Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54

Wątek: NOWY EXPEKT

  1. #31
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    43
    To w jakim celu zamieszczaja tam te turnieje ? chyba nie po to zeby klientow na starcie powkrw... Wrzucili by freerola 500$ co godzine i niech testuja /lol/

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    6
    Wrzucili by freerolla, który by się zaciął po chwili ponieważ soft szwankuje? Zatanów się..

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez takizwykly
    Wrzucili by freerolla, który by się zaciął po chwili ponieważ soft szwankuje? Zatanów się..
    Ale turnieje z wpisowym wrzucili. Zastanów się...

  4. #34
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    47
    o ktorej sa freerolle teraz :> ? widze wlasnie ze o 16 jest wiem tez ze o 20 a cos wczesniej pozniej ?

    dostał ktos sie kiedys na te frerolle w sit & go? qrcze nigdy nie moge wejsc zawsze ktos nie ibrzedzi klikam a tu juz soryy zajete...

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez radek0444
    udostepnili zeby przetestowac
    Znów padło

  6. #36
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    12
    Witam wszystkich to moj 1 post ...w ogole dopiero zaczynam swoja przygode z pokerem...ale nie o tym chcialem mowic. Co sie dzieje z expektem? Juz sie do freerollka szykowalem a tu sie nawet zarejestrowac nie moge...

  7. #37
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez floyd82
    Witam wszystkich to moj 1 post ...w ogole dopiero zaczynam swoja przygode z pokerem...ale nie o tym chcialem mowic. Co sie dzieje z expektem? Juz sie do freerollka szykowalem a tu sie nawet zarejestrowac nie moge...
    witamy serdecznie!

    co do expekta to sam dokladnie nie wiem co jest, ale na stronie psize ze testuja nowy soft czy cos takiego, testuja te frerolle itd... ja sam sie teraz nie moge zalogowac
    Interesują mnie tez te frerolle w sit and go za wygrana otrzymuje sie 5 pts chyba ale do czego to potrzebne to nie wiem : )

  8. #38
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    43
    to sa Tournament Pointy. Czyli jak bedziesz mial ich odpowiednia ilosc to mozesz sie za nie zapisac na jakis turniej. Szczegoly pewnie sa w opisie turniejow na ktore mozna sie tymi TM`ami zapisywac.

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    czy u was rejestracja do freerola jest zamknieta? zgodnie z tym co tam pisze powinna juz byc otwarta

  10. #40
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    30
    Witam.
    Nie mogę się zalogować do tego nowego expekta na mój stary login i hasło. czy też macie takie kłopoty? Miałem na koncie kilka ładnych dolcuszków i nie uśmiecha mi się rozstanie z nimi.