Strona 84 z 88 PierwszyPierwszy ... 34748283848586 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 872
  1. #831
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    #828
    ja pewnie tez nie jestem wlasciwa, ale co mi tam

    hehe w sumie takie podejście jest najlepsze

  2. #832
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    eh no wlasnie nie o to chodzilo w mojej wypowiedzi

    celem nie bylo wytkniecie komus konkretnie ich błędów, narzekanie czy żalenie sie (przeciez im więcej graczy popelniajacych bledy tym teoretycznie lepiej)
    chodziło mi o zwrócenie uwagi ogólnie na sam fakt, ze nawet uwazani za bardzo dobrych graczy robia jakies tam podstawowe bledy i mimo iz tak wielu glosi ze poziom pokera w Polsce jest bardzo wysoki i brakuje nam szczecia w duzych turniejach za granica to tak naprawde brakuje nam jeszcze badzo duzo skilla i poki co to wiekszosc naszych sukcesow na arenie miedzynarodowej to wlasnie zasluga farta

    nie mialem i nie mam na celu krytykowanie jakis konkretnych osob a tylko chcialem zwrocic uwage na ogolny trend

    mimo ze chyba troche pokretnie to napisalem teraz to mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi

  3. #833
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja tego Twojego bloga skwituję krótko - nie pukaj w akwarium Soprano...

  4. #834
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    no ciekawie sie zrobilo

    ale to dobrze, bo potrzebne sa takie dyskusje, a im wiekszy poziom gry w kraju, tym szybciej zaistniejemy na scenie meidzynarodowej

  5. #835
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    ja zagrałem póki co 3 x na usop(main,side za 55 i side za 110) i mam podobne odczucia jak soprano
    nie jestem turniejowcem ani nawet hold'em-owcem - preferuje inne odmiany gry
    ale poziom na ME USOP-a wydaje mi się dość średni w kierunku słabego - jak to inaczej nazwać skoro 2-3 osoby /stolik ogarniają o co chodzi a reszta albo się totalnie muruje albo gra 75% rozdań bo przecież nie można żadnego ominac na wypadek gdyby cos sie trafilo
    osobiscie najciezej gralo mi sie side w KRK (poziom ok)a najgorzej main w Łodzi - mimo że odpadłem dość wczesnie a na stoliku miałem m.in 2 zwyciezcow USOP-ow , kadziela ambienta czy karelliego

    nie chce tutaj wjezdzac komus na ambicje bo sam jestem i tak sie uwazam - za gracza przecietnego - jednak nazywanie mnie murkiem to tez chyba troche przegiecie ale image za darmo zbudowac jest ok

    mozliwe ze tak sie dzieje bo liczba graczy ciagle rosnie przez co roznice w grze sa coraz bardziej widoczne

    inne aspekty oczywiscie tez sie bardzo licza ale dyskutujemy tu o poziomie skoro juz ktos zdecydowal sie z jakiegos sobie znanego powodu zagrac...

    w sumie to i tak w tej grze przeciez liczy sie fart - patrz wątek Rion-a...

  6. #836
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wiesz palo akurat to ze ktos gra murkiem nie znaczy jednoczesnie ze gra zle, tylko taki ma styl. Co w tym zlego ? nic
    jedynie problem ze raczej nigdy nie będzie nabudowany a jego gra zalezy tylko wylacznie od kart jakie dostaje

  7. #837
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    mnie się zdaje że ludzie się murują na takich turniejach wyłącznie z jednego powodu
    mianowicie nie mają odpowiedniego bankrolla na turnieje z tym wpisowym

  8. #838
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    wiesz palo akurat to ze ktos gra murkiem nie znaczy jednoczesnie ze gra zle, tylko taki ma styl. Co w tym zlego ? nic
    jedynie problem ze raczej nigdy nie będzie nabudowany a jego gra zalezy tylko wylacznie od kart jakie dostaje
    agree. Kilka przykładów myślę, że by się znalazło, takich dobitnych :P

  9. #839
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Gorzej gdy
    b) ktoś jest ogólnie uważany za prosa a gra jakby grał dla zabawy
    co w tym złego?

  10. #840
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja nie mam nic przeciwko "mądremu" murkowaniu się - sam przykład gościa z którym grałem hu w side pokazał że tak można uzyskać dobry wynik grając +-murkiem

    murowanie murowaniem - szkoda że 7-8/10 osob przy stole czeka na jednego aggro i karte bo moze w koncu go puszne zanim mnie wyblinduje...
    gośc na FT side ze stacka 39k zblindował się do 10 by w końcu wsadzić i przegrać - a liczył na to że chipleader wywali chyba wszystkich po kolei i zostawi sobie jego na koniec...
    heinz - weź też się wypowiedz bo byłeś na tym stole także