Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Gdzie są obecnie w siecie najlepsze turnieje? I dość często? Nie mówicie tylko ze Poker Stars bo tam gra po 5k ludzi a ja nie lubię tego

    Chodzi o turki z około 500-1000 osób max z dobrą strukturą blindów.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    ftp

  3. #3
    a co np z boss medią i Ipoker? Jak tam jest?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    na ipoker ostatnio gralem 2$ turek z okolo 500 osobami czy jakos tak,

    a odnosnie turniejow to sobie poinstaluj soft i zobacz... nawet nie trzeba konta zakladc na wiekszosci wiec bedziesz mogl zobaczyc, bo nawet nie napisales jakie buy in'y Cie interesuja....

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Ja na bossie lubie turki €1k, €3k gwarantowane itp. gra przewaznie 400-500 osób

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    bodog--> wiekszosc turkow z gwarantowana pula ma overlay, czyli np 100k gwarantowane o BI 109 gra okolo 600 osob
    minus--> turki zaccynaja sie dosc pozno

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    choc rzadko grywam turki to z tego co pamietam na bodog jest ich bardzo malo,a jak nawet jakis w miare jest to o nieludzkiej porze(i zeby tam byly overlay? chyba jakis rodzynek),dla mnie osobiscie bodog to raczej jest na koncu jesli mialbym wybierac room strikte trniejowy,ale jak juz mi sie zdarzy grac to tylko na ipoker duzy wybór normalne godziny i nie sa to az takie straszne donkamenty jak na PS na ogól do 1000 ludu

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Na bodogu możesz mieć problemy z wypłaceniem kasy, straaaaasznie się to tam dłuży, nie polecam.

  9. #9
    GuestJ Guest
    No ja szukając tego co Ty zakochałem się w FTP.
    Profesjonalny room (wypłaty szybkie jak myśl), masz pewnośc że nikt cię nie oskubie na siano, a turnieje z podwójnym stackiem są po prostu idealne.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    co jak co,ale akurat wypłata to jest jeden z nielicznych plusow bodog i pod tym wzglegem wyprzedzaja wszystkich,na ogól czekam do 30 minut,chyba ze robiles pierwsza wyplate