kazdy mowi, ze zle przewidzial trend itp...

    Wyglada na to, ze to nie soft jest rigged, tylko skill jest rigged.

    Pozdrawia

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez trojanus Zobacz posta
    Predzej mi wytlumaczcie fakt czemu 52% graczy wygrywa a 48% przegrywa na "long run". Jakas dziwna dysproporcja nieprawdaz?
    Skad masz takie dane??
    Te proporcje sa jakos 60-40. Na podstawie kilku milionow rozdan ale duza czesc wygrywajacych jest na niewielkim plusie ale nie pamietam ile to bylo %.

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    No niezupełnie, AP i UB dymały graczy i jak widać wciąż mają się nieźle. Co prawda ich oszustwa nie dotykały bezpośrednio przeciętnego gracza, ale cała firma była zaangażowana w tuszowanie sprawy i mimo to jej reputacja nie ucierpiała aż tak mocno, żeby musieli zwinąć interes.
    A po co mają zwijać doskonałą pralnię pieniędzy która nie podlega żadnemu międzynarodowemu prawu. To "porządna" zlokalizowana w eksterytorialnym rezerwacie Indian Mohawk w Kanadzie i podlegająca jedynie lokalnej "indiańskiej" komisji hazardowej firma.
    Przychodzi Winnetou na kontrole pyta się : "Kręcicie coś z softem" dostaje odpowiedź "W tym roku nie" zabiera walizke ze 100tys.$ i odchodzi do swojego wigwamu.

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez Tomal2222 Zobacz posta
    Mechanizm b.prosty kasę dostają ci nowi i ci co regularnie robią depozyty.
    Przekonałeś mnie. Masz rację. Że też ku... na to nie wpadłem, bedę robił depozyty co 2 dni tylko podaj tą listę

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    czy Kapol(?) zbiera jeszcze nominacje do LOTY'ów ?

  9. #39
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Jak dla mnie ogolnie obie strony sporu wykazuja sie totalna ignorancja zaczne od tych co tak atakuja i uwazaja sie za madrych CZY OSOBY KTORE PYTAJA PO CO ROOMY MIALY BY BYC RIGGED SERIO SA TAK TEPI ZE TEGO NIE ROZUMIEJA ?

    przeciez to nie wymaga duzej inteligencji ze im wiecej sie ma tym wiecej sie chce czy bill gates majac miliardy o wartosci polskiego budzetu prawie dbal o to by microsoft nie wykorzystywal i nie tworzyl monopolu ? wrecz przeciwnie

    Wiec Ps mysle ze zarabia duzo wiecej rocznie niz 500 mln $ ale to i tak nie wiele z microsoftem np

    Wiec jak mozna oszukac to wielkie firmy korporacje czesto to robia a w pokerze online ktory nie podlega zadnym kontrolom Panstw ktorych regulaminy sa skonstruowane tak ze ciezko by im bylo cokolwiek zarzucic

    A dla zwolennikow teorii spiskowych musze powiedziec ze niestety jestesmy na straconej pozycji bo raczej nic nie udowodnimy

    Ja osobiscie nie uwazam zeby poker online byl w 100% fair a PS smierdzi na maksa Ale szczerze mam to w dupie jak jest naprawde a czuje ze gdzies mnie dymaja ide grac gdzie indziej jak mysle ze poznalem w jakis sposob room jest rigged staram sie to wykorzystac czasem okazuje sie ze wcale jedna to cos nie jest regula a czasami udaje sie zaoszczdzedzic badz zarobic grajac wbrew logice

    Poki da sie wygrywac trzeba korzystac