Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Hej, jak w temacie moge kupic lub pozyczyc

    gg 550391

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Goral, logowac sie i rejestrowac

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Ponawiam prosbe jako juz zalogowany uzytkownik! Please

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Niestety nie mam tych książek :? ale obydwa tytuły są dostępne w sklepiku PokerStars w wymianie za ich bonusowe punkty FPP. Obydwie pozycje:
    1) Hold Em Advanced Players (David Sklansky)
    2) Theory of Poker (David Sklansky)
    są wycenione na 2000 FPP.

    Nie chcę aby to zabrzmiało jak reklama tego serwisu ale jest to jednak jakiś sposób na zdobycie tych tytułów :P

    Sposób zdobywania FPP znajdziesz na stronie:
    http://www.pokerstars.com/fpp.html

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ja mam drugą z tych książek (Theory of poker) i mogę ją pożyczyć, także jakbyś był zainteresowany daj znać.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Bardzo dziekuje za odzew.

    Jesli chodzi o sklep PokerStars to nie wiem jak by bylo z przesylka. Probowalem juz zamowic w roznych sklepach internetowych (zdecydowany jestem nawet dobrze zaplacic ze te ksiazki) ale widocznie Polska to dla nich wies i tutaj nie wysylaja. Pozatym nie mam 2000 pkt... Mowiac szczerze to strasznie mi nie odpowiada wyglad graficzny tej strony i gram gdzie indziej.

    Marian, pewnie bym wpadl na nastepny turniej i wtedy z checia bym pozyczyl do skserowania i odeslal (chyba ze czesto bywasz w Wawie to bysmy sie mogli spotkac).

    A swoja droga co z tym nastepnym turniejem? )

    Pozdrawiam Goral

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    poszukaj tych tytułów na amazon.com, ja wielokrotnie kupowałem stamtąd płyty, książki itd. zawsze mieli wszystko co chciałem i to nowe, używane itp.

    Mam pytanie - jak nie odpowiada ci strona graficzna PS (uważana za najładniejszą na rynku), to gdzie grasz??

    pzdr

    Warsaw

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ja z kolei ze swojej strony mogę polecić Barnes&Noble - http://www.bn.com. Właśnie u nich kupowałem m.in. tą Theory of poker i z wysyłką do Polski nie było żadnych problemów.
    A co do pożyczenia książki wysyłam Ci Góral wiadomość na priv.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    Trochę off topic, ale...

    warsaw pisał:
    ...jak nie odpowiada ci strona graficzna PS (uważana za najładniejszą na rynku), ...
    Kwestia gustu oczywiście, ale PS czy jakakolwiek inny 'system' raczej nie trzyma porównania do PokerFaces (TruePoker) jeśli chodzi o grafikę. Już nie mówiąć, że PF (TP) jako (chyba(?)) jedyna umożliwia stosowanie (w celu wyprowadzania do błędnych wniosków przeciwników) i skorzystanie informacji jakie można otrzymać z podglądania (swoich) kart przez poszczególnych graczy.

    Pozdrawiam,
    Advisor

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez warsaw
    Witam,

    Mam pytanie - jak nie odpowiada ci strona graficzna PS (uważana za najładniejszą na rynku), to gdzie grasz??

    pzdr

    Warsaw

    Hej,

    PS ma za duzo obrazkow i kolorow. Wole jak widze tylko stol i dokladnie pokazane przyciski, opcje, wysokosc stawek, wysokosc kasy kazdego gracza, kto jeszcze jest aktywnym graczem w danej rece i kto w danej chwili mysli nad swoim posunieciem.

    Ponadto wazne dla mnie jest jak rozwiazany jest podstawowy i dodatkowy czas na posuniecie i szybkosc wzrostu poziomu (ante/SB/BB).

    Te wszystkie rzeczy daje mi malo popularny Bugsy Club od ktorego notabene zaczalem. Stalo sie tak ze na stronach Magic the Gathering (jestem turniejowym graczem Magica) podano informacje o Williamsie, ktory wygral na WSOP 2004 3.5 miliona (a ktory jest bylym graczem magica - gralem z nim na mistrzostwach swiata w magica w Toronto). Podano tez link do Bugsy Club (pomimo ze Williams wszedl z PS, ale drugi magicowiec w top 8 Anderson wygral wejscie przez Bugsy Club / Online School).

    Bugsy oferuje 10 miejsc na WSOP 2005 poprzez szereg eliminacji oraz freerole w ktorych mozna wygrac Bugsy Bonus Points BBP, ktore nastepnie zamienia sie na USD lub za ktore dostaje sie wejscie na turnieje z nagrodami w USD.

    Jako ze gram od niedawna (kilka tygodni) i jestem z natury ostroznym czlowiekiem, postanowilem ze nie wloze ani grosza w ta gre (poza pomocami jak grac, ksiazki itp oraz turniejami organizowanymi przez Doliego/Mariana) a wystartuje od freeroli (przy zalozeniu ze przy okazji naucze sie jak grac zanim przegram kase i przy rownoczenym zalozeniu ze jesli nie uda mi sie wygrac ze slabymi graczami na freerolach to nie mam czego szukac w real money).

    Poswiecilem duzo czesc swojego wolnego czasu na to (mam stala prace wiec wolnego czasu malo) i juz widac efekty. Wygralem sporo bonus punktow (wiekszosc w ciagu ostatnich paru dni), i niedlugo bede mogl zamieniac je na kase.

    Wracjac do siteow pokera. Probowalem do tej pory okolo 10, mialem klopoty z software na Ulimate Bet i Party Poker (klopoty z downloadem, jakies turnieje kasowalo, nie moglem sie zapisac do wyswietlonego turnieju, slaba obsluga itp).

    Na poker stars freerole sa tak naprawde beznadziejne, 4000 osob po 9 wejsc na turniej 400 osobowy z nagrodami 250 USD.

    Relatywnie dobre freefole znalazlem na Poker Club czy cos w tym rodzaju (200 USD codziennie o 13 , okolo 2000 tys graczy) + 1000 USD kilka razy dziennie dla graczy grajacych okreslana liczbe rak w real money + 5000 USD co jakis czas dla nowo zarejestrowanych graczy.
    Bardzo duzo jest tam polakow (na 2000 graczy widzialem kogos na co drugim stole). Grafika jest calkiem calkiem, stol ok, niestety ta strona ma 2 duze wady, stawki ida do gory w zastraszajacym tempie i zamiast pokera robi sie ruletka, prawie rosyjska. Druga wada to przyspieszona animacja, karty wyskakuja jak z karabinu, a praktycznie ulamek sekundy po zakonczeniu reki karty znikaja i stoly sie bilansuja. Sprawia to wrazenie braku kontroli nad tym co sie dzieje na stole.

    Wracajac do ksiazek, nie udalo mi sie przez Amazon, sproboje przez ta strone podana przez Mariana.

    Pozdrawiam,

    Goral

    Ps. nie wiem ale moze by ta moja krotka analize pokerowych sitow gdzies indziej wkleic? moze komus sie przyda?