Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    nie wiem po co ten bet za pół pota??
    Hehe Juz chyba widzisz po co Wiljan scallowal hero w gutshota.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    nie no bez przesady chyba z Kx x<T koles nie scalluje reraise pf, wiec jedynie KT chyba

    rzeczywiscie biorac pod uwage oddsy to moglem spokojnie wrzucic AI bo bedzie mu sie oplacalo sprawdzic ze wszystkim, przy czym ja go putowalem na jakis drawing hand a to Q generalnie wypelnilo wiekszosc roznych smiesznych drawow, stad jak mu nie weszlo to sfolduje a jak zrobil 2 para czy cos innego to trace wiecej, przy czym teraz mi sie wydaje, ze gdyby trafil to by od razu betnal.. no na pewno nie putowalem go na AQ

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    no wlasnie mam jakas taka dziwna tendencje do betowania mniej na turn, zeby potem przy scary card bylo latwiej zrzucic..
    WTF?

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    19
    check is good

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Cytat Zamieszczone przez efol Zobacz posta
    check is good
    Push river!

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Lubczyk, Doli prosił żeby uzasadniać swoje decyzje piszesz PUSH to napisz dlaczego...

    Wielu ludzi NE POTRAFI GRAĆ lub nie wiadomo z jakiego powodu dopłacą na river z gorszą ręką o WIELE częściej niż będą mieli lepszą ręke .
    Chyba napisałęm najprościej i najloigiczniej jak się da .

    podsumowując BET river - większy zysk.

    Pamiętaj, że przeciwnik też nie jest jasnowidzem i NIE MA GWARANCJI żę będziesz betował więc z np z dwoma parami Duuuuża szansa że coś podliduje na river solo.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    igiel3 ma rację! + typ będzie miał już świetne pod odds na river z całym swoim range.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    c/r na river juz nie zrobi, 2 pary przeciwnik sam by betnal wiec trzeba wrzucic resztki stacka do puli

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    nekrofilia itt

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    Tak jak napisali poprzednicy - lepsze układy powinien sam zabetowac na river, a gorsze czekają na ściągnięcie value... Ciekawiej by było, gdyby Hero dostał push na river...