Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 89
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ja wszystkim takim oszołomom proponuję grać na żywo. Jak się okaże, że on sam jest rigged, bo rozda dwie karety w jednym rozdaniu, to może przestanie fantazjować.


    i po co sie tak napinasz,wyluzuj koleszko,chlopak napewno dopiero zaczyna gre(i nie jednemu z nas wtedy przychodzily do glowy spiskowe teorie)ale zeby odrazu kogos wyzywac,rozumie ze przed monitorem jestes wielki

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    11
    Heh gram już od 2 lat. A teoria spiskowa ma sens niestety. A Wy depozytorzy nie pier... tak bo z tego pewnie żyjecie i dlatego te komenty. Jeszcze rok temu było inaczej. Zdania swojego nie zmienię. Jestem na 100%, że jak bym złożył depozyt to nagle spore wygrane. No i dopier.. teraz mi jaki ja słaby etc. Nieprawda pokerommom b. zależy na kasie niż na uczciwej grze. Na żywo to całkowicie co innego. A gościu który się ze mnie naśmiewał nie ma sprawy podaj gdzie i kiedy on live.

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    A jaki w takim razie był cel założenia tego tematu i skąd magiczna liczba 88%?

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Tomal2222 Zobacz posta
    Nieprawda pokerommom b. zależy na kasie niż na uczciwej grze.
    Wez sie chlopie zastanow co piszesz.
    Nie wiem jakie ma dokladnie wyniki finansowe pokerstars ale mysle ze rocznie na rake zarabiaja minimum pol miliarda dolarow wiec jaki sens miala by miec ta teoria spiskowa??
    Zeby wszyscy gracze przestali grac u nich??
    Jesli gra bedzie uczciwa to ludzie beda grali i placic rake a jak bedzie nieuczciwa to ludzie przestana grac i tyle beda mieli.

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Wez sie chlopie zastanow co piszesz.
    Nie wiem jakie ma dokladnie wyniki finansowe pokerstars ale mysle ze rocznie na rake zarabiaja minimum pol miliarda dolarow wiec jaki sens miala by miec ta teoria spiskowa??
    Zeby wszyscy gracze przestali grac u nich??
    Jesli gra bedzie uczciwa to ludzie beda grali i placic rake a jak bedzie nieuczciwa to ludzie przestana grac i tyle beda mieli.
    . A napisałem coś o pokerstars, w tym temacie zwracam uwagę na sieci pokerowe , a nie niezależne . Te 12% to właśnie pokerstars :}. Taki np. O..... i ich freeroll o 100k$. Jest napisane, że z każdego awansuje 400 top. Bzdura, więc czemu oficjalnie to podają. Z tych MTT flights awansuje 20% więc czemu takie idiotyzmy podają, że 400
    Ostatnio edytowane przez Tomal2222 ; 23-12-2008 o 18:23

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    A co myslisz, ze sieciom jest na reke zeby bylo nieuczciwie i zeby od nich gracze tez odchodzili??
    Powiedz mi jaki oni maja w tym interes??
    Skoro maja pewne pieniadze z rake to po co maja oszukiwac?
    Oni daja softa a ludzie tylko graja i zostawiaja sami pieniadze u nich placac rake. Jak nie beda grali to nic nie zarobia. Ludzie myslcie co piszecie.

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez Tomal2222 Zobacz posta
    Jestem na 100%, że jak bym złożył depozyt to nagle spore wygrane.
    LOL, normalnie zyle zlota odkryles i jeszcze narzekasz???

    Wplacaj, wyplacaj, wplacaj, wyplacaj i bedziesz zadowolony.

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    A co myslisz, ze sieciom jest na reke zeby bylo nieuczciwie i zeby od nich gracze tez odchodzili??
    Powiedz mi jaki oni maja w tym interes??
    Skoro maja pewne pieniadze z rake to po co maja oszukiwac?
    Oni daja softa a ludzie tylko graja i zostawiaja sami pieniadze u nich placac rake. Jak nie beda grali to nic nie zarobia. Ludzie myslcie co piszecie.
    Nie przekonasz mnie taki słynny pokerroom.com. Z flights niby tylko 1003 awansowało bo reszta miało zero oczywiście wirtualnie. Wchodzę gra ok. 3500 graczy. Na oficjalnej stronie podają, że z każdego flighta awansuje 400 top. Potem mały dopisek, że 20% czyli np. z 4000 max awansuje 800. Ładna alternatywa. I co jak mam odbierac takie pokerroomy, które nawet dobrej organizacji nie mają. Ja nie gram cash tylko MTT lub SNG btw.

  9. #29
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    i tak jest w 88% roomów no proszę Cie... Założę się, że w swoim życiu nie zwiedziłeś nawet 5%, a piszesz głupoty bo masz tilta i robisz to w niejakim afekcie, a teraz głupio Ci się do tego przyznać.

    Proszę Cię, nie brnij w to dalej, bo na pewno nic tym nie osiągniesz a tylko mogą Cię uznać za kolejnego karaluchopodobnego rigged huntera A to nie jest chyba Twoją aspiracją

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Jesli gra bedzie uczciwa to ludzie beda grali i placic rake a jak bedzie nieuczciwa to ludzie przestana grac i tyle beda mieli.
    No niezupełnie, AP i UB dymały graczy i jak widać wciąż mają się nieźle. Co prawda ich oszustwa nie dotykały bezpośrednio przeciętnego gracza, ale cała firma była zaangażowana w tuszowanie sprawy i mimo to jej reputacja nie ucierpiała aż tak mocno, żeby musieli zwinąć interes.