Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    Witam! To mój pierwszy post na tym forum. Przygodę z pokerem online zacząłem 5 czerwca 2008 roku. To tej chwili (22.12.2008) wpłaciłem łącznie na paradise poker 2968,7 zł., a wypłaciłem 2567. Zatem 401,7zł. w tzw. ,,plecy". Myślę, że można odjąć od tego jakieś 100zł., które wygrałem na grach z kumplami i 40 kiedy mama wyłączyła mi turniej jak grałem za 11E.
    Nasuwa się zatem pytanie. Czy to dobry wynik? Czy obecni na tym forum gracze z doświadczeniem mogliby to jakoś skomentować? Chodzi mi o to, ile inni płacili za swoją pierwszą lekcję pokera... Czy powinienem kontynuować itd..

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    A mozesz cos wiecej napisac??
    Od jakich stawek zaczynales, na jakich grales?

    Ja zaczynalem od zera, pewnie jak duza czesc forum.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    ja też zbudowałem swój bankroll od zera(freeroll)wiec ciężko mi coś powiedzić.Napisz na jakich stawkach grałeś,czy więcej grasz turniejów czy cash ringów itd.Poza tym jak masz zamieść swoje statystyki.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Cytat Zamieszczone przez TommyValentine Zobacz posta
    wpłaciłem łącznie na paradise poker 2968,7 zł.
    Cytat Zamieszczone przez TommyValentine Zobacz posta
    40 kiedy mama wyłączyła mi turniej jak grałem za 11E.
    jak to mozliwe ze dysponujesz nie mala gotowka a mama wylacza Ci komputer

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Kolejny troll-prowokator

  6. #6
    jesli przegrywasz to napewno nie jest dobry wynik lepiej bylo zainwestwac te 400 zl w jakies szkolenie

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    spojrz na to w ten sposob - z punktu widzenia twojej mamy :
    widzi ze grasz w pokera i wylacza ci komputer, bo wie ze to nie jest to czym powinienes sie zajmowac .... istotne jest tez to czy to twoj pecet czy moze jej
    ty za to powinienes to sobie przemyslec, czy jestes wystarczajaco zdeterminowany i zmotywowany zeby grac i traktowac to powaznie ... osobiscie mysle, ze z cash games powinienes sie przerzucic najpierw na freerolle albo turnieje z malym buy-in`em zeby sobie pocwiczyc, niewiele tracac albo nawet nic, a potem ewentualnie przeniesc sie na cash games zeby stracic jak najmniej

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    mozesz miec racje - podejrzana jest ta liczba 2968,7 zl podobnie jak jego nick oraz interweniujaca mama ...

    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Kolejny troll-prowokator
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 22-12-2008 o 21:52

  9. #9
    Nie wpłaciłem, przecież od razu tyle pieniędzy (Broń Boże).
    Kwota 2968,7zł. to suma wszystkich moich wpłat. Nie moja wina, że taka ,,dziwna". Jeśli chodzi o rozwój to grałem sobie najtańsze sity, czasem tani multik. Mniej czasu spędzałem na cashowych. Jakoś nie przypadły mi do gustu.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    sredni wynik, ale nie najgorszy - musisz grac dluzej zeby sie przekonac czy zaczniesz na tym zarabiac.