Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 157
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    z tego co wyliczaja ludzie na 2+2 to rb z tego cash race bedzie wynosic w najlepszym przypadku 20-30% a ze zrobilo sie o tej promocji bardzo glosno, to moge sie zalozyc ze zaraz odpali sie mase stolikow FL i po zawodach
    Z tego co widze, to $100 mozna zgarnac z rb zblizonym do 100% - najlepiej zapodaj linka do 2+2

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    po pierwszym dniu nic nie zobaczysz, tym bardziej ze wczoraj wieczorem juz gralo tam chyba 4x wiecej ludzi niz zwykle... na 2+2 jest watek o tym race w dziale z bonusami, nie moge teraz podac linka bo 2+2 chwilowo padlo.

    jakis koles wylicza tam, ze gosc ktory do tej pory dostaje 4K$, grajac tak do konca miesiaca wyrobi 20K rake, a on sam po pierwszym dniu odpalenia FL juz go dawno przegonil w punktach. tym bardziej, ze jeden punkt to 4$ rake, wiec mase ludzi zrobilo na prawde duzo.

  3. #33
    Wlasnie ukazala sie tabela race zaktualizowana na dzien 3 stycznia godz. 12 GMT i o dziwo nie widze w niej swojego aliasu, a po wczorajszym graniu powinno byc kilka punktow w race. Czy ktos gral i ma podobna sytuacje?

  4. #34
    hi!

    1) Czy Welcome bonus dopisywany jest z automatu czy potrzebny jest jakiś code? CZy Bonus ten widoczny będzie w My account? CZy po prostu wpadnie po przekroczeniu wymaganej liczby pts?

    2) PO, PT, HM ? Działa tu jakiś wspomagacz?

    pozdrawiam

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    PT2 dziala

  6. #36
    Cytat Zamieszczone przez nigdyniewiadomo Zobacz posta
    hi!

    1) Czy Welcome bonus dopisywany jest z automatu czy potrzebny jest jakiś code? CZy Bonus ten widoczny będzie w My account? CZy po prostu wpadnie po przekroczeniu wymaganej liczby pts?
    pozdrawiam
    Z tego co zauwazylem aby miec bonus trzeba na stronce w sekcji bonusy, wyslac zgloszenie czy chce sie bonus 100% od depozytu czy 50%, ja wczoraj tak zrobilem ale nigdzie nie widze czy przyznali mi ten bonus czy nie

  7. #37
    Amatorka

    Nie uwzględnili kolegi w aktualizacji RACE, nie wiadomo czy właściwie wyrabia się jakiś bonus czy trzaska ku chwale ojczyzny?

    Support chociaż w miarę szybko reaguje na zapytania?

  8. #38
    Gówno właśnie! 2 razy ich atakowalem przed chwila na live chacie, i dziwnym trafem 2 razy po zadaniu pytania czemu mnie nie ma w tabeli dostawalem odpowiedz, ze support nie jest w tej chwili dostepny i sie rozlaczali, srednio mi sie zaczyna to podobac.

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Powiem wam tylko, ze po tym jak topic o Ladbrokes zawital na 2p2 wcale nie bedzie wam latwo

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Chyba maja przeciazenie livechatu (naplyw nowych graczy z problemami takimi jak Wy ).
    Aha przy walucie pLN nie mozna uzywac moneybookers ani neteller - lol - polecam zakladac w USD
    Ostatnio edytowane przez PaSiEk ; 03-01-2009 o 12:07